Saksa A1 perekonna konsolideeritud osalejate kogemused

> Foorumid > Saksa A1 eksami, A2, B1, Saksa KPDSi, KPSSi ja teiste Saksa eksamite jagamine > Saksa A1 perekonna konsolideeritud osalejate kogemused

TERE TULEMAST ALMANCAXI FOORUMIDESSE. MEIE FOORUMIST LEIAD KOGU OTSITAVA TEABE SAKSAMAA JA SAKSAMAA KEELE KOHTA.
    mavigece
    Osaleja

    tere sõbrad

    Ma õpetan õpilasi, kes peavad nädalavahetusel pere taasühinemiseks sooritama a1 eksami. ja mõtlesin enne a1 eksamit
    Kas keegi sisestab küsimusi või teemasid ja mäletab neid? Ma tahan oma õpilasi rohkem aidata ..
    Suur tänu juba ette…
    sõbrad siin, jagame oma kogemusi pärast eksamit ja eksamit.

    taevas
    Osaleja

    Tere, sinine öö, valmistan õpilasi ette selleks eksamiks, otsin sama küsimust ja siiani õpitud küsimused esitatakse raamatust nimega start 1, hören (richtig oder falsch), sprechen ja jagatakse kaarte 3-4-liikmelistele rühmadele ja palutakse neist rääkida. Kui mul on rohkem teavet või kui teil on, jagagem seda, tulge lihtsalt

    mavigece
    Osaleja

    Aitäh, mul on vihkamise teema kohta lindid ja küsimused, kui soovite, saan teile saata nii lindi kui ka vihiku. Muidugi on midagi, mida teate väga hästi, et eksamite aegu muudetakse teatud perioodidel. kuid siiski võib see brošüür ja lint teid õpetaja juures juhendada. Õpilasi saate ette valmistada, küsides samal viisil erinevaid küsimusi.

    mel _-_ kuu
    Osaleja

    Tere, sooritasin eksami 31. oktoobril ja sooritasin selle. Te esitate tema kohta küsimuse ja ta saadab teile küsimuse, siis küsitakse teist kaarti, ma olen tema sõnul CVP, siis on jälle kasum

    mavigece
    Osaleja

    Tere, Mel_ay, suur aitäh jagamise eest. Loodan, et olete eksami sooritanud. Ja teil on õigus, kahjuks on see tõesti keeruline olukord.
    Aitäh veel kord jagamast…

    ma igatsen
    Osaleja

    slm Ma ei leidnud seda alguse a1 raamatut, kust ma selle saan, valmistun selleks eksamiks ja olen väga raskes olukorras.

    erdem_xnumx
    Osaleja

    sõbrad, ma valmistan ennast ette, kuid pean töötama nii palju kui võimalik, lihtsalt ärme paanitsege liiga palju ja peame seda kogu aeg tegema. las see tuleb

    ((^ SeMa ^))
    Osaleja

    sõbrad, eksami sooritan homme :(() :(:(:(

    seiblossstill
    Osaleja

    sõbrad, eksami sooritan homme :(() :(:(:(

    mu sõber 1. miks te ei küsinud enne seda, kui homme siin on
                  2. mida soovite eksami kohta teada saada
    aitame teil küsida, milline on näide, mida soovite

    ((^ SeMa ^))
    Osaleja

    Tegelikult tean, mis mind eksamil ees ootab, kuid kuulsin, et õpetajad, keda tahan õppida, on eksamil abiks või põhjus, miks ma seda küsisin, on see, et nad aitavad ainult kitsiõpilasi, sellepärast :(

    seiblossstill
    Osaleja

    Tegelikult tean, mis mind eksamil ees ootab, kuid kuulsin, et õpetajad, keda tahan õppida, on eksamil abiks või põhjus, miks ma seda küsisin, on see, et nad aitavad ainult kitsiõpilasi, sellepärast :(

    mu sõber, ma ei näinud, et nad kedagi aitaksid, eksami esimene osa, see tähendab haen lesen schreiben, mul oli palju aega kokku 65 minutit. Nad ei selgita kirja teemat türgi keeles, las ma ütlen ka seda.

    cetinxnumx
    Osaleja

    Alustasin just kursust, alustasin just kursusega, küsimused on kindlad ained, õpetajad õpetavad ühe järgi. Kui uurime samu kohti, pole midagi karta.

    barmeno
    Osaleja

    Tere, olen Mbarmeno Hatayst. Olen valmistunud 2 kuud ja kursus hakkab lõppema. Mul on probleeme eksami kuupäeva leidmisega. Helistage neile peale 7. jaanuari. Samuti küsis sõber, mis on eksami sisu on. See on sama eksaminäidis mis Goethel. Aadress, mille annan, on täpselt sama, küsimused on muidugi erinevad. Perioodiliselt, kuid eksamisüsteem ja küsimuste vormingud on kõik samad. Goethe ei saa sellest kaugemale minna. Võite olla kindlad , võib see eksami näidis olla teile teejuhiks. Klõpsake veebisaidil www.almanyagocyasasi.com perekonna taasühinemise eksami jaotist või ( http://www.goethe.de/lrn/prj/pba/sd1/mat/deindex.htm.  ) Kirjutage see otse ja saate eksami näidise. Loodan, et see aadress aitab kõiki mu sõpru, kes seda vajavad. Oh, ja enne kui ma unustan, saate sealt osta Goethe A1 raamatu, kõigest 20 meetri kaugusel on Saksa raamatupood instituudist.Küsi ametnikult instituudi infoosakonnas,ta kohe kirjeldab homset on väga lähedal..edu kõigile.Kui kellelgi on uut infot,palun jagage...!!!

    barmeno
    Osaleja

    https://www.goethe.de/lrn/prj/pba/sd1/mat/deindex.htm  Kui see leht avaneb, klõpsake Modelsatz, eksami kõigi 4 jaotise täpne näide on olemas…

    saepidaja06
    Osaleja

    Sõbrad, tegin täna Start 1 eksami.Sooritasin 98 punktiga.Ei ole eksam mida karta.Lihtsalt otsi dokumendid ja õpi vajalikke asju.Edu kõigile...

    seiblossstill
    Osaleja

    Sõbrad, tegin täna Start 1 eksami.Sooritasin 98 punktiga.Ei ole eksam mida karta.Lihtsalt otsi dokumendid ja õpi vajalikke asju.Edu kõigile...

    palju õnne sõber, bravoo, sa said suurepärase tulemuse, nii et ma ei saanud aru, kuidas sa täna eksami said ja õppisid tulemust, sest goethe ei anna sama päeva

Kuvatakse 15 vastust – 1 kuni 15 (kokku 3,074)
  • Sellele teemale vastamiseks pead olema sisse logitud.