Saksa, Saksamaa Almanxi jututuba - GERMANCAX

Almancaxi jututuba

• 500 Vasta
  • 164638 kuvamised

0i liige ja 1i külastaja vaatab.

ma Muti

• külaline
Re: Almancaxi jututuba
« Vasta #66: 21. juunil 2010 kell 09:27 »
KAS KOLOGNES ON SÕBRAD VÕI HAKKAMA? :)

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 7470
  • Tase 140
  • Sugu: laht
« Vasta #67: 21. juuni 2010, kell 12:18:04 »
-> Tere hommikust kõigile! Kölnis pole midagi, aga seal on üks lähedane, vend. :)
"Olete leidnud kogukonna, mis nõuab heategevuseks, käske headust ja mehi paha. Siin on vabanenud. "Imam, 104.

ma Muti

• külaline
« Vasta #68: 21. juuni 2010, kell 12:59:50 »
:):) piisavalt lähedale :):)

ma Muti

• külaline
« Vasta #69: 22. juunil 2010 kell 09:13 »
Tere hommikust Almanxi pere, eile sain kaubalt sõnumi, täna ootan passi, inshaAllah ....

ma Muti

• külaline
« Vasta #70: 05. juuli 2010, kell 03:00:10 »
Tervitused kõigile Saksamaalt .... Teie hääl on hingetu. :) kus te olete, kutid .. ?? Kuna teate, et mul on teie käest paar taotlust, saan sisestada alati, kui leian võimaluse, kuid alustan järgmisel nädalal, kui on,Saadame Salawat Sharifi oma prohvetile iga päev mitte jätta oma osa tühjaks ja Hea reede / ALMANCAX
Saame tähistada oma moslemivendade reedet hadithide või salmidega ja andke neile sellest teada, kui tähistame. Meie Kölnis elavad sõbrad peavad saatma oma e-posti aadressid spetsiaalse sõnumiga, et saaksime kohtuda esimesel võimalusel, see tähendab kuni 1 - 2 kuud. armastus
[/]

offline canımsın_

• canımsın_
  • Voll Mitglied 1
  • Sõnum: 87
  • Tase 9
  • Sugu: Daamid
« Vasta #71: 13. juuli 2010, kell 01:16:49 »
InsAllah Ma olen õnnelik, kuid me ei käi päeval palju Internetis.  ;)  Hoolitse enda eest, ma usaldan kõik ALLAHile
Kui see on püha päev, mis peaks katsumus shot .........

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Tase 140
« Vasta #72: 15. juuli 2010, kell 03:22:19 »
"Olete leidnud kogukonna, mis nõuab heategevuseks, käske headust ja mehi paha. Siin on vabanenud. "Imam, 104.

offline ma sedaa

• Voll Mitglied 1
  • Sõnum: 73
  • Tase 1
« Vasta #73: 16. juuli 2010, kell 04:26:32 »
Igaüks Saarimaa osariigis ... : :)

ma Muti

• külaline
Ramadani ajal, Suhooris ja Iftaris !! Kõik Almanxi vestlusruumi ...
« Vasta #74: 13. august 2010, kell 02:54:01 »
Sõbrad, kuidas teie ramadaan läheb ??? Mu sõbrad, kes said viisa, ärge unustage oma hingeõhku, palun ärge unustage siin ... tervitusi kõigile ...

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Tase 140
« Vasta #75: 16. august 2010, kell 01:44:20 »
Sõbrad, kuidas teie ramadaan läheb ??? Mu sõbrad, kes said viisa, ärge unustage oma hingeõhku, palun ärge unustage siin ... tervitusi kõigile ...

-> Ramadan on hea, jumal tänatud, sinu Mutim?

Brüder und Schwester,

ich lade euch recht herzlich zur Unterhaltung ein. Bitte schreibt etwas! ;)

offline armastan tüdrukut

• Voll Mitglied 2
  • Sõnum: 153
  • Tase 20
  • Sugu: Daamid
« Vasta #76: 19. september 2010 kell 09:30:51 »
Head õhtut kellelegi ???
Austus, armastus, igatsus, igatsus toovad riidepuu ....

Saksa tõlge | Saksa keele õppimine | Saksa numbrid | Saksa saksa tutvustus
Saksa päevad | Saksa kelimeler | Saksa laulud | Saksa värvid | Foorumi arhiiv

TOETATAVAD KEELED: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu