3-aastane residentuur 1-aastase tühistamise asemel

TERE TULEMAST ALMANCAXI FOORUMIDESSE. MEIE FOORUMIST LEIAD KOGU OTSITAVA TEABE SAKSAMAA JA SAKSAMAA KEELE KOHTA.
    Ohne ideaal
    Osaleja

    Ma olen sulle varem rääkinud. Olles elanud koos naisega 6 aastat Saksamaal, lahkusin kodust. Pikendasin seanssi oma naisega 12 päeva enne kodust lahkumist, kuigi neil oli kõik, mida nad minult tahtsid, andsid nad mulle ikkagi 3 aastat residentuuri. Lahkusin kodust, naine kirjutas välismaalaste kontorisse, kirjutas, et abiellusin Saksamaa pärast... Igatahes nad ei andnud mu elamisluba, vaid tegid uurimistööd. Käisin advokaadi juures 10 päeva enne mulle antud fiktionsbescheinugun aegumist, advokaat ütles, et hoolitseb selle eest 1.500 euro eest. Hakkasin julgusega ootama kuni viimase päevani. Viimase 2 päeva jooksul andsid nad mulle tähtaja ja palusid uuesti pilti. Sain kohe aru, et 3-aastane seanss jääb ära ja nüüd annavad uue abikaasast sõltumatu seansi. See oli nii.Sain 1-aastase iseseisva seansi.
    Minu küsimus on, kas selle 1 aasta lõpus pikendatakse seda veel 1 aasta võrra? Millal ma selle lõputult kätte saan? Või kas ma saan Saksamaa kodakondsuse?

    Salvestasid selle 1 aasta, vend, ma loodan, et ühel päeval olen vaba nagu sina. Pole päeva, mil mind ei ähvardataks või solvataks.

    Nesibe kohta
    Osaleja

    Ma arvan, et olete kohanud tüütu ohvitseri, sellepärast. Vastasel juhul võtavad nad oma naeruväärse tegevuse tulemusena ära midagi, mida sa väärid, ja asendavad selle millegi muuga. Kummaline…

Kuvatakse 2 vastust – 1 kuni 2 (kokku 2)
  • Sellele teemale vastamiseks pead olema sisse logitud.