autot Saksamaa Türgi?

> Foorumid > Cafe almancax > autot Saksamaa Türgi?

TERE TULEMAST ALMANCAXI FOORUMIDESSE. MEIE FOORUMIST LEIAD KOGU OTSITAVA TEABE SAKSAMAA JA SAKSAMAA KEELE KOHTA.

    Tere,

    Ma tahan autoga Türki sõita ja selle sinna jätta, et mu vend saaks sellega sõita. Millist teed peaksin järgima? Kas selline asi on võimalik, mul pole teadmisi. Mul oleks hea meel, kui teadlikud sõbrad saaksid mind aidata. :)

    akvarell
    Osaleja

    Tere,

    Ma tahan autoga Türki sõita ja selle sinna jätta, et mu vend saaks sellega sõita. Millist teed peaksin järgima? Kas selline asi on võimalik, mul pole teadmisi. Mul oleks hea meel, kui teadlikud sõbrad saaksid mind aidata. :)

    Kui nägin selle küsimuse esitamisel tema lohutust, soovin, et oleksin võinud olla sääraste südamete vääriline.
    Autoga Türki viimine ja sinna jätmine võib teile palju raha maksma minna. Loobuge sellest ideest.

    Oletame, et võtate 2015. aasta mudeli auto (kuna see ei tohi olla üle 3 aasta vana), auto hind 3 aastat tagasi on 30 tuhat eurot.
    selle auto maksumus 2018. aastal; 30.000 68 x 20400% ?? => XNUMX eurot.
    Laevandus ja kindlustus Ta vabastab 500 eurot.
    Maksustatav summa; 20900 eurot.
    Kõik maksud kokku; 20900 x 88,80% ?? => umbes 19.000 88,80 eurot. (1600% mootori maht vahemikus 2000 kuni XNUMXCC)

    Kui annaksite sellele autole 15 tuhat eurot ja ostaksite, maksaks see teile kokku 34.000 XNUMX eurot.
    Kas see on seda väärt?

    Muidugi pole seda väärt .. pole mõtet. Ta ütleb, et loobuge südamest ja toetuge rahu tagant.


    :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: No ma kuulsin, et autot võeti ainult korra, sellepärast küsisin. Muidu tean ka, et see läheb sulle normaalselt raha maksma. :D Võin selle auto sama raha eest sealt osta, sellise loogikaga :)

    akvarell
    Osaleja

    :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: No ma kuulsin, et autot võeti ainult korra, sellepärast küsisin. Muidu tean ka, et see läheb sulle normaalselt raha maksma. :D Võin selle auto sama raha eest sealt osta, sellise loogikaga :)

    Noh, ma pole üllatunud, et elate selle loogikaga nii õnnelikku elu. Ma olin kade.

Kuvatakse 3 vastust – 1 kuni 3 (kokku 3)
  • Sellele teemale vastamiseks pead olema sisse logitud.