Saksa sõna loendid

> Foorumid > Saksa kõnemustrid > Saksa sõna loendid

TERE TULEMAST ALMANCAXI FOORUMIDESSE. MEIE FOORUMIST LEIAD KOGU OTSITAVA TEABE SAKSAMAA JA SAKSAMAA KEELE KOHTA.
    mc45
    Osaleja

    Tere, sõbrad!

    Selles osas loodan, et meie saksa keelt õppivad sõbrad jagavad sõnu, mille nad on ette valmistanud või kogunud ja meelde jätnud.

    Kõigepealt peaksin ütlema, et sõnad, mida jagame, on kõige sagedamini kasutatavad sõnad, kuid hoolitseme selle eest, et see oleks doc-laienduse (MS-sõna) fail.

    Olen üliõpilane, kes õpib suulise tõlke alal. Kuigi minu pere räägib keelt saksa keeles, on mu ema ja tädi saksa keele õpetajad. Lõpetasin keskkooli keeleosakonna. (Inglise) Nii et ma mõtlen seda; Võõrkeelt väga tundva inimesena kohtasin kahjuks oma töös saadud kogemuste ja õpingute tulemusena halba reaalsust; Saksakeelseid ressursse ja dokumente on vähe. Kuid me ei tohiks seda niimoodi aktsepteerida. Selle tulemusega otsustasin arendada Saksamaa arhiive ja ressursse. Tahaksin, et inimesed, kes mõtlevad nagu mina, kohtuksid selles jaotises. Selles jaotises koostan msn-aadressi enda jaoks loodud partneritele. Ootan selles rubriigis oma sõprade tähelepanu ja ideid, mida jälgin iga päev.
    Ma ei pälvinud Almancam.com saidil oodatud tähelepanu, loodan, et see on see, mida ma siin tahan. Head tööd kõigile!

    Langenscheidti saksa põhisõnavara

    Ma arvan, et see raamat on teile kasulik. Kuid on üks puudus, raamatus on sõnad inglise keeles. Ingliskeelsetel on selles küsimuses vedanud. Hea töö!

    https://rapidshare.com/files/165848700/3468494009-Basic_German_Vocabulary.rar

    See ei sisalda parooli. Failitüüp on pdf, loodan, et see töötab teie jaoks.

    Sahji
    Osaleja

    Acrobat Reader seda ei ava. See ütleb: "Selle dokumendi avamisel ilmnes viga. Fail on kahjustatud ja seda ei saa parandada. ” – „Avatud dokumendis on viga. ” Fail on kahjustatud ja seda ei saa parandada. Miks ta nii ütleb?

    mc45
    Osaleja

    Proovisin avada, isegi alla laadida ja avada.

    mc45
    Osaleja

    Probleemiks võib olla ka teie akrobaadilugeja. Uuendage programmi või desinstallige see või desinstallige, laadige Adobe saidilt alla uus versioon 9.1 ja installige see, siis see kindlasti töötab, kui see ikkagi ei toimi, proovige uuesti erinevaid programme, kui ei, siis on ainus abinõu vorming, kuid ma arvan, et see ei toimi hästi, kui värskendate või installite uuesti.

    mc45
    Osaleja

    Ma mainisin eespool, minu privaatne msn-aadress partneritele, kelle ma loodan

    languagecenter@windowslive.com

    Kui msn im kuvatakse võrguühenduseta, saate ka e-kirju saata. Ootan teie ideid, soove ja soove teha koostööd. Head tööd!

    Sahji
    Osaleja

    Minu Acrobat Reader ei ava ka ühtegi neist, kui see on probleem. Birtek ei avanud seda faili.

    mc45
    Osaleja

    PC-keskkonnas on failitüübid teatud nimede all, kuid nende sisemine struktuur on erinev. Lubage mul lühidalt öelda, et pdf-fail ei ole ühte tüüpi. Igal pdf-il on erinevat tüüpi koodekid. Kui teie akrobaadi versioon on vana, ei pruugi see avaneda, nii nagu ma ütlesin, installige versioon 9.0 adobenini saidilt. Kuid ikkagi, kui te ei ütle, tegin seda teie eest, hr sahjn. Kui see seda ei ava, installige palun uus versioon.

    https://rapidshare.com/files/269467418/Almanca_kelimeler_soezlue__287_ue.rar

    Sahji
    Osaleja

    Seekord see avaneb. Väga tore. Täname kõige eest, kuid see on raske neile, kes inglise keelt ei valda.

    merve_mrv
    Osaleja

    See oli väga tore, ma laadisin selle ka alla, neile, kes seda teavad, super tõesti, aitäh mc45!

    mc45
    Osaleja

    Täname huvi eest, sõbrad, ma tõesti üritan väga palju ja valmistan ise ette Türgi dokumente. Ärge muretsege, ma annan endast parima.

    mehmetertas
    Osaleja

    Teşekkürler

    Poolkuu
    Osaleja

    Ma arvan, et see on vale... see ei avane.

    Sõbrad, lingid on surnud, kas saate neid uuendada? :-[

Kuvatakse 12 vastust – 1 kuni 12 (kokku 12)
  • Sellele teemale vastamiseks pead olema sisse logitud.