Almanya’daki ilk aylarınızı nasıl geçirdiniz?

> Foorumid > Äri- ja tööelu Saksamaal > Almanya’daki ilk aylarınızı nasıl geçirdiniz?

TERE TULEMAST ALMANCAXI FOORUMIDESSE. MEIE FOORUMIST LEIAD KOGU OTSITAVA TEABE SAKSAMAA JA SAKSAMAA KEELE KOHTA.

    Tere kutid, tulin kaks nädalat tagasi Hannoverisse perekonna taasühinemisviisaga. Läksin esimesse välismaalaste filiaali ja registreerusin aadressile, kuid nad leppisid 90. jaanuariks kokku 19-päevase viisa muutmise elamisviisaks. Ma mõtlen, et aega on ainult üks kuu ja kuna sel ajal määratakse kindlaks keelekursus või midagi, istun ma kodus midagi tegemata ja mul on väga igav. Ma tunnen end väga eraldatuna. õnneks pole Türgi naabrit. Kas saaksite mulle ettepanekuid anda, mida ma saan teha?

    https://www.almancax.com/almanca-aile-almanca-aile-bireyleri-ve-almanca-akrabalar.html

    yenicerixnumx
    Osaleja

    Esiteks

    Ich sage dir nur 3 wörter . Langeweilig langeweilig langeweilig yuppi:)
    Nendel päevadel on päevad, mil küünlaid otsite kõige mugavamalt, kuid teiselt poolt kõige ebamugavam. Miks pärast diagnoosi sest ilerf keeleõppe alustada aeglaselt ümber wow mis kell ta hakkab vist muundama oma kendine.ılk ajal on nagu vett kala tõusnud inimest. Adapte on alanud. Ma arvan, et kõigepealt ei kaota aega. Kui Eger on täna, peate ootama kaua aega.
    Kõigepealt arvan, et te teate keskkonda. Siin pole midagi. Kõige kesksemaks punktiks on bio kohv ik. Jällegi, sa oled kantselei võrreldes meie enda. Hannover. Alusta saksa keelt. Anna endale kodusõit. Väike üksildus väike vaikus viib teid mõneks ajaks hiljem, kuid see on varem, kui leiate midagi, mis levitaks ennast hobia leidmiseks. Sa tulid taas tagasi Saksamaale.
    Selametle

Kuvatakse 1 vastus (kokku 1)
  • Sellele teemale vastamiseks pead olema sisse logitud.