Lapsepõhise perekonna taasühinemisviisa jaoks vajalikud dokumendid

TERE TULEMAST ALMANCAXI FOORUMIDESSE. MEIE FOORUMIST LEIAD KOGU OTSITAVA TEABE SAKSAMAA JA SAKSAMAA KEELE KOHTA.
    fuk_xnumx
    Osaleja

    TÄHTIS: dokumendid tuleb esitada vastavalt nende edastamise järjekorrale

    2. [] Taotlus tuleb teha isiklikult

    3. [] Passi kehtivusaeg on vähemalt 10 kuud, mis pole vanemad kui 12 aastat
          Passide viisa nõuab külastajatele vähemalt 2 tühja lehte.

    4. [] Kui laps on, tuleb taotlusvormis olevad lapsed täielikult täita
          Lapsed peaks olema isegi Türgi nad jäävad täielikult täidetud.

    5. [] 3 biomeetrilised passi pildid
          Resmin funktsioon;
      * Viimane 6 tuleks võtta kuude jooksul, et kajastada viimast välimust
      * 45 peab olema X X NUMX mm suurune.
      * Servad peavad olema raamita
      * Nägu peaks peegelduma esiküljest, peaga avama ja silmad olema nähtavad

    6. [] 2 elamisloa viisataotluse vorm
          Almanca olarak eksikiz, okunaklı bir biçimde doldurulmuş ve başvuru sahibinin kendi elyazısı ile imzalanmış 2 adet Ikamet Müsadesi  Başvuru Formu. Forma başvurunuzdan önce vize bölümünün girişinden ücretsiz veya konsoloslugun sayfasından ulaşabilirsiniz.

    7. [] Kõik lapsed eraldi, elukoha dokumendid on originaalsed ja kaks valguskoopiat
       

    8. [] Asjaomane ühenduse rahvastikuregistri perekonnaseisu Näide originaal ja koopia 2
    Rahvastikuregistri täielik koopia ja 2i valguskoopia.
        (Saab rahvaliiduametist)

    9. [] Visa Transaction fee, 60 Euro
        Euro ja peab olema täielikult broneeritud

    10. [] Näidake dokumendi ELi kodaniku tiheduse lähedust
          Partnerile: Abielu tunnistus, lastele: sünniakti registreerimise näide

    11. [] ELi kodaniku isikusamasuse või passi koopia

    12. [] Vanad passid, kui need on olemas

    Hoiatus:

    Palun tulge konsulaati hiljemalt 15 minutit enne teie kohtumist.
    Kohaldage UPSi teenust, mis asub viisaosakonna siseõuel, ilma viisa taotlemata ja kogu oma passi puudutava teabe saamiseks.
    Kui asute rakendusele, on teil mobiiltelefon. ärge võtke suured kotid, arvutid, seadmed, pole ühtegi kohta, kuhu saaksite neid usaldada.

    Kõik avalikud dokumendid, mis on märgitud täis, kuid sa pead tooma teiega kui lähete konsulaarametnik piletikassa et eriliste asjaolude taotlejad võivad taotleda täiendavaid dokumente.
    Viisa saamisel kontrollige kohe viisa kohta käivate andmete õigsust, eriti viisa kehtivusaega ning viisa ees- ja perekonnanime. Vigade korral peaksite viivitamatult võtma ühendust viisaosakonnaga.
     
    Lugupidamisega

    Saksa saatkond / üldnõukogu viisainfosüsteem

    cetinxnumx
    Osaleja

    Tsk ederim

    msmsrs on
    Osaleja

    Kas lapsi taotlemisel on tasu nõutav? Ma ei mäleta, et seda küsiti?

    fuk_xnumx
    Osaleja

    nõutakse, et uksele kirjutatud dokumentides ei taotleta Saksa kodanikelt

    fuk_xnumx
    Osaleja

    tegelik

    fuk_xnumx
    Osaleja

    ?

    I paindele
    Osaleja

    Sõbrad üritavad 2010 aastat on perekondade taasühinemine viisa alates maist, töötajate, tööandjate ja me isegi teada taotluses 3 korda käendaja iga kord 1 rakenduste kaudu plaanipäraselt gectikd kes siis tuli 2010 mai tagasilükkamise Paraad 2011 mayısd. 12 13 3 kuud, andes meie tagasilükkamise aastal ooteaeg nagu nad on raisatud ..

    Tõde on see, et meil oli sel ajal tütar. Andku Jumal teile pika elu. Nüüd teeme oma tütre kaudu 4. taotluse, kuid ma olen kummalisel kombel segi PUNASE hirmuga taotletud dokumentide osas.

    Mõned ütlevad, et lapse pass ja ID on vajalikud ja mõned ei ole vajalikud. Sünnitustõend on piisav.

    Ma tungivalt nõuda teavet seoses oma sõprade 3 korda enam võtta tagasilükkamise ning pinpirikl järgnesid Heran kes muretsevad probleem siis hilja tööle kokkuvõte inimesed nagu mina.

    See on Ozette Kui abikaasa Saksamaal kirjutab teile ka dokumendid, mida on absoluutselt nõutud ja kus neid saab võtta ja väljastada. see on väga hea.

    Näide: rahvastiku registreerimise näide: (võetakse rahvastikuhaldusest).

    Sõbrad antaatseetlikult ootavad.

    Jumal õnnistagu sind kõiki.

    I paindele
    Osaleja

    Arkadaşlar 1.5 aydır cevap bekliyorum lütfen yukarıdaki mesajıma bilgisi olan cevap yazabilir mi ? Lütfen… Bu hafta randevu almak istiyoruz.

    fuk_xnumx
    Osaleja

    Pärast dogdukd laps võtab endale identiteedi vajadus mujal lapse sünnitunnistuse ja esitamine vajalik konsulaarkaitse identiteedi millist teavet soovite

    I paindele
    Osaleja

    Eriti järgmised artiklid

    7. [] Kõik lapsed eraldi, elukoha dokumendid on originaalsed ja kaks valguskoopiat
        Võltsitud tõlkija Amancay tõlge on originaal ja 2 eksemplar.

    (Kuidas ma saan selle elamisloa Saksamaal?)

    10. [] Näidake dokumendi ELi kodaniku tiheduse lähedust
          Partnerile: Abielu tunnistus, lastele: sünniakti registreerimise näide

    (Kuidas sünni registreerimise näidis vastab valemile, mis on pärit sakslaste kodanikust populistlikust?)

    kas ta läbima koos nõutavate dokumentidega sünnitunnistus koopia ema ja lapse mõlemad oma elukoha tunnistused või nende koopia faksi või posti originaal hakkan tule minuga, sest see on lapse välja? Kui originaalid tulevad, kas pole vaja uuesti sinna minna?

    valla acayip kafam karıştı ya …

    Või mu sõber, kui tead ja kirjutad, et see dokument eemaldatakse seinalt ja saadetakse seinalt järjekorras, oleks mul hea meel, kui sa selle kirjutaksid, ma ei saa nüüd 1 nädal stressita magada ..

    fuk_xnumx
    Osaleja

    nad seostavad lapse inspiratsiooni, mida pead tegema koopia isikutunnistuse ja sünni kagd soovite saata ats poolt meilis cikar lastele taotletud dokumendid neist, umbes inspiratsiooni identiteedi koopia abielutunnistus sa niikuinii valemiga b väljub valemiga tulemuseks ikisinide

    dejavuxnumx
    Osaleja

    Sõbrad, palun andke teadlik vastus, minu kohtumine konsulaadis on kohe ukse ees. Mu poeg on 2-aastane ja sündinud Türgis. nüüd on nii mu naine kui ka poeg topeltkodanikud.
    nüüd läksid nad kõigepealt Saksamaale ja asusid seal elama. Kuna mu naine oli rase, pidid nad järgmistel nädalatel minema varem, kuna lennureisid olid keelatud.

    Mind tabas küsimus, et palun küsige kiiret teavet

    Ma sünnin Türgis, meie taotlus perekonna kaudu Lapsed Kas poeg oli keeldumise põhjus?
    Nii et laps ei pea ilmtingimata sündima Saksamaal, eks?

    fuk_xnumx
    Osaleja

    Laps on juba Saksamaa kodanik, on oluline, et laps oleks Saksamaa kodanik, pole vahet, kus ta sündis, nüüd tundub, et laps elab Saksamaal ja teil on tema üle perekonna taasühinemine, ma ei usu et selles on probleem.

    dejavuxnumx
    Osaleja

    Aitäh, sa oled kasvanud nagu ravim Ufuk :))
    Zaman daraldıkça strese giriyor insan. Allahtan bu site varda hem kafamızdaki soru işaretlerini siliyoruz hem de birazda olsa stres yapmamayı sağlıyoruz… Teşekkürler tekrardan

    oito8
    Osaleja

    Mu sõber, ära muretse, kui su pisike on Saksamaa kodanik, saad oma viisa minu sündimata lapsele ja ma asusin elama Saksamaale. Ootame sünnitust Saksamaal.

    Giland
    Osaleja

    11.04.2014 tarihin de başvurumu yaptım bakalım cevap ne zaman gelecek cofe:)

Kuvatakse 15 vastust – 1 kuni 15 (kokku 74)
  • Sellele teemale vastamiseks pead olema sisse logitud.