Abi B1 Telc Certification

TERE TULEMAST ALMANCAXI FOORUMIDESSE. MEIE FOORUMIST LEIAD KOGU OTSITAVA TEABE SAKSAMAA JA SAKSAMAA KEELE KOHTA.
    CIPET
    Osaleja

    Tere sõbrad
    Mai lõpus osalesin b1 telc eksamil. Täna, kui tulemused sain, tulid Hören / Lesen B1, Schreiben B1, aga Sprechen A2.
    Kõneeksamil oli poola daam ja kursuse õpetaja. Kui ma eelmise eksami sooritanutelt küsisin, millised küsimused neil enesetutvustuse jaotises on, ütlesid nad, et neil on 3–5 küsimust.
    Need olid b1-taseme küsimused, nagu plaanid pärast eksamit, vaba aeg jne. Jätkasin kursusel läbitud A2-eksami punktisummaga 100 95-st. Mul ei olnud probleeme oma taseme ja tööga. Siis ma vastati umbes 14-le või enamale küsimusele. Ma ei arva, et need on b1-tasemed. Edastasin Teil 2-s meie ees oleval fotol nähtu vastavalt punktile b1 ja kuna astusin eksamile üksi, saatis teine ​​õpetaja mind planeerimisel teil 3. See oli parim osa, kuid kui b1 nõutav skoor oli 75 ja üle selle, andis see mulle 74,0.
    Ma küsisin kursuselt, nad ütlesid ei, et näha, kas mulle esitatud küsimusi hoitakse kirjalikult. Näitasin teiste jaotiste hindeid ja selgitasin olukorda. Nad pakkusid ilma pikema jututa uuesti eksamile astumist, kuid sooviksin Mündliche osakonnale vastuväiteid esitada.
    Kui kellelgi on selles küsimuses teadmisi või kogemusi, siis ootan nende abi.

    Aitäh.

    Võite kaebuse esitada, kui arvate, et testi läbiviija oli teie suhtes tahtlik. Esitage kaebus vastavatele osakondadele. Selgitasite olukorda ka oma koolile ja nad ütlesid, et uuendage eksamit. Nüüd sooritate kas eksami või ootate kaebuse lõppemist.

    CIPET
    Osaleja

    Hi all,
    Meie vastuväide jõudis 4 nädala pärast tulemuseni ja nad teatasid, et skoorides pole viga. Järgmise eksami sooritasin ikkagi selleks, et mitte kuumusest lahkuda ja tulemused tulid. Möödusin, võttes B1 kõigist osakondadest. Lubage mul lisada märkus sõpradele, kellel pole teadmisi. Kui sooritate B2 ja poliitilise eksami 1 aasta jooksul pärast Saksamaale sisenemist, võite saada poole kursusele makstud tasust.
    Vajaliku teabe saate veebisaidilt Bundesamt für Migration und Flüchtlinge.

    CIPET
    Osaleja

    Sõbrad, kirjutan neile, kes on huvitatud tehinguprotsessi jätkamisest. Pärast teise eksami väljakuulutamist sisenes asutus, kus ma eksami sooritasin, Bundesamt für Migration und Flüchtlinge süsteemi.
    Siis maksti 1 nädala pärast 50% kursuse eest makstud rahast minu kontole tagasi. Soovin kõigile palju mugavust.

    Ezggg
    Osaleja

    Tere, sisestan uuesti b1, läbisin rääkimata, jäin teiste juurde. Millised on teie soovitused 🙁

    lampard87
    Osaleja

    Tere, sisestan uuesti b1, läbisin rääkimata, jäin teiste juurde. Millised on teie soovitused 🙁

    Millal te eksami sooritate? Lähen augustis Telc B1 eksamile ja kõige raskem kõlab nagu rääkiv osa. Olete selle teile juba edastanud. Schreibeni jaoks saate Yiğit Günali nimelise kanali videoid vaadata Youtube'ist. Olete jaganud teatud fraase ja nende fraasidega on teil midagi kirja panna igale kirjale või e-posti näidisele.

Kuvatakse 5 vastust – 1 kuni 5 (kokku 5)
  • Sellele teemale vastamiseks pead olema sisse logitud.