1i õppetund: üldteave saksa kohta

> Foorumid > Saksa põhikursused nullist > 1i õppetund: üldteave saksa kohta

TERE TULEMAST ALMANCAXI FOORUMIDESSE. MEIE FOORUMIST LEIAD KOGU OTSITAVA TEABE SAKSAMAA JA SAKSAMAA KEELE KOHTA.
    Lara
    külaline
    SAKSAMAA ÜLDINE TEAVE

    Tere! Enne kui läheme õppetundidesse, anname teile saksa keele kohta teavet. Need on algajad sõbrad.
    Arvame, et see sobib neile.
    Saksa keel kuulub indoeuroopa keelte germaani harusse ja on üks levinumaid keeli maailmas.
    On teada, et saksa keelt räägib umbes 120 miljonit inimest.
    Saksa keel on enim räägitud emakeel Euroopas ja seda räägitakse paljudes riikides väljaspool Saksamaad.
    Näiteks on see ametlik keel Saksamaal, Austrias, Šveitsis, Liechtensteinis, Luksemburgis, Belgias ja Itaalias.
    Üldiselt arvavad inimesed, et saksa keele õppimine on keeruline, sest
    või selle teema suhtes kallutatud jne. võib olla.
    Kuid üldiselt pole saksa keele õppimine sugugi keeruline, välja arvatud mõned teemad.
    On tõsiasi, et seda ei tea isegi enamik Saksamaa kodanikke, kuid sellises keskkonnas pole teil probleeme
    On ebatõenäoline, et see juhtub, ja neid kordi arutatakse üksikasjalikult, kui nende kord kätte jõuab.
    Kui rääkida saksa keele õppimisest, siis ütleme teile ekspertide tehtud uuringute tulemused:
    Ekspertide uuringute tulemusena on hiljem saksa keelt õppivate inimeste intelligentsus selline
    See on palju arenenum kui enne. Muidugi ütlevad seda mitte meie, vaid eksperdid.
    Näiteks saksa keelt õppides parandate ka oma intelligentsust. 
    Saksa keeles võime öelda, et sõnu loetakse tavaliselt nii, nagu need on kirjutatud. Muidugi on selles olukorras palju erandeid.
    Kuid kui olete õppinud tööpraktikat, pole hääldus teie jaoks probleem.
    tähed kirjutatakse ka suurtähtedega, eristamata sugu ega pärisnime.
    Samuti võime öelda, et kõigil keelt kõnelevatel inimestel peale Saksa ei ole raskusi saksa keele õppimisega.
    Pärast seda üldist teavet võime alustada saksa keele tunde.

    Elulind möödub nagu välk ja ta hakkab munema hauapessa. (B.Mesnevi)
    olguntuz
    Osaleja

    Tänan teid jätkuva pühendumise eest teie tööle.

    jook
    Osaleja

    Tänu teile õpin kõiki almanahhi aspekte. Aitäh.

    Nurleben
    Osaleja

    issand jumal, mu unistused on täitumas ;) Saksa keel on keel, mida ma kõige rohkem õppida tahan..ja ma õpin selle siin ära..suur aitäh...

    olguntuz
    Osaleja

    Loodan, et teie unistused saavad teoks, kui soovite tõesti õppida, saate õppida ja see sait on tõesti kasulik.

    anonüümne
    külaline

    Tänud…

    anonüümne
    külaline

    Aitäh, kutid. Tervist teie käele, südamele.
    Püüame õppida aeglaselt. :)

    pagan
    Osaleja

    Alles karusnaha danke

    murat011
    Osaleja

    SÄÄSTKE JÄLLE IGA TEEKOND

    Kopf
    Osaleja

    danke bis kiilas…

    yavzz
    Osaleja

    Tänud ! Loodan, et tänu teile parandan oma saksa keelt.

    Suur aitäh, alustasime esimesest tunnist, aidaku meid jumal

    anonüümne
    külaline

    COK DANKE JUMAL

    tarakcixnumx
    Osaleja

    Ütlesime Bismillah'ga ja hakkasime saksa keelt õppima, kuigi ma olin seda keskkoolis näinud, aga ma loodan, et see ei ole raske ja mind ei heiduta………

    Nicole *
    Osaleja

    emeginize tervist ..

    vatanxnumx
    Osaleja

    Olete loonud väga kena foorumi. Hakkasin just saksa keelt õppima... danke schön!

Kuvatakse 15 vastust – 1 kuni 15 (kokku 83)
  • Sellele teemale vastamiseks pead olema sisse logitud.