Saksa keel, Saksamaa Jagage oma kogemusi ... - SAKSA

Jagage oma kogemusi ...

• 25 Vasta
  • 11818 kuvamised

0i liige ja 1i külastaja vaatab.

meraxnumx

• külaline
Re: Jagage oma kogemusi ...
« Vasta #22: 07. september 2011 kell 10:47:00 »
Olen juba saabumisest saadik hädas olnud. Muidugi on väga oluline keskenduda saksa keelele nii kiiresti kui võimalik, et õppida selle riigi keelt, kus elame. Pärast seda on see juba väga lihtne. Valisin, et ronin kõigest samm-sammult. :) Mul oli kursustel käimine väga igav, : cryla: Tulin seda kohta väga nautima.  : naerma:Mulle meeldib vaikus Saksamaale tulles. Esiteks kalkuniäri tempo, sest kuulasin end, et see on hızlıydı ... aga mul on vaja mõnda aega puhata, et see ei jätaks tempomu vahele :)... Kõik on korras, ma olen õnnelik, aga ma ütlen, kui on natuke müra ... Meie koht on siin väga vaikne ... seal piiksub ainult lind .... ma armastan rahvarohkeid kohti ilmselgelt ...

Mul ei olnud Saksamaal mingeid raskusi, minu tegelases kehtib rusikareegel. Elan ka ilgilendirmiyoris..türkiye kuni minuni, kui palju inimesi ma siin samas kohas elan. Samuti ei pinguta ma selle nimel, ma mõtlen, et elan nii, nagu see on mu südamest. Austuse ja armastuse raames (... mida iganes ta teile annab, saab ta sama ka vastutasuks, kas pole? ?) Ma tunnen sakslasi väga hästi ... ... aga neil pole kunagi külm, nagu öeldakse ... meil on vana OMA, täpselt nagu puuvillane vanaema ... Mul pole siin türklastega kunagi sõprust olnud. kaasa arvatud minu saksa keele õpetajad..nii nii lahked inimesed! .. Kahjuks nägin, et Saksamaal elavad türgi naised on väga reserveeritud .. nad ei suhtle omavahel. Ma ei tea miks, kuid jälgisin neid omal kohal. Võib-olla see võib teistes kohtades olla erinev.
Kuidas ma Türgis elan, püüab seda siin samas yaşıyorum.ayrı by. Elan nii, nagu tunnen ... austuse ja armastuse raamistikus ..
saada kõik, nagu soovite ....

offline missbeatrixxnumx

• Juunior Mitglied 1
  • **
  • Sõnum: 18
  • Tase 0
« Vasta #23: 04. jaanuaril 2012 kell 10:49:30 »
Olen viibinud Berliinis 6 kuud.Elu on siin rahulik, inimesed on lahked .. Ma pole 6 kuud näinud ühtegi kaklust ega kaklust .. Mul oli viibimise ajal võimalus kohalike inimestega sõbraks saada. kõik on väga positiivsed ..

offline ZUZUU et

• Pro Mitglied
  • Sõnum: 231
  • Tase 5
  • Sugu: Daamid
« Vasta #24: 02. novembril 2012 kell 01:49:12 »
Nagu keegi, kes on selle teema avanud ja olnud 2 aastat Saksamaal, tahtsin jagada oma kogemusi. :)) Ma armastan seda kohta nüüd..aga see on väga valusalt korrastatud ja rikkalik riik..Kui räägite saksa keelt, mõistavad nad rohkem kaastunnet, isegi kui te ei õpi selle riigi keelt, kus viibite. See on minu ettepanek. .. minge kohe kursusele ja lahendage keeleküsimus õigeaegselt ... aga kui mu pere oleks minuga, oleks see koht minu jaoks täielik paradiis .. kas :)
näeme häid päevi, kutid ...

offline ZUZUU et

• Pro Mitglied
  • Sõnum: 231
  • Tase 5
  • Sugu: Daamid
« Vasta #25: 02. novembril 2012 kell 01:50:21 »
Kuulsin ka seda, et odekolonni lisandid olid sotsiaalsemad ja kuumemad verised .. Stuttgart pole surnud, vaid tõeliselt pahurad ja külmad inimesed ..
näeme häid päevi, kutid ...

Saksa tõlge | Saksa keele õppimine | Saksa numbrid | Saksa saksa tutvustus
Saksa päevad | Saksa kelimeler | Saksa laulud | Saksa värvid | Foorumi arhiiv

TOETATAVAD KEELED: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu