SAKSA KURSUSE PROBLEEM

TERE TULEMAST ALMANCAXI FOORUMIDESSE. MEIE FOORUMIST LEIAD KOGU OTSITAVA TEABE SAKSAMAA JA SAKSAMAA KEELE KOHTA.

    OLEN KURSUSEL JUBA NOVEMBRIST, VAJASIME TAVALISELT TEHA A1, A2 JA B1. Meil on eksamile jäänud 1 kuu, kuid oleme ikka veel pooled A2-st. Ma ei saa eksamit teha aegunud suurega. OLEME KATSEKATSEKOND 45 ÜLE 28. Sain kirja ja välja arvatud kõne. TE EI SAA TEADA, KUIDAS SÜSTEEM KUID SAAME ALATI LESENILE PUNKTE. Pean B2 saamise järjekorras tegema vähemalt kaks nendes kahes eksamis. RÄÄKIMISE JA KIRJUTAMISE PUNKTID, MIDA pole antud. KUI MA EI SAA HORENIST JA LESENIST PIISAVAD PUNKTE, SAAB SELLE KIRJA JA KEELEGA TÄITA, ütles HOCA.

    SEE ON NULLSÜSTEEM. ME EI SAANUD AINEID KIIRELT ÕPPIDA, SEST HINNNE ON MADAL, NAD TAHAD, ET TEHAME ENNE A2 LÄBIVIIMISEKS B1 EKSAMI. ESIM AUSLANDERBEHORDEYE KIRJUTA KIRJA JA KAEBUSKURSUS. 5 KUUD KURSUSEL LÄBIN AASJALT. KUI MA EKSAM EI SÖÖDA, VEEL 5 KUUD JÄLLE... MIS SÜSTEEM ON TEIE jaoks? MILLISED TEEMAD ON B1-s? MÕTLEN, VÕIB-olla TÖÖTAN KODUS JA KATTAN OMA NÄLJAD

    MuhaяяeM
    Osaleja

    Kui annate teavet ka saksa keele kursuse asukoha ja nime kohta, teavitate ja hoiatate juba teisi liikmeid ja külastajaid.


    plauen-euro Schule…

    Tere,

    Saksamaal toimuvatel kursustel tehakse enne kursusele vastuvõtmist tegelikult ka praktikatest, seda vist ei arvestata ka siin. See varieerub olenevalt Saksamaa osariigist. Kuigi mõned annavad 3-aastast ajapikendust ja kursusi õpetatakse väga aeglaselt ja kuigi saksa keelt õpetatakse algusest peale ka neile, kellel on A1 tunnistus, siis mõnes osariigis öeldakse "too B1 tunnistus 1 aasta jooksul või me ei anna sulle seanssi."

    Sõbrad, meil on nii palju kaebusi, et ma usun seda; Türgi vaatab neid defekte, kuid meie rahvas: "Ükskõik, mis Saksamaal piisavalt hästi läheb või kui me koliksime hetk tagasi, lähme ka sellele, kuidas ta peaks minema naeruväärsetele kursustele kõik eestpoolt. On isegi neid, kes 8. katsel vaevu eksami sooritavad, mis on ilma piisava infrastruktuurita väga lihtne. Põhjuseks on vale valik kursuse valimisel. Ja kui me läheme Saksamaale, kuuleme palju kaebusi, kui sõber kaebas, Saksamaa tuleb nende ninast, kursus on kardetav unenägu. Kuna saksa keele õpetajad räägivad ainult saksa keelt ja nad selgitavad ka saksa keeles rasket grammatikat, mis on meie keelest kaugel. Ja muidugi arvavad nad, et A1-tunnistusega inimene nägi ja õppis loomulikult neid aineid selles raamistikus. Kuid kuna on olemas kiirendatud - HÄÄLE ETTEVALMISTAMISE KURSUS -, mis on koostatud eksamiküsimustele vastuseid nägemata, seda tegelikult nägemata, siis Saksamaale minnes võiks tuua näite, kui ütlete õppimata 2 korda 2 2222 korda 22222, muutub see õudusunenäoks. Kahjuks tekivad sellised probleemid siis, kui klassis täidetakse erineva haridustasemega ja eri vanuses inimesi, nagu siin juhtub. Mind, palun ärge vihastage, ma olen Türgis juba saksa keeles, siin õppige teid kõiki olema Lipp 30% statistika või Anna tähtedena, Lizi kirjas öeldi, et meeldejätmine paneb nime tegema palju harusid kuni maailmas, nagu õpetatakse palvetamiskursust.

    Olen veidi erinev olukorrast, mida kirjeldasite. Sain Istanbulis A1-tunnistuse, meie õpetaja oli väga hea, õppisime kursusel kõik, mida õppimiseks vaja oli. Olen püüdnud õppida saksa keelt sellest ajast, kui siia jõudsin. Ma tean, kui oluline ja vajalik on saksa keele õppimine Saksamaal elamiseks. Ma elan Ida-Saksamaal, nagu ka suurlinnades, segun türklastega ja õpin saksa keelt, lohakas.Vaadake oma temperatuuri, mul pole aimugi, sest linnas, kus elan, pole ühtegi teist türklast.

    Mis puutub kursuse teemasse, siis mul polnud muud võimalust süüa. Nad ei ava klassi ilma siinse 20 inimeseta. Sel aastal ma enda lähedal ühtegi koolikursust ei avanud. Käin iga päev 4 linnas. Olen teel 3.5 tundi. Tõusen hommikul kell 5 ja tulen koju kell 4 õhtul. õppige lihtsalt saksa keelt, las ma teen seda järgmisel aastal b2-c1.

    Kui kursust alustasime, määrasid nemad taseme. Alustasin a2-st. Küsisin kursust alustades, et b1 saab tehtud, nad vastasid jah. aga kui õpetaja nii aeglaselt märjaks saab, saame märjaks ainult a1 ja pool a2n. Meie kuu saab olema b1 eksam, kuid b1 nime all pole me midagi õppinud.

    Kas mul on õigus selle kursuse üle kurta? Ma pole siin aastaid elanud, las ma võtan b1 enne, kui märjad tunnid kätte saan. Meil oli proovieksam, ma ei saanud midagi aru.

    reyyan et
    Osaleja

    Mu sõber, tegin eelmisel aastal B1 eksami. Ma saan teile anda teavet kursuse kohta, kus ma käisin. Ma läbisin kursuse VHS-is, Volkhochschule'is. kõigepealt tehti meile proovieksam. Eksami tulemusena jätkasime samas klassis neile, kellel oli hea hinne või mitte, ja meil oli 3 erinevat õpetajat. Lühikese aja jooksul jõudis kõigi tase samale tasemele. saime valmis HUEBERi A2 raamatu. Ma mõtlen, et me pole ühtegi B1 raamatut näinud. vaid poolteist kuud enne eksamit andsid õpetajad meile pidevalt proovieksameid. Mitte ainult Hören ja Lesen, vaid nad tegid HÖRENi, LESENI, SCHREİBENI ja SPRECHENI pooleteise kuu pikkustele proovieksamitele, nagu oleksime tegelikus eksamis. Esimesel eksamil saadud hinne oli peaaegu nagu teie tulemus. Nägin oma taseme tõusu pidevate katsumuste tulemusena. oleme kirjas palju tööd teinud. Nad andsid peaaegu iga päev teemasid ja kirjutasid kirju. Meie proovikirju hinnati ja hinnati. Kui jälle on palju, siis hinded tõusevad. inimestel on ka kogemusi.
    Nad said isegi SPRECHENi sektsiooni tehtud nagu päris eksam. Nad kinkisid meile illustreeritud pabereid ja panid meid nähtut kirjeldama. Nad korraldasid selle koos kahe inimesega. Näiteks panime paika sõbra sünnipäeva. Õpetajad esitasid meile küsimusi. tutvustasime ennast. Need olid proovieksamid, mis tehti meile vaid pooleteise kuuga. Edasi jõudsin nende proovieksamitega. Ma ei saa aru, miks teie kursus ikkagi proovieksameid ei tee. Olgu, me ei töötanud B1 raamatut.
    Kuid laenasin raamatukogust HUEBERi ja SCHRITTE B1-raamatuid. Töötasin neis kodus. Kirjutasin näidised kirjadest, mida VHS meile õpetas. 18 ühikut. Vaadake sinna, kui soovite. Sest kirjas olevad teemad on üks üles ja alla sama. Kirjutasin sprecheni jaotises.
    Ütlen ka, et tegelen praegu B2-ga. aga meie raamat on B1.

    Sooviksin teile anda teemad B1, see tähendab ained, mida peate eksamiks valmistuma.
    Tähtsaim küsimus kirjas on sidesõnad. nii mitu teie lausetes NEBENSATZ koos HAUPTSATZiga ja neid kahte lauset ühendavad sidesõnad (weil, dass, denn, oder, trotzdem, obwohl, deswegenMeie õpetajad ise ütlesid, et kui teha lauseid … vms-ga, annavad nad sealt kõige rohkem hindeid.

    ühes AKTIIVSED Lauseid passiivse lausega Keskenduge oma objektidele. Sest kirjas on passiivne lause väga vajalik.
    KORRAD: olevik (prasens), minevik (perfekt või prateritum) Keskendusin rohkem täiuslikkusele. tundub mulle lihtsam. tulevikku ei kasutata eriti. prasenid on piisavad, kuna need on nii olemas kui ka olemas.

    artiklid. nominativ, akkusativ, dünaamilised ja genitiivsed seisundid. gravitatsioon teatud artiklite ja määramata artiklitega
    r. Omadussõna konjugatsioon (nt: das KLEİNE kind) 

    ja PMÄRGID, MIDA KASUTATAKSE ROSOSIOONIDEGA Ma soovitan teil meelde jätta. Kui teate, milline verb millise eellause saab, saate lauseid lihtsamaks muuta.
    FÜR GARANTİEREN, AN ERİNNERN, UM (SİCH)BEWERBEN, UM(SİCH)KÜMMERN, MİT (SİCH) TREFFEN…… jne.
    netis on ka geotesti eksamiproovid. seal saab ennast proovile panna.
    Kui teil on probleeme, olen valmis nii palju kui tean. Mul on ressursid, millega olen kursusel töötanud. Edu.

    Suur tänu kirjutatu eest. Õppisime just kotitäit. Viimasel nädalal õppisime omadussõnad uued. Oleme alles poole peal. Praeteritum ei saanud me midagi märjaks :) me ei saanud Genetivis märjaks. nad näitasid niimoodi passiivseid lauseid ja said läbi.

    Tõeliselt oluline on see, et horenis ja lesenis on vaja saada vähemalt 45 33-st. Kiri ja kõne on ainult arvamuse märkus. Me ei saa punkte nagu teie. Näiteks Lesenis ja Horenis sain 1 punkti, kirjade ja kõnedega saavad nad 30 punkti. Nad annavad sulle juba 3 tähte. üks tase a2, üks tase b2. Kui valite a1, kirjutate oma peas a2-tähte, ükskõik kui puhas ja põhjalik teie lause ka poleks...

    Olen klassi uusim õpilane. Kõik nad on välismaalased, kellel on vähemalt 3-aastane kogemus. Vaatamata sellele arutasime seda teemat asjatult 1 kuud. Mis siis, kui lõpetaksime nüüd a3…. Üritan ise midagi teha, vaatame, kas lõpp on hea.

    Ma tean 18 kirja, dikteerisin need, proovin need kõik ise kirjutada. Ausalt öeldes pole mind enam lähetuses, ma tahan lasta kursusel enne lahkumist lõpetada, sest olen väga väsinud.

    5 kuud olen iga päev kell 5 ärganud ja lumes ja poris teedel sõitnud, mõelnud, et õpin saksa keele ära, aga nüüd näen, et see kõik oli asjata. Kursuse lõpus eemaldame ja kurdame kõik käsitletud teemad. Ma isegi ei hooli sellest rahast, mille ma maksin. Tean väga hästi, kui raske on iga päev bussi või rongiga siit 4 linna eemale sõita. Ma ei jäta neid sulle...

    Jumal tänatud, mu õpetaja Istanbulis oli nii hea, temalt õpitu sai aluseks, kordasime seda, mida ta mulle esimese 3 kuu jooksul õpetas... Mis kõige parem, tulemust näeme järgmisel kuul..

    Aitäh abi eest... okei :)

    Bthnkdgn
    Osaleja

    Saksa keele kursustel on kõige raskem osa B1. Tegelikult A1 ja A2 puhul ei mainita selliseid aineid nagu geneetika või passiiv ning B1-s oli mul väga raske. Kursusel käisin 3 kuud, alustasin kursusega hilja, läbisaamise lootust polnud, aga kirjaliku rääkimisega piirdusin ja sain B1 tunnistuse kätte.

    hamburgis

    Lesen / Horen

    Schreiben

    Hinnatud vastavalt lõikudele nimega Sprechen

    Näiteks võite hankida sprechen b1 hören a2 noodi ja siis näete seda osa, mida te ei saanud uuesti läbida.

    Sain napilt läbi.Kuna käisin B1 kursusel 3 kuud,siis alustan nüüd B2 kursusega.Öeldakse et B2 on väga raske.Ausalt öeldes on lugu A1 ja A2.Saksamaal nõutakse vähemalt B1 ja B2 ja isegi B1-st ei piisa mõne kutseõppe ja töö jaoks.


    Olen täpselt teiega nõus. b1-st ei piisa, õige saksa keele jaoks on vaja vähemalt b2. Keegi ei leia siin kassiga rääkides soojust. ainult türgiettevõtted annavad sooja. edu

    Mehmetcan
    Osaleja

    tere, sain 1-aastase istungjärgu ja välismaalaste politsei ütles, et peaksin ka B1 kursusele minema. Volkshoch andis Schule'ile registreerimiseks dokumendi. Kas ma pean minema Volkshoch Schule'i? Näiteks kui registreerin end mis tahes Goethe filiaalis Saksamaal ja kas nad aktsepteerivad minu saadud B1 sertifikaati?

    Kas keegi tõesti teab seda teemat?

    aitäh

    Ma ei tea teie süsteemi riigis, kuid nad andsid mulle kooliõpilase, ütlesid nad gorsurun. aga kui see valutab varem, siis läheksin tema juurde. Valiksin ise nimekirjast.

    Nende antud loendis pole ühtegi goethe, mu sõbral on ainult VHS ja euro skeem. Kas nad aktsepteerivad goethi? Mida nad teevad? Ma arvan, et te küsite temalt, minge tema juurde, mis on teie raha ja millal te lähete?

    TERE,

    VOLKSHOCHSCHULE ON VÄGA hea institutsioon. VÄHEMALT GETI. MÕNI ÕPETAJAST TULEB GETIST JA SELTKI, KEELE ARSTID ON ÕPETAJADES. SINU INFORMATSIOON.

    Kui ma nüüd eksamit ei soorita, pean ootama VHS-i avamist, muud valikut ei jää...

    Muide, kui kaua võtab aega b1 sertifikaadi saamine? Olen oma viisa kuni 2014. aastani. Kas ma pean selle aja jooksul võtma või teab keegi sellest varem ???

    saalesque
    Osaleja

    Alustasin oma Halkest, et kusagil saksa keelt alustada
    Kui midagi paraneb, rakendatakse tulevasi erikursusi…

    reyyan et
    Osaleja

    Kui ma nüüd eksamit ei soorita, pean ootama VHS-i avamist, muud valikut ei jää...

    Muide, kui kaua võtab aega b1 sertifikaadi saamine? Olen oma viisa kuni 2014. aastani. Kas ma pean selle aja jooksul võtma või teab keegi sellest varem ???

    Seda peate võtma kuni 2014. aastani. Te ei pea seda kohe ostma. Kuid kui lähete 2014. aastal viisapäevapäeval koosolekule, peab teil olema B1-sertifikaat, see tähendab määramata elukoha saamiseks. Kui B1 pole olemas, annavad nad seansse ikkagi teatud ajani. 

Kuvatakse 15 vastust – 1 kuni 15 (kokku 23)
  • Sellele teemale vastamiseks pead olema sisse logitud.