kas ma saan lahutatud olla?

TERE TULEMAST ALMANCAXI FOORUMIDESSE. MEIE FOORUMIST LEIAD KOGU OTSITAVA TEABE SAKSAMAA JA SAKSAMAA KEELE KOHTA.

    Tere kõigile. Küsisin uuesti viisa kohta, aga seekord on kahjuks küsimus lahutuses. Meie abikaasa on üsna halb ja tundub, et ei lähe kaua, kui proovime sellest üle saada ja ma ei suuda seda enam taluda. Meie abielu aegub 12. mail kolmandat aastat, kuid välismaalaste kontor pikendas minu viisa viimast korda 3 aastaks, see tähendab, et normaalsetes tingimustes saan järgmisel aastal oma tähtajatu kehtivuse. Millised tagajärjed juhtuvad siis, kui me lahkume enne seda aega, isegi kui me ei lahuta? Oleksin väga õnnelik, kui neil oleks mõni neist olukordadest teie seas või kui neil oleks sellistest teemadest teadmisi. Tänan juba.

    südametu
    Osaleja

    Tere, sellel teemal on foorumis palju kommentaare, me peame iga kord samu asju kirjutama. Te pole oma abikaasa kodakondsust kirjutanud. Kui teie abikaasa on sakslane, 2 aastat on türklane, peate 3 aastat ühes majas koos elama (seanss algab kaardi saamisel) 

Kuvatakse 1 vastus (kokku 1)
  • Sellele teemale vastamiseks pead olema sisse logitud.