Kas Goetheuse Instiut kursused on ebaausad?

> Foorumid > Saksa ja Saksa üldised perekonnakomplektid A1 kursused > Kas Goetheuse Instiut kursused on ebaausad?

TERE TULEMAST ALMANCAXI FOORUMIDESSE. MEIE FOORUMIST LEIAD KOGU OTSITAVA TEABE SAKSAMAA JA SAKSAMAA KEELE KOHTA.
    SB-8587
    Osaleja

    Nt Bursa elavate I kui välismaal ja 14 veebruar ametlik tseremoonia, võtame A1 muidugi tuli pink hakkliha sobival ajal leitud hind bi muidugi, aga Goethe Institut le ei tööta, et läheb muidugi on lõppenud ja Sertifikat et eksami KADIKÖYLÜ nende filiaalid aliyar Istanbul. Mu mõistus ütles mulle ma helistasin mu segi Meremaa Peakonsulaat sisenemist iga eksami tuleks tõendab Goethe Institut. Ma mõtlen, goetheley vajavad paralleelset toimimist. Kas mitte kursused, mis ei ole seotud goetheye-ga, aitavad enam?

    Tere,

    Ei ole olemas sellist võltsingut, mis ei oleks seotud Goethe Instituudiga, kuid mõned Saksamaal asuvad välismaalaste kontorid nõuavad kindlasti Goethe Instituudi sertifikaati ja annavad viisat, olime selle tunnistajaks. Lisaks on teiste sertifikaatide kehtivusaeg piiratud, kuid Goethelt saadud sertifikaatidel sellist probleemi pole. Isegi aasta pärast olime tunnistajaks paljudele inimestele, kes läksid probleemideta. Tervitused.

Kuvatakse 1 vastus (kokku 1)
  • Sellele teemale vastamiseks pead olema sisse logitud.