Saksa keel, Saksamaa Jagage oma kogemusi ... - SAKSA

Jagage oma kogemusi ...

• 25 Vasta
  • 11711 kuvamised

0i liige ja 1i külastaja vaatab.

offline ZUZUU et

• Pro Mitglied
  • Sõnum: 231
  • Tase 5
  • Sugu: Daamid
Jagage oma kogemusi ...
« : 18. mai 2010, kell 07:46:32 »
meyabaa..mulle on sealne elu väga uudishimulik. Näiteks kas nad on tõesti rassistlikud ?? häbi :) Ma palun siin käinud sõpradel jagada oma huvitavaid mälestusi meiega ... Mu nõbu ütleb alati, et olete väga elav inimene, teile ei meeldi see koht ... Sakslased on külmad ja kauged inimesed ... I arvan, et nad kõik surevad ühesugusena. Kui näete välja nagu keskkond, siis arvan, et suren väga pealetükkimatult ... Kui lähen, on minu esimene töö saksa keele suurepärane õppimine ja ülejäänud tulevad .. teie mõtle ???
näeme häid päevi, kutid ...

offline reyyan et

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 653
  • Tase 63
Re: Jagage oma kogemusi ...
« Vasta #1: 29. juuli 2010, kell 05:06:42 »
ei Siin pole rassismi. Elu Saksamaal on vaikne. väga ilus loodus. Kui teile meeldivad rahvarohked keskkonnad, ei leia te Saksamaalt sellist keskkonda.

offline f_tubaxnumx

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 1308
  • Tase 22
« Vasta #2: 30. juuli 2010, kell 09:28:14 »
Jah, keskkond on vaikne ja rahulik ... ja inimesed põgenevad sageli linnaelust või kogunevad vaiksetesse looduspaikadesse, isegi lühikeseks ajaks ....

offline xmcraex

• Pro Mitglied
  • Sõnum: 308
  • Tase 7
  • Sugu: laht
« Vasta #3: 03. august 2010, kell 09:41:28 »
Ma elan natuke Berliinist ida pool, uskuge mind, poisid, kelle nägu pidevalt külmkapis möllab
Die Jugend wäre eine noch der schönere Zeit, wenn sie etwas später im Leben käme .. (Charli Chaplin)

ma Muti

• külaline
« Vasta #4: 05. august 2010, kell 03:48:54 »
Mul poleks selle vastu midagi, kui ma seda teemat ei kommenteeriks  ;)... Saksamaa - elan Kölnis. Kõigepealt las ma ütlen teile ... Ükskõik kuhu sa maailmas ka ei läheks, areneb kõigil oma keskkond. See on esimene. Teiseks ei tee nad siin rassismi ja need, kes rassismi teevad, usuvad, et nad on rühmitatud mustlastest türklased , koht, kus inimeste vahel on kaugus, on riigiametid. :).. Minu kui elu järgi on Saksamaa imeline looduskoht .. Igas pargis, mida olen näinud, kuni pargid on väga arenenud, on selles järvi ja parte. :) Lindude ümber on näha küülikuid ja oravaid :):):).... olen omamoodi väga elav ja sotsiaalne inimene, saan oma saksa ja türgi sõpradega siiani tuttavaks väga hästi. Seal on väga südamlikud ja siirad sõbrad. Muidugi peame teadma, kuidas inimesi eristada. Peale selle on see tõeline vabaduse maa, sellel on ainult reeglid, kuidas inimesed elavad tervislikult. Peale selle on see veidi rahulik ja vaikne, nii et keegi ei sekku kellegagi, ei saa minna kaugemale tere ütlemisest inimestega, kellega kohtute. :D.. Ausalt öeldes, minu enda mulje kohaselt, MUSSS ... soovitan esitlust oma vendadele ja sõpradele, kes siia tulevad ...
* Igaüks elab nii, nagu ta tahab elada, saab oma mõttevabadust kasutades areneda soovitud keskkonnas. Ärge laske end petta sellega, mida keegi ütleb, elamata ei saa te midagi aru ... Kuid võite usaldada minu siirust, need on kõik minu muljed. :) praeguseks..

offline Muni

• Juunior Mitglied 2
  • Sõnum: 35
  • Tase 0
« Vasta #5: 07. august 2010, kell 10:11:40 »
Kallis vend Mutim, ka mina tulin Kolni, aga see ei tundunud mulle vaikne asi - eriti Müllheimi piirkonnas.), On võimatu mitte imetleda sinu vaatenurka, soovin, et saaksin saksa rahvast armastada natuke ka ...

ma Muti

• külaline
« Vasta #6: 07. august 2010, kell 05:17:25 »
Kallis vend Mutim, ka mina tulin Kolni, aga see ei tundunud mulle vaikne asi - eriti Müllheimi piirkonnas.), On võimatu mitte imetleda sinu vaatenurka, soovin, et saaksin saksa rahvast armastada natuke ka ...

Holgeldin KÖLNe vend, vaikus on sellepärast, et inimesed ei segune. Olen ka Mülheimis, sadul näeme, kas elate siin. Ma panen teid sakslasi armastama :)

arrested_love@hotmail.com

offline Muni

• Juunior Mitglied 2
  • Tase 0
« Vasta #7: 07. august 2010, kell 06:03:58 »
mulle meeldiks :) Olen praegu Istanbulis puhkusel ja kohtume siis, kui naasen.Olen Kölnis olnud 13 kuud, lõpetasin just 645-tunnise kursuse, saan teid saksa keeles aidata, kui soovite.

muni.8@hotmail.com

offline xmcraex

• Pro Mitglied
  • Sõnum: 308
  • Tase 7
  • Sugu: laht
« Vasta #8: 09. august 2010, kell 08:16:53 »
Siis näete ka Berliinis pruudi (ida) pilku
Töötan Saksa ettevõttes, 2 türklast vabrikus kurdavad kohe, et nad ei räägi vahepeal türgi keelt. Kuhu pealikud jäid?  :((
Die Jugend wäre eine noch der schönere Zeit, wenn sie etwas später im Leben käme .. (Charli Chaplin)

offline Muni

• Juunior Mitglied 2
  • Tase 0
« Vasta #9: 10. august 2010, kell 12:42:02 »
Elu Berliinis on välismaalastel vist raskem ..

offline Serpil lill

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 408
  • Tase 5
« Vasta #10: 13. oktoober 2010, kell 11:52:14 »
Tere, olin ammu Münchenis ja kui Allah lubab, lähen samasse kohta tagasi. München on selles küsimuses leebem, ma arvan, et seal pole diskrimineerimist ega rassismi. Kõik austavad kõigi elustiili ja elustiili .... :)
Link perekonna integratsiooni taotletud dokumentidele:

https://www.almancax.com/forum/index.php?topic=17529.0

Illustreeritud näidis perekonna taasühinemisviisa täidetud taotlusvormist:

https://www.almancax.com/forum/index.php?topic=17556.0

Taotluse otsene link laadige alla:

https://www.ankara.diplo.de/contentblob/401960/Daten/9263/FZ_Antragsformular.pdf

Saksamaal türklane:

https://www.almancax.com/forum/index.php?topic=17365.0

Saksa tõlge | Saksa keele õppimine | Saksa numbrid | Saksa saksa tutvustus
Saksa päevad | Saksa kelimeler | Saksa laulud | Saksa värvid | Foorumi arhiiv

TOETATAVAD KEELED: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu