Pere taasühinemisviisa taotlemine Saksamaal

TERE TULEMAST ALMANCAXI FOORUMIDESSE. MEIE FOORUMIST LEIAD KOGU OTSITAVA TEABE SAKSAMAA JA SAKSAMAA KEELE KOHTA.
    Mervewehrl
    Osaleja

    Tere sõbrad, olen teie seas uus. Otsisin foorumist palju, aga võib-olla jäin sellest mööda. Sel põhjusel ei leidnud ma seda üles ja otsustasin avada uue teema.

    Abiellusime naisega kuu aega tagasi Taanis. Mu naine on täielikult sakslane. Mul on Saksamaa viisa, mis kehtib 27. oktoobrini ja 90-päevasest õigusest on jäänud 10 päeva.
    Tegime selle protsessi käigus palju uurimistööd, sest mu naine ütles, et on võimalus, et saan Saksamaalt kandideerida. Mul on saksa keel A2 tasemel. Käisin kursustel nii Saksamaal kui Türgis, aga Goethe tunnistust mul veel ei ole. Mul on palju ajapiiranguid ja kõige parem on palgata advokaat ja temaga rääkida.

    Advokaat ütles meile, et võin taotleda viisat Saksamaa ringkonnavalitseja büroost. Esiteks käskis ta meil minna omavalitsusse ja saada Taanis oma abielu heakskiit, ja siis ta ütles mulle, et minu töökoht on ringkonnavanema kantseleis jäetud juhuse hooleks. Goethe sertifikaadi saamiseks vaatasime kõik riigid, rääkimata Türgist ja Saksamaast, et kas saan enne viisa kehtivuse lõppu kuupäeva.Kahjuks on see võimatu ja novembrile lähemal pole kuupäeva. Sest seda tõendit oli vaja viisa taotlemiseks.

    Advokaat aga ütles, et kui ma tõendan pärast dokumentide esitamist ringkonnavanema kantseleis kursusi, kus ma osalesin, kui ütlen, et teen hiljem Goethe eksami ja tõestan, et oskan rääkida a1 tasemel, siis on see keskuse äranägemisel. ametnik, kellega kohtusin, ja ta võib anda mulle elamisõiguse kohta spetsiaalse paberi (õigus pereviisa ootel Saksamaal viibida ja oodata).

    Ühesõnaga, kui ma Türgis viisakonsultandile samu küsimusi esitasin, siis ta ütles, et ainus asutus, mis on selleks viisaks volitatud, on Saksamaa konsulaadid Türgis ja ma ei saa Saksamaalt taotleda. Nende asjadega tegelenud Saksa jurist aga väitis vastupidist.

    Sain väga stressi. Panin aga igaks juhuks aja kokku 25. oktoobril Freiburgi eksamiks. Pean tagasi jõudma 27. kuupäevaks, aga mõtlesime, et ehk kui viisa ette vormistaksin, saaks kursusetööde ja eksamitaotluse dokumendiga tõestada, et teen selle eksami Saksamaalt.

    Kas keegi teab või on kogemusi sellise olukorraga? Olen segaduses, minu aeg on piiratud. Mu naine kinnitab, et see on tõsi, kuid ma arvan, et tal jääb puudu sellest, et ma olen Türgi kodanik. Teate, need asjad on meie jaoks rasked. Kui kellelgi on selle teema kohta infot ja ta soovib seda jagada, oleksin väga tänulik. Ette tänades 

    Nesibe kohta
    Osaleja

    Lubage mul öelda nii, nagu teie advokaat ütles, et see sõltub õnnest. :) Vabandust, aga see pole võimalik.Isegi kui saad sealt oma tunnistuse, pead Türki tagasi pöörduma ja Türgist oma perekonna taasühendamise viisa hankima. On olukordi, kus see võetakse vastu ilma Türki naasmata. Minu teada saab selline olukord tekkida vaid pagulase puhul ilma Türki tagasi pöördumata. Muudel asjaoludel peate paraku naasta Türki, olenemata sellest, mis juhtub ja pöörduda Saksamaa konsulaadi poole Türgis.

    volkanxnumx
    Osaleja

    Esiteks loodan, et see teekond, millel sa oled, saab võimalikult kiiresti ja sinu jaoks parimal viisil läbi, mu sõber.
    Minu tuttav tuli Türgist turistiviisaga. Enne viisa kehtivuse lõppemist tegi ta Saksamaal A1 eksami ja läbis. Siis abiellusid ta oma naisega vallas ja saigi nii elamisloa.Minu tagasihoidliku hinnangu järgi on sellisel viisil elamisloa saamiseks hädavajalikud kaks asja.
    1- Abikaasa, kes tunneb oma tööd ja ei lase end bürokraatiast heidutada ning taotleb oma õigusi lõpuni
    2. Kohtun hea ametnikuga, kes suudab initsiatiivi võtta
    Sõbrad, kes on pikka aega Saksamaal elanud, saavad paremini aru, mida ma mõtlen.

    südametu
    Osaleja

    Teie abikaasa on terve. Üks. Kui tal on töökoht, hea sissetulek vms, siis on sul väga väike võimalus, saad Saksamaal elamisloa, see on selle ametniku otsustada. Ma kaalun riigiametnikku, Taanis on abiellumine väga lihtne, ma ei lasku detailidesse, ma olen seda kuulnud. Riigiteenistujad Saksamaal, miks te ei abiellunud jne, on kõik meist paremad. Nad teavad, et sa ei taha minna TR-i, et võita aega perekonna kokkutulekuks jne. Ma ei taha sind häirida, aga sa pead olema realist.Kui su abikaasal on kindel töökoht, on sul 100 % võimalus. Ärge pange oma lootusi ja pingutage ennast. Parim, mida teha, on minna tagasi TR-i ja pidada perekondlik kokkutulek. See on odavam. See oleks minu tagasihoidlik nõuanne

    Mervewehrl
    Osaleja

    Head sõbrad, tänan teid huvi ja soovituste eest. Ma nõustun sinuga. Arvan, et see on parim viis pereviisa taotlemiseks aega raiskamata. Ma kindlasti ei arva, et minu viibimise olukord on keeruline ja et nad võtavad meie eest initsiatiivi, kui on olemas viisatüübid, näiteks pereviisad. Mu naisel on hea sissetulek ja töökoht, aga mina selline ei ole. Dokumente, mida saan näidata, on vähe ja ma arvan, et see oleks unistus, kuna mul pole ikka veel isegi A1 sertifikaati. Minu viimase kümne päeva jooksul läheme sinna ja registreerime oma abielu vallas. Pärast ilmusid meile konsulaarmarsruudid. :) Jagan teiega arenguid. Loodan, et mul pole viimase 10 päeva jooksul passikontrolliga liiga palju probleeme. :)

    südametu
    Osaleja

    Kui ma õigesti aru saan, siis tulen. Ei, see tähendab, et perekonna taasühendamise viisa on probleem. Ma arvan, et sa tegid seda, kui jah, siis eksid. Perekondade taasühendamisel ei oma tähtsust abikaasa sissetulekute tase TR-is. Kui teie abikaasa on heas olukorras, saate Rathausis viibides oma abielu korraldada ja Türki naasta, kuid see võtab veidi aega. Naased probleemideta.Ära mõtle sellele üle.Kõige tähtsam on see, et sinu abikaasa sissetulek peab olema piisav, et tagada sulle Saksamaale tulles elatist. Ma ei tea, mis osariigis sa oled, üürihinnad varieeruvad olenevalt osariigist, 1-1500 eurot. Ma arvan, et sellest piisab palgaks.

    yenicerixnumx
    Osaleja

    Head sõbrad, tänan teid huvi ja soovituste eest. Ma nõustun sinuga. Arvan, et see on parim viis pereviisa taotlemiseks aega raiskamata. Ma kindlasti ei arva, et minu viibimise olukord on keeruline ja et nad võtavad meie eest initsiatiivi, kui on olemas viisatüübid, näiteks pereviisad. Mu naisel on hea sissetulek ja töökoht, aga mina selline ei ole. Dokumente, mida saan näidata, on vähe ja ma arvan, et see oleks unistus, kuna mul pole ikka veel isegi A1 sertifikaati. Minu viimase kümne päeva jooksul läheme sinna ja registreerime oma abielu vallas. Pärast ilmusid meile konsulaarmarsruudid. :) Jagan teiega arenguid. Loodan, et mul pole viimase 10 päeva jooksul passikontrolliga liiga palju probleeme. :)

    Sõbrad on juba andnud vajaliku vastuse, tahan vaid mõned asjad lisada. Mul oli sama probleem 3 aastat tagasi ja me küsisime selle kohta kohe pärast Rathausis abiellumist. Abiellusime Saksamaal, aga nad ei andnud meile Saksamaal perekonna taasühendamise viisat. Nad ütlesid, et minge tagasi ja taotlege perekonna taasühinemise viisat.
    Soovitan teil hankida A1 dokument ilma aega raiskamata. Nad ei küsi teie sissetulekute kohta dokumenti, nad tahavad ainult teie tööd Saksamaal, võite olla kindlad.

    Soovin parimat.

    Mervewehrl
    Osaleja

    Kui ma õigesti aru saan, siis tulen. Ei, see tähendab, et perekonna taasühendamise viisa on probleem. Ma arvan, et sa tegid seda, kui jah, siis eksid. Perekondade taasühendamisel ei oma tähtsust abikaasa sissetulekute tase TR-is. Kui teie abikaasa on heas olukorras, saate Rathausis viibides oma abielu korraldada ja Türki naasta, kuid see võtab veidi aega. Naased probleemideta.Ära mõtle sellele üle.Kõige tähtsam on see, et sinu abikaasa sissetulek peab olema piisav, et tagada sulle Saksamaale tulles elatist. Ma ei tea, mis osariigis sa oled, üürihinnad varieeruvad olenevalt osariigist, 1-1500 eurot. Ma arvan, et sellest piisab palgaks.

    Evet öyleymiş, eşimin durumu ve maaşı iyi. Ev olarak büyükailesinin evinde kalıyoruz. O evi göstereceğimiz icin kira açısından da maaş açısındanda sıkıntımız yok cok sükür. 20 kasım a aile birlesimi randevumu aldım arkadaslar. Hayırlısı olsun insallah

    Mervewehrl
    Osaleja

    Sõbrad on juba andnud vajaliku vastuse, tahan vaid mõned asjad lisada. Mul oli sama probleem 3 aastat tagasi ja me küsisime selle kohta kohe pärast Rathausis abiellumist. Abiellusime Saksamaal, aga nad ei andnud meile Saksamaal perekonna taasühendamise viisat. Nad ütlesid, et minge tagasi ja taotlege perekonna taasühinemise viisat.
    Soovitan teil hankida A1 dokument ilma aega raiskamata. Nad ei küsi teie sissetulekute kohta dokumenti, nad tahavad ainult teie tööd Saksamaal, võite olla kindlad.

    Soovin parimat.

    Helistasime täna Rathausile ja seal öeldi, et kui sa poleks Taanis abiellunud, oleksime lasknud sul siia jääda, aga sa abiellusid Taanis, mitte Saksamaal. Mul on hea meel, et lugesin, mida sa kirjutasid. Mul oleks väga kahju, et Saksamaal ei abiellunud. Aga niipalju kui ma aru saan, siis püütakse kõigele kaane leida ja saata. Mul on hea meel, et sa mulle ütlesid, nad otsustasid sellise vabanduse leida ja mulle saata, vältisime enne lahkumist pettumust. Leppisin pere kokkutulekuks aja otse Istanbulist. Edu, sõbrad, hoian teid arengutega kursis.

    Mervewehrl
    Osaleja

    Samuti, sõbrad, sain Goethe eksamikuupäeva 25. oktoobril Freiburgis. Kas sa arvad, et see eksam on Saksamaal raskem? Kas saate mulle midagi soovitada? Ausalt öeldes olen natuke põnevil, et näha, kas saan Türgis eksamikuupäeva.

    yenicerixnumx
    Osaleja

    Samuti, sõbrad, sain Goethe eksamikuupäeva 25. oktoobril Freiburgis. Kas sa arvad, et see eksam on Saksamaal raskem? Kas saate mulle midagi soovitada? Ausalt öeldes olen natuke põnevil, et näha, kas saan Türgis eksamikuupäeva.

    Nüüd lubage mul kommenteerida, mis minuga selles küsimuses juhtus. Tegin eksami Ankaras. Kuna Istanbulis olid eksamite kuupäevad täis, siis panin Ankarasse aja kokku ja tulin 1 päevaks tagasi. 1 õpetaja oli ka türklane. Kõik inimesed minu ees olid türklased. Seega mu elevus veidi rahunes ja millegipärast ütlesin, et mu ees olevad inimesed on türklased ja siis tundsin kergendust ja rääkisin.

    Kui aga sooritada eksam Saksamaal, on kõik õpetajad sakslased, ja kui satute nendega üks-ühele vestlusel kokku, siis on nad türklased. Nii et ma ei tea. Kui oled oma teadmistes kindel, võid eksami sooritada.Kuna mul läheb pingelistel hetkedel elevus, siis arvan, et kui oleksin Saksamaal eksami teinud, siis poleks ehk saanud hakkama.Kui hiljem siia tulin, Rääkisin A2 eksamil kõva häälega.
    See sõltub täielikult sinust ja sinu teadmistest. Aga kui te küsite minult, et kui olete oma teadmistes kindel ja ütlete, et saate sellega hakkama, siis oleks parem hankida A1 sertifikaat Saksamaal. See ei mõjuta protsessi, sest see ei suurene, kuna eksamit viib läbi sama asutus. Kuid siia tulles maandate esimese stressi teiste eksamite pärast, kui sooritate eksami Saksamaal.

    See on sinu teha

Kuvatakse 10 vastust – 1 kuni 10 (kokku 10)
  • Sellele teemale vastamiseks pead olema sisse logitud.