Saksa keel, Saksamaa Jagage oma kogemusi ... - SAKSA

Jagage oma kogemusi ...

• 25 Vasta
  • 11710 kuvamised

0i liige ja 1i külastaja vaatab.

offline ZUZUU et

• Pro Mitglied
  • Sõnum: 231
  • Tase 5
  • Sugu: Daamid
Re: Jagage oma kogemusi ...
« Vasta #11: 19. oktoober 2010, kell 06:19:36 »
ma nägin just vastuseid.  :) Oh, ülejäänu pole oluline, kui see on rassism ... ?  ? : - \
näeme häid päevi, kutid ...

offline ZUZUU et

• Pro Mitglied
  • Tase 5
« Vasta #12: 19. oktoober 2010, kell 06:22:00 »
ei Siin pole rassismi. Elu Saksamaal on vaikne. väga ilus loodus. Kui teile meeldivad rahvarohked kohad, ei leia te sellist kohta Saksamaal

Mul on väga hea meel, et rassismi pole ... minu jaoks olen võõras kodune inimene, nii et pole palju probleeme. Olen inimene, kes elab töö ja kodu vahel isegi siin. Koos oma naisega :)))

offline ZUZUU et

• Pro Mitglied
  • Tase 5
« Vasta #13: 19. oktoober 2010, kell 06:26:19 »
Mul poleks selle vastu midagi, kui ma seda teemat ei kommenteeriks  ;)... Saksamaa - elan Kölnis. Kõigepealt las ma ütlen teile ... Ükskõik kuhu sa maailmas ka ei läheks, areneb kõigil oma keskkond. See on esimene. Teiseks ei tee nad siin rassismi ja need, kes rassismi teevad, usuvad, et nad on rühmitatud mustlastest türklased , koht, kus inimeste vahel on kaugus, on riigiametid. :).. Minu kui elu järgi on Saksamaa imeline looduskoht .. Igas pargis, mida olen näinud, kuni pargid on väga arenenud, on selles järvi ja parte. :) Lindude ümber on näha küülikuid ja oravaid :):):).... olen omamoodi väga elav ja sotsiaalne inimene, saan oma saksa ja türgi sõpradega siiani tuttavaks väga hästi. Seal on väga südamlikud ja siirad sõbrad. Muidugi peame teadma, kuidas inimesi eristada. Peale selle on see tõeline vabaduse maa, sellel on ainult reeglid, kuidas inimesed elavad tervislikult. Peale selle on see veidi rahulik ja vaikne, nii et keegi ei sekku kellegagi, ei saa minna kaugemale tere ütlemisest inimestega, kellega kohtute. :D.. Ausalt öeldes, minu enda mulje kohaselt, MUSSS ... soovitan esitlust oma vendadele ja sõpradele, kes siia tulevad ...
* Igaüks elab nii, nagu ta tahab elada, saab oma mõttevabadust kasutades areneda soovitud keskkonnas. Ärge laske end petta sellega, mida keegi ütleb, elamata ei saa te midagi aru ... Kuid võite usaldada minu siirust, need on kõik minu muljed. :) praeguseks..

Aitäh, kui hästi sa jälle kirjutasid. Jah, kõik lõpeb meiega. Peame keele selgeks õppima. Ma ei taha seal rumal türklane välja näha, nagu te ütlesite. : -X

offline Serpil lill

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 408
  • Tase 5
« Vasta #14: 20. oktoober 2010, kell 08:51:48 »
Mul on väga hea meel, et rassismi pole ... minu jaoks olen võõras kodune inimene, nii et pole palju probleeme. Olen inimene, kes elab töö ja kodu vahel isegi siin. Koos oma naisega :)))

Niipea kui päike seda teeb, avaneb see muidugi päike, mis on maitsev, ilma et oleks liiga kuum. :)
Link perekonna integratsiooni taotletud dokumentidele:

https://www.almancax.com/forum/index.php?topic=17529.0

Illustreeritud näidis perekonna taasühinemisviisa täidetud taotlusvormist:

https://www.almancax.com/forum/index.php?topic=17556.0

Taotluse otsene link laadige alla:

https://www.ankara.diplo.de/contentblob/401960/Daten/9263/FZ_Antragsformular.pdf

Saksamaal türklane:

https://www.almancax.com/forum/index.php?topic=17365.0

meraxnumx

• külaline
« Vasta #15: 02. september 2011, 01:11:04 »
Olen kaks aastat Saksamaal olnud. Kui ma esimest korda tulin, otsisin alati rahvahulka, kuid nüüd harjusin vaikusega ... jah, selle olemus on tõesti ilus .. ainult suved pole eriti kuumad. :) mõnikord igatsen päikest Meil pole siin Türgis palju päikest ... aga tavalise ja korrastatud riigina ..

offline roye

• Pro Mitglied
  • Sõnum: 343
  • Tase 23
« Vasta #16: 03. september 2011 kell 07:12:49 »
Ma tulen Köln Mülheimi, vaatame, mida me näeme ja elame ... :))
kõige ilusam koht ... minu palvedes ...

offline tugce_doerj on

• Ülemaailmne moderaator
  • Sõnum: 1202
  • Tase 48
« Vasta #17: 04. september 2011 kell 02:18:57 »
Olen Ida-Saksamaal ja olen veidi raskemas ja rangemas piirkonnas kui läänes Teate selle põhjal, mida ma teile seni olen öelnud, et siia tulla on läänega võrreldes raskem. Kuid vaatamata sellele pole ma siin kunagi rassistlikke inimesi näinud, vastupidi, inimesed on väga lugupidavad ja naeratavad näod. Nad austavad väga mind ennast ja mind kui inimest. Ramadani ajal avaldasid kõik austust. Need, kes kuulsid minu ramadaani peost, tähistasid minu pidu. nad andsid väikseid kingitusi. Mu naise vanemad viisid mind õhtusöögile, sest see oli puhkus. inimesed, keda ma ei tunne, tervitavad mind tänaval kõndides. Nad ei möödu minust mööda ilma head hommikut või head päeva ütlemata. Turule või poodi minnes nägin, et lühikesed inimesed olid oma klientide vastu väga naeratavad ja lugupidavad. Õhk on siin külm, mitte nagu türkiissinine, aga kui probleemiks on ainult õhk, on see vaikne.

ma Muti

• külaline
« Vasta #18: 04. september 2011 kell 03:31:28 »
Ma tulen Köln Mülheimi, vaatame, mida me näeme ja elame ... :))

roye, sa oled mulle väga lähedal :)))

ma Muti

• külaline
« Vasta #19: 04. september 2011 kell 03:34:17 »
Olen Ida-Saksamaal, läänest veidi rangemas ja ettekirjutavamas piirkonnas. Teate selle põhjal, mida ma teile seni olen öelnud, et siia tulla on läänega võrreldes raskem. Kuid vaatamata sellele pole ma siin kunagi rassistlikke inimesi näinud, vastupidi, inimesed on väga lugupidavad ja naeratavad näod. Nad austavad väga mind ennast ja mind kui inimest. Ramadani ajal avaldasid kõik austust. Need, kes kuulsid minu ramadaani peost, tähistasid minu pidu. nad andsid väikseid kingitusi. Mu naise vanemad viisid mind õhtusöögile, sest see oli puhkus. inimesed, keda ma ei tunne, tervitavad mind tänaval kõndides. Nad ei möödu minust mööda ilma head hommikut või head päeva ütlemata. Turule või poodi minnes nägin, et lühikesed inimesed olid oma klientide vastu väga naeratavad ja lugupidavad. Õhk on siin külm, mitte nagu türkiissinine, aga kui probleemiks on ainult õhk, on see vaikne.

Nagu sa tead . See ei puuduta meid, isegi kui need on mingil muul moel, sest inimene määrab vähemalt ise oma eluviisi. :) Mitu miljonit inimest on selle tagajärjel -... Mulle isiklikult meeldib see, välja arvatud minu igatsus ..

meraxnumx

• külaline
« Vasta #20: 07. september 2011 kell 02:33:18 »
Saksamaal ei ole nagunii rassismi. Ma ütlen, et kuidas te ka ei käituks, saate selle, mis see on. Ma istun oma piirkonnas seni, kuni see austab ühiskonda, kus inimlikel eesmärkidel on .. kursuse pakkumine saygısını alır.herşey vastastikune selles Istanbulis, olenemata Almanyadast, kus maailmas sama .. Niisiis, selle inimese silmast tuleneb elustiil . Minu lugupidav ja sõbralik nagu inimesed, kellega ma samas linnas elan, ja ma istun Saksamaal, minu naabruskonnas on Türgis insanlardı..b kahe riigi vahel olarakda elu, inimeste variatsioon olarakda, nii et ma ei märganud ausalt öeldes midagi kommet olarakda. ..

offline tugce_doerj on

• Ülemaailmne moderaator
  • Sõnum: 1202
  • Tase 48
« Vasta #21: 07. september 2011 kell 04:27:50 »
jah, ma nõustun sinuga. Tulin siia selleks, et võimalikult palju sammu pidada ning austan selle koha reegleid ja korda. Ma liigun nii kaugele kui sakslased minu ümber liiguvad. Ma armastan seda paika, harjusin sellega. Naudingu vältimiseks peate tõesti vaatama maailma hobuse silmadega. roheline, liiklust pole, tänaval pole häält. mu hing kuulab siin pärast Istanbuli. Olen siia tulnud.  tantsima :)

Saksa tõlge | Saksa keele õppimine | Saksa numbrid | Saksa saksa tutvustus
Saksa päevad | Saksa kelimeler | Saksa laulud | Saksa värvid | Foorumi arhiiv

TOETATAVAD KEELED: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu