Saksa% 100 püsiva sõna meeldejätmine, meeldejääv sadu saksa sõnu

> Foorumid > Aktiivne õppimine ja saksa sõna meeldejätmise meetodid > Saksa% 100 püsiva sõna meeldejätmine, meeldejääv sadu saksa sõnu

TERE TULEMAST ALMANCAXI FOORUMIDESSE. MEIE FOORUMIST LEIAD KOGU OTSITAVA TEABE SAKSAMAA JA SAKSAMAA KEELE KOHTA.
    strongmist on
    Osaleja

    tere sõbrad
    Ma lühidalt tahtsin jagada seda, kuidas ma seda mõtlen, ja rakendan seda% 100.
    Nad ütlevad, et keel on unustatud, kuid mingil põhjusel inimesed ei küsi, miks emakeeles nii meeldejääv, e doğuştaaannn ..:)
    On kaks asja, mis on pidevad ja püsivad, ja on kahte tüüpi mälu: üks on lühiajaline ja teine ​​on pikaajaline mälu.
    Esiteks olen keegi, kes sooritas A1-eksami ja plaanis Saksamaal pere kokkutulekuga elu alustada, olen toiduinsener, teenisin 15 päeva tagasi 89 punkti, kuid eelmine eksam oli sõnavara puudumise tõttu 54.
    Igatahes figuring sisuliselt igapäevaelu 14 sõnad (A1 A2 B1 raamat mudeli puhul) ja need broneerida üks meie serv korrektselt on mitte ainult kirja tähenduses ja sõna joomine võib tähendada kirjalikult tagaküljel raamat ise geçiyor.v iga päev samal sõnade ilma vaadates uuesti etmeye.sene 5000 sõnaline sõna moodustatakse.
    Ma olen praegu 1000 AHIBA teadmisi sõnad sõnade tähendus ja ma ei usu, et ma olen isegi uuesti ellu ärganud minu silma ja väga lihtne ploomi tekrarlanıyor..v vähemalt pool muidugi kajastub grammatika rääkimine, kuulamine ja kirjutamine isegi ..
    usuvad, et vähe päevas pool tundi 2 sõnu reservuaar aastal 10000 oma keele ja muudes valdkondades oma elu väga värav açacaktır..xnumxkeli kuidas edecez jälle iga päev ta meelest tõesti kiirendada teid üllatunud teadmine, et sellised sõnad ..
    Ma olen ikka veel ... Ma võin teile anda mõte.
    take it easy

    Slvi et
    Osaleja

    Saksa keele õpilasena arvan, et jagasite väga hästi, teen seda nüüd iga päev 14 sõna, aitäh jagamast (:

    saalesque
    Osaleja

    on kasu proovida

    Rodolfo
    Osaleja

    Nagu ütlete, võib keeleoskus olla püsivam teatud biotehnoloogiliste uuringutega. Ah, kui me täpselt teame, mida teha :) Täname jagamise eest.

    alicorak
    Osaleja

    yuppi:) yuppi:) yuppi:) yuppi:) aitäh

    Gülseren
    Osaleja

    Ma proovin :)

    reyyan et
    Osaleja

    Kas sul on link või midagi? Miks ma ei näe? ???

    shamata
    Osaleja

    Kas sul on link või midagi? Miks ma ei näe? ???

    sisuliselt tööpäev 14 sõnad (A1 A2 B1 raamatu mudeli) ning neid korrektselt ühele küljele meie raamat lihtsalt iseenesest ei ole tähendust sõnad ja kirja, mis sisaldas võib tähendada kirjalikult raamatuid taga geçiyor.v iga päev samu sõnu kordama, sõltumata tähenduses

    alicorak
    Osaleja

    tickoff:) tickoff:) tickoff:) yuppi:) yuppi:) plaksutage:) plaksutage:) plaksutage:) plaksutage:) plaksutage:)

Kuvatakse 8 vastust – 1 kuni 8 (kokku 8)
  • Sellele teemale vastamiseks pead olema sisse logitud.