Saksamaa kodanike palgafond

TERE TULEMAST ALMANCAXI FOORUMIDESSE. MEIE FOORUMIST LEIAD KOGU OTSITAVA TEABE SAKSAMAA JA SAKSAMAA KEELE KOHTA.
    nsyyn
    Osaleja

    Tere, sõbrad,

    Mu naine on Saksamaa kodanik ja teeb ausbildungi. Kas nad teevad perekonna taasühinemisel palgaprobleemi? Kas keegi, kes on hiljuti viisat taotlenud ja saanud, saab vastata?

    Mul on viisakohtumine 15. jaanuaril ja see küsimus on meie peas kinni.

    fuk_xnumx
    Osaleja

    Saksamaa kodanikelt palka bodrat ei küsita, ärge muretsege, see on okei

    nsyyn
    Osaleja

    Saksamaa kodanikelt palka bodrat ei küsita, ärge muretsege, see on okei

    Sir, kas see teave on täpne? Kuulsime, et see on vastavalt uusimatele seadustele nõutav.

    fuk_xnumx
    Osaleja

    saidil olid seadused, peate otsima, ma ei usu, et seadus on natuke muutunud

    Sir, kas see teave on täpne? Kuulsime, et see on vastavalt uusimatele seadustele nõutav.

    MustafaD
    Osaleja

    Härra, mul on sama olukord. Minu naine on Saksamaa kodanik. Paluti 3-kuulist palka. Praegu ootame dokumentide väljastamiseks 3-kuulise palgaarvestuse täitmist. Kui teil ei paluta oma plaani vastavalt soovile koostada, on see teie võimalus.

    nsyyn
    Osaleja

    Härra, mul on sama olukord. Minu naine on Saksamaa kodanik. Paluti 3-kuulist palka. Praegu ootame dokumentide väljastamiseks 3-kuulise palgaarvestuse täitmist. Kui teil ei paluta oma plaani vastavalt soovile koostada, on see teie võimalus.

    Loodan, et seda ei küsita, miks siis palka palgata kelleltki, kes eriala teeb, nii et tema palk on niigi madal.

    Kui teie olukord on selge, kas saate siia kirjutada?

Kuvatakse 5 vastust – 1 kuni 5 (kokku 5)
  • Sellele teemale vastamiseks pead olema sisse logitud.