Saksa A1 eksamite vastuvõtjad

TERE TULEMAST ALMANCAXI FOORUMIDESSE. MEIE FOORUMIST LEIAD KOGU OTSITAVA TEABE SAKSAMAA JA SAKSAMAA KEELE KOHTA.
    Ezggg
    Osaleja

    Tere sõbrad, tahan õppida A1-eksami sooritanute kogemusi. Kas saate kirjutada oma kogemused kursuse ja eksami kohta

    yenicerixnumx
    Osaleja

    tervitused

    Astusin eksamile Ankarasse. Sest Istanbulis on nii palju järjekordi :) Mulle piisas muidugi ainult ühest kuust, muidugi vaatasin kodus internetist paljusid saksa kanaleid. Teate, et eksam on neljas etapis. Hören, lesen, sprechen, schreiben. Hören lesen schreiben on lihtne, kuid ma olen natuke ummikus, sest CD-kontsert on raske kellelegi, kes keelt niikuinii ei tunne. Samuti klassifitseeritakse heliribakomplektist kostvaid helisid. Ärge erutuge sprecheni pärast. Olen välja mõelnud uue keele, et saaksin seda lausetega kehtestada. sisenesime koos minuga 1 sõbraga. me kõik olime üksteisest kohutavad. aga mind polnud enam, ma ei tunne teisi. Andke vastuseid rahulikult mõeldes. Sest teised inimesed teavad, mis see on. Saidilt leiate palju materjale a4 eksamite kohta.

    selametle

    martyr
    Osaleja

    Selam allah yardımcın olsun zor bir dönem . Bende ankarda girdim sınava istanbul yoğun iyi takip etmen lazım yoksa planladığın tarihde giremeye bilirsin sınava gelice zor değil ama heyecan hepsi karışabiliyor ben çok sınavlara girdiğim için beni etkilemedi sınavda gözlemlediğim kadar millet heyecan yüzünden çok kolay soruları bile yapamıyor . Hören bölümünde cok dinleme yap her gün almanca dinle coğu bu bölümü sallıyor lesen bölümü kelime ile ilgili ne kdar cok kelime bilirsen o kdar sana verilen metini anlarsın kelime derken A1 seviyesi kelimeler schreiben ise mektup yazıyorsun bu sitede ve başka siteler de bol bol mektup metinleri var onlara çalış mektupda önemli olan gramer grameri iyi bilirsen doğru cümleler kurabilirsin . Sprechen ise aslında cok kolay ama konuşma olduğu için en cok zorlanılan ve heyecanlanılan bölüm bu bölümde önce kendini tanıtıyorsun sonra  kartlar var kartlarda kelimeler oluyr onlarla ilgili sorular soruyorsun bu bölümüde bu siteden araştırırsan kelimeleri ve soruları bulabilirsin. Benimle bu bölümde giren arkadaşlar cok heyecan yaptılar hiç konuşamadılar sende buna dikkat et . her bölüm eşit puan unutma başka soruların varsa cevaplarım başarılar….

Kuvatakse 2 vastust – 1 kuni 2 (kokku 2)
  • Sellele teemale vastamiseks pead olema sisse logitud.