Minu perekonna taasühinemise küsimused.

TERE TULEMAST ALMANCAXI FOORUMIDESSE. MEIE FOORUMIST LEIAD KOGU OTSITAVA TEABE SAKSAMAA JA SAKSAMAA KEELE KOHTA.
    Tayna
    Osaleja

    Tere kõigile
    Kas minu kihlatu on probleemiks Saksamaa kodanikule ja Saksamaalt pärit perekonna taasühinemisele?
    Kas minu naine peab enne perekonna taasühinemise viisa taotlemist naasma Saksamaale ja teavitama oma abielust pädevaid asutusi? (Tahame kandideerida kohe pärast pulmi)
    Kui kaua on vaja perekonna taasühinemise viisat?
    Mul oleks hea meel, kui teil oleks midagi lisada.

    Loodan, et kõik saavad viisa nii kiiresti kui võimalik. Head päeva. Jumal õnnistagu kõiki.

    fuk_xnumx
    Osaleja

    Saad seda konsoloslukda kohustatud teatama ametiasutustele abielu ja Saksa kodanik, et Türgi on küsimuses pere taasühinemiseks ostes

    Tayna
    Osaleja

    Saad seda konsoloslukda kohustatud teatama ametiasutustele abielu ja Saksa kodanik, et Türgi on küsimuses pere taasühinemiseks ostes

    Suur tänu härra vastuse eest. Kas konsulaadist on võimalik saada selliseid dokumente nagu elukoht?

    fuk_xnumx
    Osaleja

    mida on vaja mu naise elamistunnistuse jaoks

    Tayna
    Osaleja

    mida on vaja mu naise elamistunnistuse jaoks

    Tean, et perekonna taasühinemisviisa saamiseks on vaja Saksamaal elava abikaasa elamisdokumenti.

    fuk_xnumx
    Osaleja

    Võimalik, et te pole abiellumiseks vajalikke dokumente saanud, kuna minu arvates on need eraldi probleem ja nõutud dokumendid on kujul, mida saate uuesti kontrollida seal või konsulaadi saidil

    Tayna
    Osaleja

    Võimalik, et te pole abiellumiseks vajalikke dokumente saanud, kuna minu arvates on need eraldi probleem ja nõutud dokumendid on kujul, mida saate uuesti kontrollida seal või konsulaadi saidil

    Professor, mul on väga kahju, ma arvan, et ma ei suutnud ennast väljendada.
    Saime kõik oma pulmadeks vajalikud dokumendid kätte. Meie pulmapäev on okei, me lihtsalt ootame oma päeva.
    Kui pärast pulmi küsitakse temalt dokumenti, kas saame neid konsulaadist?

    fuk_xnumx
    Osaleja

    Juba Saksamaal juba abiellumiseks vajalike viisade jaoks saate täieliku viisa saamiseks taotletud dokumente otsida sealselt saidilt, saate aru anda Saksamaa ametivõimudele konsulaadis.

    Morslipdo
    Osaleja

    Professor, mul on väga kahju, ma arvan, et ma ei suutnud ennast väljendada.
    Saime kõik oma pulmadeks vajalikud dokumendid kätte. Meie pulmapäev on okei, me lihtsalt ootame oma päeva.
    Kui pärast pulmi küsitakse temalt dokumenti, kas saame neid konsulaadist?

    Kui teie abikaasa üürib oma elukohta ja maja, peaks ta üürilepingu kaasa võtma ning kui ta on varem abielus ja lahutatud, vajavad nad ka tõendit. Kas abielu leiab aset Türgis?

    Tayna
    Osaleja

    Kui teie abikaasa üürib oma elukohta ja maja, peaks ta üürilepingu kaasa võtma ning kui ta on varem abielus ja lahutatud, vajavad nad ka tõendit. Kas abielu leiab aset Türgis?

    Jah, õpetaja, mu naisel on vana abielu. Pulmad toimuvad Türgis.

Kuvatakse 9 vastust – 1 kuni 9 (kokku 9)
  • Sellele teemale vastamiseks pead olema sisse logitud.