Õppimine Saksamaa ülikoolis

> Foorumid > Saksamaa ja teiste Euroopa riikide peasektsioon > Õppimine Saksamaa ülikoolis

TERE TULEMAST ALMANCAXI FOORUMIDESSE. MEIE FOORUMIST LEIAD KOGU OTSITAVA TEABE SAKSAMAA JA SAKSAMAA KEELE KOHTA.
    keremxnumx
    Osaleja

    al.

    Kirjutan neile, kes tahavad Saksamaal elada. Kui õpid Saksamaal ülikoolis, saad ülikooli lõpus põhjuseta üheaastase elamisloa. Kui leiate sel perioodil töö ja registreerite selle ametlikult, saate tööloa. Muidugi ei pea ma tähelepanuta jätma, et selleks on vaja kõrgemat saksa keelt. Kui ütlete, et okei, sain oma load Saksamaalt, kuid mu naine ei saanud tulla. Kuidas ma saan selle kaasa võtta. las ma olen nii. Te pöördute abikaasa konsulaadi või Saksamaa siseasjade poole. teie abikaasa läheb kursusele kindla aja jooksul. õpib saksa ja saksa kultuuri (põhjus mitte jääda Saksamaale võõraks)
    kui need on heaks kiitnud meeskond, mis annab lootuse lõpus, saab teie partneri. Kui te juba oskate keelt ja asutus ei anna teile ravi, on teil juba elamisluba. Kui hele leiab töökoha, pole põhjust, et teie partnerit ei viidaks Saksamaale

    spinat
    Osaleja

    kui õpite ülikoolis, saate ülikooli lõpus üheaastase elamisloa.

    Kas olete selles kindel…


    Sõbrad on probleem, kui neil on teadmised ja nad jagavad oma teadmisi, on nad väga rahul. Olen lõpetanud majanduse eriala Türgi, 1 aastat olen olnud TurkeyTR, siin ma tahan minna kolledžisse, kuid vähemalt saate hea kraad Saksa Näita. Mida ma saan teha, mu diplama samaväärsuse nõustuda edilirmi, kas ma kapten, mida muidu saan siit või võin hinnata, kuidas on saanud diplomi Türgi? Oletame, et läksin ülikooli, kus ma lõpetasin, siis mida ma saan teha, milline on osa, mida ma lõpetasin ja mis on selle kraadiõpetajate saksakeelne samm ja mida see osakond Saksamaal teeb? Aitäh Ayrica sait on väga tore, ma leidsin selle juhuslikult, olen väga õnnelik.

    dennnisxnumx
    Osaleja

    slm või I bise sorcam ma mõelnud minna unica mängib keskkooli siniftayim.okulu mu lõpetanud Saksamaal ja päkapikud on kodanikud Mul on vaja saada teda viisa no.We kuni ütles üks peaks 4 aastat on biyer tuturmamis kuid OSS juhendi välismaal, mida tuleb teha, mida õpilased, kes soovivad õppida tammi hilja nad yazio mängib jälle 4 Kui ma võidan abiga gerekecekm aastal on biyer väga õnnelik, ma simdiden tskler.

    Ertuğrul
    Osaleja

    Tervitan teid, et aitaksite seda, mida lugesin Saksamaal koolitransporditehnikuna läbitud 2-aastastel kiirteedel, mida ma lugesin, või mida ma saan seal teha oma Türgi ülikoolidiplomil, kas peaksin juba seda tegema

    3,14
    Osaleja

    -> klõps

Kuvatakse 5 vastust – 1 kuni 5 (kokku 5)
  • Sellele teemale vastamiseks pead olema sisse logitud.