Saksa, Saksamaa Almanxi jututuba - GERMANCAX

Almancaxi jututuba

• 500 Vasta
  • 164663 kuvamised

0i liige ja 3i külastaja vaatab.

ma Muti

• külaline
Re: Almancaxi jututuba
« Vasta #33: 03. mai 2010, kell 10:42:21 »
Tuğba 100. Salavatist sai ka teie osa :) Tegelikult kirjutaksin ja saatsin salawati, ütlesin, et kirjutades oli 99, vaatame, kellel see on. :P mu vend oli tubaya: D

offline f_tubaxnumx

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 1308
  • Tase 22
  • Sugu: Daamid
« Vasta #34: 03. mai 2010, kell 12:23:31 »
Tõsiselt, minu sajandat tundi salaamit oli ette nähtud ... mul on hea meel yuppi :) aplaus :)

ma Muti

• külaline
« Vasta #35: 03. mai 2010, kell 01:04:51 »
Tõsiselt, minu sajandat tundi salaamit oli ette nähtud ... mul on hea meel yuppi :) aplaus :)

Jah, mu vend ... ;)

ma Muti

• külaline
« Vasta #36: 04. mai 2010, kell 10:05:59 »
Tere hommikust kõigile ilusa hommiku alguses .... Täna on meie vend Leonil test.

Tule Leonill :)

offline Libahs et

• E v G
  • Juunior Mitglied 2
  • Sõnum: 31
  • Tase 2
  • Sugu: laht
    • Ah Min'el - armastus
« Vasta #37: 04. mai 2010, kell 01:54:57 »
Soovin õnne, hiline insAllah.
Vabandust, Istanbul ..

ma Muti

• külaline
« Vasta #38: 04. mai 2010, kell 03:58:34 »
Las ma teatan teile enne tänast, Sevgi02, meie vend jagas uudist, et ta tegi minuga eksami. :) Sain 70 punkti :) Tule meie venna Leonili ja meie katsete nimel vaeva näinud vendade ajakirjandusse. :)

offline canımsın_

• canımsın_
  • Voll Mitglied 1
  • Sõnum: 87
  • Tase 9
  • Sugu: Daamid
« Vasta #39: 04. mai 2010, kell 09:31:55 »
Tere õhtust sõbrad Arvuti oli poolteist nädalat töökorras. Ma ei saanud siseneda. Kuidas läheb? Mis teed? Kas teie viisa kohta on uudiseid? tere õhtust kõigile
Kui see on püha päev, mis peaks katsumus shot .........

ma Muti

• külaline
« Vasta #40: 05. mai 2010, kell 12:02:51 »
kallis kallis_ vend, tere tulemast, ma ütlen, et meil on foorumist hing puudu. :) Ma ootan nüüd, mu vend, mu naine peab dokumendid vormistama, seal on mingeid puudusi või midagi sellist. Kui nad need täidavad, siis ma arvan, et Jumal annab need esimesel võimalusel sisse. Pärast seda, õnnistas Jumal, inimesed, Allah hõlbustab kõigi meie vendade ja õdede tööd siin ning võimaldab kodu rajamiseks ja igatsuse leevendamiseks elada ustavalt.

ma Muti

• külaline
« Vasta #41: 05. mai 2010, kell 12:19:56 »
Head ööd Almanxi peresõbrad ..

ma Muti

• külaline
« Vasta #42: 05. mai 2010, kell 10:37:32 »
Tere hommikust Almanxi perekond ..

offline rooma

• Voll Mitglied 2
  • Sõnum: 199
  • Tase 21
« Vasta #43: 05. mai 2010, kell 12:50:59 »
tere kutid, kuidas läheb tubacim, kuidas läheb ??

Saksa tõlge | Saksa keele õppimine | Saksa numbrid | Saksa saksa tutvustus
Saksa päevad | Saksa kelimeler | Saksa laulud | Saksa värvid | Foorumi arhiiv

TOETATAVAD KEELED: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu