Abi, kui Saksamaal on teadmised seaduseõigusest

> Foorumid > Äri- ja tööelu Saksamaal > Abi, kui Saksamaal on teadmised seaduseõigusest

TERE TULEMAST ALMANCAXI FOORUMIDESSE. MEIE FOORUMIST LEIAD KOGU OTSITAVA TEABE SAKSAMAA JA SAKSAMAA KEELE KOHTA.
    nescaff et
    Osaleja

    Tere sõbrad, mu kallid sõbrad, Saksamaale tulekust on möödunud viis aastat. Olen töötanud kaks aastat. Mul pole saksa keelt emakeelena. Mul oli 2 kuud tagasi suur tööõnnetus. Mul oli suur tööõnnetus. Mul on tonn kaupa jalga kukkunud töötan marmorivabrikus mu liha purustati Ostsin just 6 nädalat haiget paberit juhin uuesti redeliga klammerdajat.Mul on raske peatada perearst oli nädal puhkusel ta vaatas ajutiselt teist arsti 30 päeva jooksul kirjutas mulle aruanne 30.10.2017 bis 30.11.2017 sain aruanded sain ühe neist jätsin ühe neist töökohale, ühe andsin töökohta ja teine ​​läks töökohal öeldes, et ühel päeval tuli väntpaber minu juurde ja läks hiljem minu juurde. Nad saatsid aruande uuesti, kuna see oli meie viga, helistasin hommikul uuesti töökohta, ta ütles, jälle läksin töökohta, ma sain aruanded töökohalt, mille andsin töökohale, ei aktsepteeri seda aruannet ma ei tea, kuidas teid kuu aega vänta ei tea ma siinseid seadusi fristlose nad mulle andsid iga kuu lebas hiljemalt 20.11.2017 ega läinud magama mul on palk 28.2.2018, nad andsid mulle väljapääsu, kes mõistab seadusi, kas saaksite mind aidata.

    rustemxnumx
    Osaleja

    Tere,

    Ma arvan, et ta on süüdi, kui dr ei saatnud oma aruandeid. Sel juhul peate minu arvates nägema oma töökohta Dr. Samuti, kui tulemusi ei saavutata, viige Arbeitstamti ja Dr-i tehtud vea kohta paberid. On ka selline olukord. Kuulen perearstidelt saadud alusetuid väntasid. Kui prindite liiga palju väntasid, võib teil olla probleeme.

    südametu
    Osaleja

    Tere, mu vend, kõigepealt. Esiteks, te ei unusta, et see on seadus, sest ühelgi töökohal ei ole õigust teid eemaldada või teil on aruanne. Mu naine oli haige ja aruannet paluti, kui advokaat ja siis läksime kohtusse ja võitsime selle aja, kui me ei saanud palju raha. Kuid teie olukord on väga erinev, sest te olete kannatanud Saksamaal püsivate tööõnnetuste tõttu, mis annab töötajatele suure hüvitise. Nad üritavad sinust vabaneda, sest ettevõtte hirm on tema ees. Leidke hea advokaat ja pöörduge advokaadi kohtu poole. Mul oli tööõnnetus, nii et arst teatas, et minu jalgadele on tekitatud püsivaid kahjustusi ja ettevõte vabaneb minust, kui ma aruandluse ajal kirjutasin ja kirjutasin kundigungi, kui ütlete, et mul on juba olnud tööõnnetus. Kui see pole lõppenud, jätkake nii kaua kui võimalik, 1 kuu 2 kuu peab maksma hiljem

Kuvatakse 2 vastust – 1 kuni 2 (kokku 2)
  • Sellele teemale vastamiseks pead olema sisse logitud.