Abielulahutuse hädaabi.

TERE TULEMAST ALMANCAXI FOORUMIDESSE. MEIE FOORUMIST LEIAD KOGU OTSITAVA TEABE SAKSAMAA JA SAKSAMAA KEELE KOHTA.
    Tramp34
    Osaleja

    Tere sõbrad, ma olin abielus umbes 2 aastat ja 4 kuud ühe katuse all koos oma naise ja mu naise lõputute valede, probleemide ja abiellumisega ühe päeva jooksul pole minu jaoks, sa oled hea mees, nagu supernaine, ta lahkus maja hullumeelsete ja lahkus majast koos perega, kui olin oma seansi pikendamise etapis, nüüd umbes 1 -aastane. Sessiooni täitumiseni on jäänud päevi ja kandideerisin 25 nädalat tagasi, mu naine kirjutas dokumendi getrennt leben allkirjastatud ma esitasin selle Auslanderbehorde ei andnud mulle CV -d. Läksin ise ja isiklik rassistlik sõber ütles mulle, et tulge minu juurde tagasi ja ütlesid, et sellised naeruväärsed asjad nagu teie eesmärk siin olla on läbi ja me ei pikenda istungit. Lõpetasin b2 ja minu orienteerumiskursus on läbi.Elasin 1 aastat samas majas ja andsin oma 2.5n aastat sellele inimesele, kellest saab mu naine. Mida ma nüüd teha saan, sõbrad? Stuttgart, olen Baden w -st 10 km kaugusel. Kas on keegi, kes teab Nbergis advokaati? Ma ei saaks katkestusteta töötada ühe aasta jooksul ühes ettevõttes, kuid töötasin 25 kuud teistes ettevõtetes, ma ei ole tänaseni saanud sotsiaalabi ja olen tasunud laenu oma majale enne abiellumist, mille ta on saanud pärast minu saabumist, ja nüüd on mu pidulik töö peaaegu 1 kuud.
    Töötan zeitfirma kaudu suures ettevõttes, vajan teie kiiret tuge, mul pole kedagi. Darma suitsetas mind, mu naine, minu ainus viga on see, et ma tulin Saksamaale tööle, tööle, olin ühendatud oma kodu, perega .. sellest on juba tükk aega möödas, ära vaata.

    fuk_xnumx
    Osaleja

    Münchenis on elementaarsed kingad, ma nimetan teda nende küsimuste asjatundjaks, mõned ütlevad, et piisab 2 aastaks abielus püsimisest, mõned ütlevad, et sellest piisab 3 aastaks, seega pole palju inimesi, kes rakendavad seda, mis on kirjutatud seadused, kuid arvan, et nad pikendavad halvimat seanssi 1 aasta ja 1 aasta võrra ning nad ei saada seda. 

    Tramp34
    Osaleja

    Münchenis on elementaarsed kingad, ma nimetan teda nende küsimuste asjatundjaks, mõned ütlevad, et piisab 2 aastaks abielus püsimisest, mõned ütlevad, et sellest piisab 3 aastaks, seega pole palju inimesi, kes rakendavad seda, mis on kirjutatud seadused, kuid arvan, et nad pikendavad halvimat seanssi 1 aasta ja 1 aasta võrra ning nad ei saada seda.

    Võtsin temaga ühendust, tal on kulusid umbes 3 tuhat eurot, vaatame, me kaebame edasi, annan teada, mis saab.

    volkanxnumx
    Osaleja

    Esiteks, saa ruttu terveks. Ma elan reutlingenis. Kui soovite oma numbri privaatselt jätta, aitan teid nii palju kui saan.

    Tramp34
    Osaleja

    Esiteks, saa ruttu terveks. Ma elan reutlingenis. Kui soovite oma numbri privaatselt jätta, aitan teid nii palju kui saan.

    Saatsin teile privaatselt oma numbri

    südametu
    Osaleja

    Tervitused, mul on see teema varemgi olnud. Jagasime ja kommenteerisime, lubage mul uuesti aidata. Abikaasast sõltumatu viisa saamiseks peate viibima sama katuse all 2 aastat, 3 aastat, kui teie abikaasa on Türgi kodanik. Kui teie abikaasa on sakslane, teevad seda võõrad korterid kõigile. Nad PEAVAD sisse logima. Esin Turk. Siiski pole probleemi niikuinii. Abielulahutusperiood võttis näiteks minu jaoks kaks aastat. Selle aja jooksul annavad nad elamisloa ja nii kaua, kui jätkate tööd, muutub teie viisa töötajaviisaks, kui saate riigilt abi. Kõige olulisem on siinkohal see, et inspiratsiooniks on türgi keel. Teisest küljest, isegi kui teenite 1000 eurot, ei saa paberilt riigilt abi. Eraldi elamine pikendab määramata viibimisaega, peate töötama 5 aastat ja see ei tekita probleeme. Minu isiklik soov sõpradelt, kes selliseid küsimusi esitavad, on lapse kodakondsus, kui tegemist on perekonna taasühinemisega lapse suhtes, või inspiratsiooni kodakondsus, kui see on abielu, palun. Tehnilised andmed. Siis saame teid üksikasjalikumalt aidata.

    Tramp34
    Osaleja

    Tervitused, mul on see teema varemgi olnud. Jagasime ja kommenteerisime, lubage mul uuesti aidata. Abikaasast sõltumatu viisa saamiseks peate viibima sama katuse all 2 aastat, 3 aastat, kui teie abikaasa on Türgi kodanik. Kui teie abikaasa on sakslane, teevad seda võõrad korterid kõigile. Nad PEAVAD sisse logima. Esin Turk. Siiski pole probleemi niikuinii. Abielulahutusperiood võttis näiteks minu jaoks kaks aastat. Selle aja jooksul annavad nad elamisloa ja nii kaua, kui jätkate tööd, muutub teie viisa töötajaviisaks, kui saate riigilt abi. Kõige olulisem on siinkohal see, et inspiratsiooniks on türgi keel. Teisest küljest, isegi kui teenite 1000 eurot, ei saa paberilt riigilt abi. Eraldi elamine pikendab määramata viibimisaega, peate töötama 5 aastat ja see ei tekita probleeme. Minu isiklik soov sõpradelt, kes selliseid küsimusi esitavad, on lapse kodakondsus, kui tegemist on perekonna taasühinemisega lapse suhtes, või inspiratsiooni kodakondsus, kui see on abielu, palun. Tehnilised andmed. Siis saame teid üksikasjalikumalt aidata.

    Eywallah kardeşim benim eşim alman vatandaşı 2 sene 5 ay yakın evli kaldım ve çalışıyorum devletten hiç-bir yardim almadım ama ne yazık ki ırkçı birine denk geldin mi öyle olmuyor tehditle başbaşa kalıyorsun. Neyse temel nala verdim o halledicek ama biraz tuzluya mal oluyor..

    südametu
    Osaleja

    Kui ta ei maga, ärge heitke end asjata, lahkuge. Isegi kui võõras korter tekitab probleeme, on kõik korras, teil on juristile raha, kuid saate abikaasast sõltumatu viisa, lõdvestuge, keegi ei saa teid saata, jätkake tööd, kuni lähete ise, saate oma aeg pärast 5 aastat töötamist, austus

    muhendus
    Osaleja

    Kui see pole privaatne, kas ma tahan midagi küsida? Kas teie abikaasa on Saksamaal sündinud türklane või sakslane? Kas te ei teadnud enne abiellumist, et olete rassist?

    Mitte tema naine ei ole rassist, vaid ma saan aru välismaalaste kontori ametnikust. Rassistliku välismaalasega ta nagunii ei abiellu.

    Tramp34
    Osaleja

    Kui see pole privaatne, kas ma tahan midagi küsida? Kas teie abikaasa on Saksamaal sündinud türklane või sakslane? Kas te ei teadnud enne abiellumist, et olete rassist?

    Miks mu naine peaks olema rassist? Ohvitser, kes on rassist .. minu naine on Saksa kodanik Türgi

Kuvatakse 9 vastust – 1 kuni 9 (kokku 9)
  • Sellele teemale vastamiseks pead olema sisse logitud.