Saksa, Saksamaa Almanxi jututuba - GERMANCAX

Almancaxi jututuba

• 500 Vasta
  • 164666 kuvamised

0i liige ja 2i külastaja vaatab.

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 7470
  • Tase 140
  • Sugu: laht
Re: Almancaxi jututuba
« Vasta #462: 27. novembril 2012 kell 12:38:22 »
-> Jumal on moge Gutes rase. (Jumal õnnistagu sind. :) )
"Olete leidnud kogukonna, mis nõuab heategevuseks, käske headust ja mehi paha. Siin on vabanenud. "Imam, 104.

offline türkkız

• Pro Mitglied
  • Sõnum: 278
  • Tase 19
« Vasta #463: 27. novembril 2012 kell 05:34:36 »
aminnnn :) Ma ei tea, mida sa mõtled aamen :)  häbi :)  :D

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Tase 140
« Vasta #464: 27. novembril 2012 kell 07:12:50 »
-> Kristlased ütlevad Aamen, teie aga aamen ja mina aamen. Kuid muidugi mitte nende, vaid meie enda palved. :D
"Olete leidnud kogukonna, mis nõuab heategevuseks, käske headust ja mehi paha. Siin on vabanenud. "Imam, 104.

offline reyyan et

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 653
  • Tase 63
  • Sugu: Daamid
« Vasta #465: 28. november 2012 kell 07:43:52 »
ainuüksi see pealkiri on mõeldud ainult Türgi vestluseks. aga kui avame uue teema just saksa vestluse nime all   plaksutama :) Ma arvan, et parem oleks, kui jätkaksime sealt. oli meinen sie ??? kohvik :)

offline EL-TURCOlt

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 680
  • Tase 52
« Vasta #466: 28. november 2012 kell 10:52:55 »
täpselt. Paberijäätmeid on Saksamaal tohutult. Siin eelistatakse isegi kõige väiksemaid asju kirja teel, mitte telefoni või e-posti teel. mõnikord arvan, et see on tingitud ebakindlusest. :) kui nalja teha, on see vähimgi tõestus selle kohta, et Saksamaa on väga reguleeritud riik. :) Kõndisime Türgi telefonitsi telefoni teel. (välja arvatud muidugi väga olulised dokumendid) :)
Meie esivanemad ütlevad, et sõnad jäävad seletamatuks. Siin ei peeta kirjavahetust posti teel mitte ainult sakslastel, vaid ka kõigis riikides. Toas on tõendite kvaliteet kontrolli hõlbustamiseks ja inimeste keelamise vältimiseks. Postiljonide süsteem on endiselt olemas Saksamaal. Nad pole postkontori mees. Inimesed, kes kannavad dokumente, mille kohta me varem ütlesime, et nad edastavad ametlikku kirjavahetust - ja on endiselt olemas ning tunnitasu on umbes 12,50 eurot. ':-)
Sa oled nii täiesti ebameeldiv armastus Sendeni baski ...

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Tase 140
« Vasta #467: 28. novembril 2012 kell 01:17:59 »
-> Täname, et jagasite oma laialdast teavet meiega, El-Turco.
-> Reyya, jah, see koht on Türgi vestluseks tegelikult avatud. Kuid siin, mõeldes, et Türgi vestluseks on Laf Lafi Aciyori teema;

Mõtlesin, et parem oleks seda tajuda pigem saksa vestlussaidina kui Germanxi vestlustoana. :D Aga vaatame, saksakeelseks vestluseks on teema juba avatud ... ;)

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Tase 140
« Vasta #468: 28. novembril 2012 kell 01:31:28 »
-> Saidil on kümneid võimalikke saksa jututeemasid. Leidsin kiire otsingu tulemusena kolm erinevat saksa vestluse teemat. ;D

Saksa keele kõnelemine (praktika) veebiliikmete vahel
Tema wird nur deutsche unterhaltunge gemacht
Kas müts on ahvatlev Saksamaal?

Saame vestlust alustada saksa keeles, valides neist ühe! aplaus :)

ma Muti

• külaline
« Vasta #469: 18. jaanuaril 2013 kell 04:42:44 »
Tervitused poisid, tere üle pika aja jälle.

offline Soziologin-D

• Voll Mitglied 2
  • Sõnum: 133
  • Tase 6
« Vasta #470: 21. jaanuaril 2013 kell 08:30:43 »
Tere
teretulnud

offline parisi

• Neulingen
  • *
  • Sõnum: 1
  • Tase 0
  • Mäleta mind
« Vasta #471: 27. jaanuar 2013, 12:14:40 »
Tere, olen aastaid sisenenud saidile ja saanud teavet saksa keele kohta. Lõpuks sai minust liige ja olen teiega hasta la vista ...

ma Muti

• külaline
« Vasta #472: 13. veebruar 2013 kell 05:17:55 »
tervitused ....

Saksa tõlge | Saksa keele õppimine | Saksa numbrid | Saksa saksa tutvustus
Saksa päevad | Saksa kelimeler | Saksa laulud | Saksa värvid | Foorumi arhiiv

TOETATAVAD KEELED: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu