Kuidas õpetada Saksamaal

> Foorumid > Äri- ja tööelu Saksamaal > Kuidas õpetada Saksamaal

TERE TULEMAST ALMANCAXI FOORUMIDESSE. MEIE FOORUMIST LEIAD KOGU OTSITAVA TEABE SAKSAMAA JA SAKSAMAA KEELE KOHTA.
    ozzzyj
    Osaleja

    Merhabalar, su an aile birleşimi vizesi bekleyen biri olarak aranızda bilgi sahibi olan biri varsa diye sormak istedim, Devlette 7.5 yıldır İngilizce Öğretmeniyim ama istifamı verecegim Almanya’ya geldigimde.. daha once biraz arastırmakla beraber tam bir bilgi bulamadım, biraz da kafam karıstı acıkcası…
    Almanya’da özel okulda veya kurumda ingilizce öğretmenlik yapmam icin ne yapmam lazım? Sadece diploma denkliği ile oluyor mu? Yada benim alanım icin bu dalda diploma denkliği oluyor mu? Bilenler yardım edebilirse cok sevinirim🙏🏻 Çok çok tesekkürler hepinize  alkis:)

    fuk_xnumx
    Osaleja

    Võite jätta ametniku ja ametnik mõistab palju Saksamaa gelcek ma saan seda ma arvan, et ma saan natuke rohkem kutt,

    ozzzyj
    Osaleja

    Võite jätta ametniku ja ametnik mõistab palju Saksamaa gelcek ma saan seda ma arvan, et ma saan natuke rohkem kutt,

    Ma pean tagasi astuma, sest see on perekonna taasühinemine

    yenicerixnumx
    Osaleja

    Ma pean tagasi astuma, sest see on perekonna taasühinemine

    Siin kasutavad nad õpetajaks saamiseks pisut teistsugust protseduuri. Seetõttu soovitan teil enne siia tulekut kõigepealt saada teavet anerkennung'i kohta.
    https://www.anerkennung-in-deutschland.de/html/de/

    See on sait. Saate rääkida inglise keeles. Hankige telefonivõrgu teavet ja sünkroonige diplom nii kiiresti kui võimalik. Siis saate töötada kõikjal, kus soovite.

Kuvatakse 3 vastust – 1 kuni 3 (kokku 3)
  • Sellele teemale vastamiseks pead olema sisse logitud.