Abielulahutus ja elamine Saksamaal

> Foorumid > Saksamaa ja teiste Euroopa riikide peasektsioon > Abielulahutus ja elamine Saksamaal

TERE TULEMAST ALMANCAXI FOORUMIDESSE. MEIE FOORUMIST LEIAD KOGU OTSITAVA TEABE SAKSAMAA JA SAKSAMAA KEELE KOHTA.
    phoneman
    Osaleja

    Hi all,

    Minu naine on Türgi Saksamaa kodanik. Oleme olnud abielus 9 aastat ja meil on 2 topeltkodakondsusega last. Türgi jõudis TR-i 7 aastat ja me elasime pärast abiellumist mu naisega. 1.5 aastat tagasi otsustasime elama asuda Saksamaale ja asusime elama. Tegin lapse kokkutuleku. Mul on Session kuni novembrini 2018. Lõpetasin siin B1 taseme saksa keele ja töökeskus saadab mind oma eriala tõttu B2 ja C1 kursustele. Mu naine töötab ja me ei sõltu teadus- ja arendustegevusest. Kuid me tahame lahutada, sest me ei saa läbi. See saab olema läbirääkimistega lahutus. Kuid ma ei tööta ühelgi töökohal, olen masinaehnik ega leia tööd enne, kui olen õppinud saksa keelt või edasijõudnut. Ja kui me tahame lahutada, siis annab teadus- ja arendustegevus mulle koduse puhkuse jne. Kuid kas see on minu seansi jaoks probleem? November 2018 on viimane päev. Kui see tekitab probleemi, kui ma maha istun ja nad mu tagasi saadavad, on see meie perele suur probleem, sest me elame oma lastele. :) . Kas teave võib mind valgustada? Mida me saame teha? See Jobcenter töötab mind kogu päeva koolitustoetuse juures ja mul ei ole tööd, et oma kindlustust ise katta. Kas istung ICIN probleemi?

    fuk_xnumx
    Osaleja

    ei ole sellist asja nagu teie lastele saatmine

    phoneman
    Osaleja

    Tänan väga vastuse eest

    Võib-olla aitab see sõpradele, kes on minu olukorras

    Õppisime advokaadiga konsulteerides.

    Tavaliselt ma tulla ühendust minu abikaasa või Saksamaa, kas sa siin, et me peaks jääma abielus 3 aastat, mu, et vähemalt 1 aasta pean tegema kui kindlustatud samal töökohal, seega allkirjastatud mind ei vaeva kuidagi võiks lahutus oli syle.

    aga kuna ma tulin siia perekonnaliidult laste üle, võin ma suvaliselt, olenemata istungist, kohtusse kaevata ja lahutada. Ma ütlen, et 100 on laste kaudu pereliige, ja see pole kindlasti probleem ja öeldakse, et teid lahutatakse täna pärast 3 kuud.

    lühike kokkuvõte :)

Kuvatakse 2 vastust – 1 kuni 2 (kokku 2)
  • Sellele teemale vastamiseks pead olema sisse logitud.