Austria haridus ja abielu

TERE TULEMAST ALMANCAXI FOORUMIDESSE. MEIE FOORUMIST LEIAD KOGU OTSITAVA TEABE SAKSAMAA JA SAKSAMAA KEELE KOHTA.
    rapzadexnumx
    Osaleja

    Tere kutid, ma lähen Austriasse ülikooli. Kas ma saan ülikoolis õppides abielluda ja saada kodakondsuse? Kui vastate väga kiiresti

    roye
    Osaleja

    evlenirsin tabi de eger almanya gibiyse yine de aile birlesimi vizesi icin türkiyeden basvurmak gerekli evlendikten sonra…vatandaslik biraz daha zor…belirli bir süre orada yasaman gerekli…mesela almanya da 7 yildi degismediyse…avusturya da yasayan varsa söyler tabiki sana daha iyi yardimci olur daha dogru bilgi verir…

    zilanxnumx
    Osaleja

    Tere,
    Taotlesin perekonna taasühinemist Austrias Viini regioonis. Me pole kümme kuud saanud positiivset ega negatiivset vastust. Meie olukord on selline, et minu naine on Türgi kodanik
    MA35 palus meilt märtsis ja mais lisadokumente, et tal pole 3-kuulist palka ja krediidivõla ning meie siinsed tehingud viidi lõpule juunis.

    Allfallige zivilrechtliche Ansprüche bleiben davon in jedem Fall unberührt.
    Verdacht des Eingehens einer Aufenthaltsehe vom 16.11.2012
    Die Einstellung erfolgte gemass 190 z 1 StPO, weil die dem Ermittlungsverfahren zu Gründe liegende Tat nichtmit gerichtlicher Strafe bedroht ist oder sonst die weitere Verfolgung aus rechtlichen Gründen unzulassig ware.
    Strafbarkeit ist verjahrt.

    Pärast seda paberit saatsid nad minu dokumendid politseisse, et uuesti uurida, see on olnud 6 nädalat, dokumendid on kadunud ja nad ootavad sealt kinnitust, nad ütlevad, kas teil on selliseid olukordi või on teil teadmisi sõpru, kellel on võimalus pärast neid etappe tagasi lükata.

Kuvatakse 2 vastust – 1 kuni 2 (kokku 2)
  • Sellele teemale vastamiseks pead olema sisse logitud.