Mida teha Saksa juhiloa ja türgi keele tööraamatu saamiseks...

TERE TULEMAST ALMANCAXI FOORUMIDESSE. MEIE FOORUMIST LEIAD KOGU OTSITAVA TEABE SAKSAMAA JA SAKSAMAA KEELE KOHTA.
    fuk_xnumx
    Osaleja

                   

                    Sõbrad, kes elavad Türgis alljärgnevalt kirjalikult ja juhiluba, on üks Saksamaa uus seadusandlik juhtumikood, mis algab juhiloa saamisest etapini, mida vajadusel lühidalt kirjeldada, mida teha, sest Türgist vastastikuse loa saavutamine kehtib Saksamaal ainult esimese kuue kuu jooksul ning yaptigimizdasse sisenemine ja sealt lahkumine Surah uzamiy's tuleneb sellest näost Läbitavad sammud on mõeldud artiklis selgitamiseks. Järgmine artikkel võib osariigiti erineda, nii et niipea kui me esimest korda saabume või kui proovime litsentsi muuta, võime küsida kõike, mida läheme kursusele, kuhu läheme, ja õppida kehtivat protseduuri. Pärast registreerimist on vaja õpperaamatut,
                                                                            Ma avaldan selle õppuriku PDF-i all.   
    Testimise eest sel ic Ma ei anna test kuid asjakohased katsed leida Hind pärast I oldukd kirjed kursused saan aidata on isticek teile test hinnad üritavad 40 eurot vahel 100 vee kuidas need süsteemid muidugi on, et valus oma profiili oma kodulehel esimese katse Osaleda määrata oma kasutajanime, parooli ja nii palju, nii et te lahendada küsimusi online interneti abil oma arvuti oma kodus õpetaja näeb see annab otsuse oma giremicegi link sul eksam on tavaliselt ta ütleb sisend täita suure osa täpsuse määraga 70 80% saab sisestada mängides eksamid õpilased, kuid väga sobiv testimise kohapeal seda teiste 3 kuud 24 eurot 6 kuud Te saate aidata sõpru, kes tahavad olla katse 30 eurot linkida umbes 30 küsimusele eksami kogu katse ajal lahendada peame küsimusele number 919 teema poole sama küsimusega toimuvad järjekorras sisenevad eksam tehes omamoodi memorization juba aastaid bu.gelel I Acacia Meie asiidi ..

                          Kui Saksamaale kolimisest pole möödunud 3 aastat ja teil on juba kehtiv Türgi litsents, saab järgida järgmisi samme;

    koostatakse kõigepealt järgmised dokumendid:

    - ADAC-i türgi juhiloa ja originaalse juhiloa tõlge
    - juhiloa eksamiks vajalik silmade test
    - passi koopia
    – Sertifitseeritud elamistunnistus teie esimesest elukohalinnast Saksamaal
    - 8 tunnine esmaabikursuse tunnistus.
    - tõend selle kohta, et olete registreerunud sõidukursusele (kui te ei osale kursustel)

    See valmis dokumente või autokooli või linnaosa, kuhu isik autokoolid te (Landratsamt) annaksid. Vastavalt äripiirkonnas 3-8 nädalat tihedus vahel sõidu käigus, mis oli tõesti kehtiv juhiluba ja oma litsentsi saadab kirja, kinnitades võite sisestada muidugi ilma eksami. autokool teavitab teid olukorrast ja ütleb teile, millal saada valmis kirjalik eksam esimene.

    Kui olete lõpetanud käes oleva 60 küsimuse 30 küsimuse, helistate kursusele ja ütlete kuupäeva, millal soovite eksami sooritada, ja kui eksamikeskuses on koht, registreeruvad nad eksamile. Eksamid toimuvad TÜV - Saksa tehnilise järelevalvenõukogu keskustes. Teil on võimalus teha eksamil maksimaalselt 110 veapunkti 10st. Küsimused on tähtsuse järjekorras, 2-3–4–5 punktiga ning iga küsimuse all on küsimuste arv. 10 veapunkti tegemisel ja eksamil ebaõnnestumisel on ainult üks võimalus, see tähendab, et kaks 5-punktilist küsimust lähevad valesti. 2-punktised küsimused on kõige olulisemad ja üldiselt lihtsad küsimused, nii et ärge paanitsege. Nad annavad õiguse seda eksamit teha kõige rohkem 5 korda, kui te ei saa seda 3 korda sooritada, algab kogu litsentsi saamise protsess algusest peale.

    Kui kirjaliku eksami sooritad, jääb sulle veel viimane takistus. praktiline eksam. Soovitan enne selle eksami sooritamist, et kui olete sõitnud Türgi suurlinnades, eriti Istanbulis, unustage kõik oma harjumused ja ärge käituge nagu noormees, öeldes: "Ma teen seda", võtke 1-2 sõidutundi ( umbes 45 minutit). Õppige tundma ala, kus te eksamit sooritate, õppige raskusi ja eelkõige õppige peatuma joonel "stopp" märgi ees ja õppige rakendama hädapidurisidurit 40 km kaugusel sõites. Praktiline eksam sooritatakse 1-45 minuti jooksul. Kui te ei peatu, kui keegi ülekäigurajale läheneb, võib teie eksam lõppeda juba esimesel minutil käsklusega "Tõmba palun kõrvale". Samamoodi, kui te 1 m kauguselt jalgratturist ei möödu, võite kuulda käsklust " tulevikus paremal vabas kohas."

    asju, mida praktilises eksamil ei tohiks kunagi unustada;

    * Signaalivoog kontrolli etmek- signaali liiklus peeglisse enne vorst vaadata, et õigus rada geçmek- naasta jalakäijad või jalgratturid tulevad ja üle tänava naasete HOOLITSEMINE pimeala üle õla kogu jalakäijate või andma teed meie jalgratturid vend

    * signaal paremale naba väljalaskeavale

    * Peatuge stoppnumbriga 4 rataste ees ja jätkake, kui tee on uuesti kasutatav

    * juhtida liiklust tagumisel küljel, peatumata punase tuli ja püsides rohelises valguses

    * Ärge unustage minna transiidi marsruutidest paremale vasakule, aeglustada liikluse kontrollimist paremale igal tänaväljapääsul

    * signaali enne 300m enne maanteest väljumist ja alustades punktijoonte käivitumisest paremale rida

    * ärge saak

    * ei kuulu liiklusse, jätmata maanteest lahkudes vähemalt 2i rajale tühjaks jäänud

    Nendele tähelepanu pöörates saate juhiloa taskus teada. Eksamite edukalt sooritades saate kas koheselt juhiloa või saate eksami sooritanud onu käest tunnistuse ja järgmisel päeval saate oma juhiloa TÜV-st. parimate soovidega.

                                                                    https://turbobit.net/8ylt83h0s9tn

    Bis Zum Ende
    Osaleja

    Teie tervis on teie kätes hea.

    yeliz_orh
    Osaleja

    Noh, sa oled suurepärane. A1 EKSAM ON LÕPPENUD, NÜÜD ON TEIE JUHILOA ANDMISE KORD, MITU EKSAMIT ON SELLEL LINE, kohvik:)

    fuk_xnumx
    Osaleja

    Võite minna lehe ülaossa, et saada üksikasjalikku teavet kõikjal, mis võib olla erinev

    Noh, sa oled suurepärane. A1 EKSAM ON LÕPPENUD, NÜÜD ON TEIE JUHILOA ANDMISE KORD, MITU EKSAMIT ON SELLEL LINE, kohvik:)

    fuk_xnumx
    Osaleja

    võrguteenus 40 algab eurost, kuid te ei aktsepteeri seda ja saate endale osta täpselt sama hinna internetist hindadega alates 3 kuust 20 eurost.

    ckok kohta
    Osaleja

    Tere Ufuk

    Milline on veebis töötav sait, mis maksab 3 kuud 20 eurot? Kõik, mida ma tean http://www.fahrschulecard.de, mida kursus tavaliselt soovitab, on 40 eurot.

    uppunud
    Osaleja

    SA sõbrad, ma taotlesin oma juhiloa vahetamist, sooritasin teoreetilise eksami, eksami sooritanud inimene, enne kui hakkasin mind veidi välja kutsuma, esitasin mõned tehnilised küsimused, mille tegin oma esimese au, mul on teine ​​au üks nädal hiljem on mul eksam. Küsib, kuidas ma peaksin CV-d andma? Küsimused on tavaliselt rehvi, neljakohalise, klaasipuhasti valguse kauguse reguleerimise, piduri kohta, milliseid neist teilt küsiti, kuidas andsite CVP-d.

    Jeynes
    Osaleja

    Minu sõber sisestasin 2 päeva tagasi praktische prüfung. Tänan teid juhiloa eest. Olen läinud Almandisse, aga sa pole nõrk. Tagumine udu, eesmine udu, 4 luminestsents, pikkade ja pikkade esilaternatega on kõik lihtsalt just nüüd teie poole pöördunud. Kuid õpetaja ei räägi saksa keelt ja ta ei oska saksa keelt küsida, kas palute tal küsida küsimust. Ma ei tea, mis saksa on, ma kordan seda eksamil. Nad ei küsinud. Pargis on pargi juurde tagasi sõud, nagu paremale, vasakule, veekraan. Tule lihtsalt.

    fuk_xnumx
    Osaleja

    jeynes on väga ilus ja on aeg saada kõige sobivam juhiluba

    1.) Tehke oma esimene juhiluba Türgist Saksamaale, et 6 kuu tulu (180 g) lubamine on teie pass, et teha teie heaks kõik, mida saate oma e-kaardil kasutada parimate tööriistadega ja kavatsete järjekindlalt joosta.

    2.) Kursusele saab registreeruda 6 kuud ootamata või see on teie otsustada pärast selle lõppu, kuid minu ettepanek on registreeruda pärast 4 või 5 kuu pikkust sõitu, sest saate sõidu ajal teada kõik sõidustiili reeglid ja läbipääsuõiguse.

    3.) Kui olete kursuse registreerunud, ei tohiks te kurssi hästi sisse minna ja kui te seda mööda saada, võite siseneda roolisambi.

    4.) Kirjalik eksam gectikd mis saab siis sisestage õppesõidu praegu mängib reguleeritav instruktorid otsustada, et vaid need kursused kuul nad saavad tunnitasu ei ole, et sa pead pöörama tähelepanu haarata väga hästi isegi siis, kui sa tead väga tark tegemisel need annab sulle ekstra õppetunde laadida raha väga inimesi, kes tahavad võita.

    5) litsentsi järgi kasutage olupd aktiivset instrumenti Türgis ja Saksamaal 5 kuu jooksul, vahendaja saab aega kuni 3, juhtides piisavalt lähedast kuni maksimaalselt 5 d-ni, sest teate juba, et vajalikel sõitmine tunneb liiklusreegleid liiklusmärgi osas Parempoolse ajutise õiguse järgimiseks ja alati sellele tähelepanu pööramiseks on õigus läbida kõik 30-liikmelised teed, seega peate ristmikule tulles hoidma oma jalga piduris ja olema valmis ootamatus olukorras pidurdama, sest tagaküljel eksami sooritav ohvitser näeb teid ametlikult silmadega. See tähendab, et jääte jääma, nii et õpetaja õpetab neid juba sõidutunnis ja inimene õpib neid kindlasti 30 tunnis.

    6.) Kui tegemist on reguleeritav käigus xnumx.ders 1 45 eurot MIN minutit ja lõpetas tihti. te kui 40 minutit sama relva vahend aega kui sa 90 muidugi, et 2 muidugi 5 MIN minutit, mõned õpetajad nende huvi dir ma ütlesin, et neile, kes tahavad ülejääk on piisav See tähendab, suurendada palgad nende helistab kirjutades extra tundi peab olema ettevaatlik teile kõigile, et.

    Kui olete oma meelega seotud, võite küsida minult uuesti või ma kindlasti vastan oma vaibadele.

    uppunud
    Osaleja

    Tänan teid vastuste eest. See on kursus, millel ma käisin. Nad tahavad kasumit teenida ja teevad selle juba selgeks. Nad ütlevad, et me ei teeni rohkem raha kui teie, ja nad ütlevad, et teenime 5 või 6 auhinda see. Ma tahan kurssi muuta. Nad teevad ka eksamit kohas, mis on minu elukohast kaugel ja põld on suur. Ma ütlesin: "Ma teen seda, sest nad on paremad türklased", aga nad olid just pärast röövimist mina ja nad raputame mu eksamikuupäeva...

    fuk_xnumx
    Osaleja

    kuid 5 6 juba tavaline nii almakd probleem ei ütle kutt sa 2 muidugi 90 minutit 3 korda sõiduki Bincan eraldi sel viisil kui tulevad, kui kõik edasi kätesse lastes relva 500 600 vahel birsu kui mõned jälle normaalne hinnad 1000 ohkamine nad teenivad raha püüdva kursused juba salvestamise Euroopa 50 euro vääringus muutub läheduses

    Tänan teid vastuste eest. See on kursus, millel ma käisin. Nad tahavad kasumit teenida ja teevad selle juba selgeks. Nad ütlevad, et me ei teeni rohkem raha kui teie, ja nad ütlevad, et teenime 5 või 6 auhinda see. Ma tahan kurssi muuta. Nad teevad ka eksamit kohas, mis on minu elukohast kaugel ja põld on suur. Ma ütlesin: "Ma teen seda, sest nad on paremad türklased", aga nad olid just pärast röövimist mina ja nad raputame mu eksamikuupäeva...

    fuk_xnumx
    Osaleja

    tegelik

    fuk_xnumx
    Osaleja

    .

    karismipoiss
    Osaleja

    Suur aitäh teema, teabe ja faili eest. zshare'il oli allalaadimisega palju probleeme, kuid lõpuks õnnestus see mul. Turbobiti link on surnud. Minu testbogeenid olid õnnetuse ohvrid, otsisin palju ja leidsin neid tänu teile uuesti :) Ma kasutan praegu fahren lernen v1.5. Arvutiprogramm on täpselt nagu eksam. Tegin korra eksami, kuid sel päeval jäin väga haigeks ja lahkusin eksamilt poolele teele.

    Kui keegi soovib, saan selle programmi üles laadida.

    Head päeva kõigile.

    Rodolfo
    Osaleja

    Vau sõber, milline juhiloa eksam :D Mul oli TR-is 13-aastane juhiluba. Sellegipoolest sooritasin eksamid. Ma ei kogenud stressi ja põnevust nii palju kui siin juhiloa eksam. ;) Aidaku Jumal sind.

Kuvatakse 15 vastust – 1 kuni 15 (kokku 61)
  • Sellele teemale vastamiseks pead olema sisse logitud.