Mida teeb ülikooli lõpetaja Saksamaal?

> Foorumid > Äri- ja tööelu Saksamaal > Mida teeb ülikooli lõpetaja Saksamaal?

TERE TULEMAST ALMANCAXI FOORUMIDESSE. MEIE FOORUMIST LEIAD KOGU OTSITAVA TEABE SAKSAMAA JA SAKSAMAA KEELE KOHTA.

    Tere sõbrad, kui mu naine on 2 kuud rase, läheme 3 kuu pärast Saksamaale ja taotleme viisat lapse kaudu. Kas värbajad palkavad mind uni lõpetajaks? Või oleks minu jaoks kasulik teha kutset nendel kutsekursustel, mis on lähedased minu elukutsele, st kontorirahandus, raamatupidamine, personal ja muu.

    yenicerixnumx
    Osaleja

    Tere sõbrad, kui mu naine on 2 kuud rase, läheme 3 kuu pärast Saksamaale ja taotleme viisat lapse kaudu. Kas värbajad palkavad mind uni lõpetajaks? Või oleks minu jaoks kasulik teha kutset nendel kutsekursustel, mis on lähedased minu elukutsele, st kontorirahandus, raamatupidamine, personal ja muu.

    tervitused

    Diplom tuleb kasuks, aga enne tuleks üle vaadata, kas sinu eriala on siin asjakohane. See tähendab saksa keeles anerkenung Kuigi ma pole päris kindel, arvan, et Saksamaa ei aktsepteeri kooli ja osakonda, kus te õpite. Selleks peab teil olema anerkennung. Aga uuri veidi, äkki pole anerkenungi vaja. siit sa lähed sait https://www.anerkennung-in-deutschland.de/html/de/
    Samuti on olemas türgi keele tugi. Siit saate aru, kas tegemist on kutsega või mitte, ja pöörduge pädevate asutuste poole, et tagada teie kooli ja osakonna kehtivus Saksamaal.

    Kuid erialal töö leidmiseks peaksite hästi valdama saksa keelt ja isegi ärisaksa keelt, eriti rahalisi lühendeid. Kuna tegemist on verbaalse osaga, vaadeldakse selles otseselt teie saksa keele õppimist. Seni pole vahet, kus ma töötasin, mõtle vaid sellele, et saan töötada, see on keeruline protsess. Me kõik kannatame nende raskuste all, välja arvatud need, kes on valmis Saksamaal töötama. Muidugi saate teha siin mainitud ameteid, kuid näiteks selle ameti kestus on kõige madalam 2 aastat ja kõrgeim 3 aastat.

    selametle

Kuvatakse 1 vastus (kokku 1)
  • Sellele teemale vastamiseks pead olema sisse logitud.