Saksa, saksa suur reede / sakslane - sakslane

Hea reede / ALMANCAX

• 170 Vasta
  • 54438 kuvamised

0i liige ja 1i külastaja vaatab.

offline f_tubaxnumx

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 1308
  • Tase 22
  • Sugu: Daamid
Re: Suur reede / GERMANX
« Vasta #33: 19. veebruar 2010 kell 01:37:33 »
Seal on kuus lehekülge küsimusi, mille ma ohvitserile ütlesin, ma palun teil vastata neile küsimustele või mitte, võite minna välja, kui soovite, kuid see ei ole teile hea.
Ütle mulle, et ma vastasin, vaata, ma vastan su küsimustele seni, kuni ma pole privaatne.
Kui ütlete, et vastus on privaatne?
Ma ütlesin, et kahepoolsed peresuhted, st ma olen moslem ja türklane, on mõned väärtused, millesse me usume. Niikaua kui need väärtused ei kahjusta teie küsimusi, vastatakse teie küsimustele.
Ja ohvitser läks sisse ja võttis ette, naasis koos ohvitseriga
Ta ütles, et kas teil on minu jaoks sakslane? Ma ütlesin, et mul on see olemas, siis kas saaksite mulle selle selgitada? Mida täpselt mõtlete, kui ütlete, et ma olen eriline?
Vastan peresuhetele rõvedatele küsimustele või sündmustele, mis kahjustaksid perekonna mõistet
Perekonna mõiste on minu jaoks püha ja mõned sündmused toimuvad ainult kahe juhtunu vahel
Saksa ohvitseriproua poole pöördudes on härral õigus, küsige temalt küsimusi, kuid ärge esitage mõnda küsimust, teate, mis need on.
jah ma saan aru härra
Ma arvan, et need on küsimused, mida ma ei mäleta, sest naine luges mulle kõik küsimused ette ja mina vastasin neile küsimustele nii, et te neist mööda saite.
Muidugi kõrvaldasid nad mõned küsimused, kui andsite oma arvamuse varem avatud küsimuste kohta ... kahjuks pole paaridel alati võimalik igale küsimusele ühise mõtte ja arvamusega vastata ...

offline hosibab et

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 483
  • Tase 50
  • Sugu: laht
« Vasta #34: 19. veebruar 2010 kell 01:58:01 »
Muidugi kõrvaldasid nad mõned küsimused, kui andsite oma arvamuse varem avatud küsimuste kohta ... kahjuks pole paaridel alati võimalik igale küsimusele ühise mõtte ja arvamusega vastata ...
Mu sõber, me oleme türklased, meil on vanaemadel eritellimusel abielu, meie noorel Kacil on võimalus jumala eest koos oma kaaslasega reisida ja temaga puhata, oleme hoolikad inimesed, kes lubavad oma tütrel ja onul lubada koos puhkama ??
Kui paljudel noortel on võimalus enne abielu oma abikaasat täielikult tunda ?
need on meie faktid
Vesi on ka, abielueelsetes kohtingutes öeldakse magusatest valedest põgenema, et mitte murda vastassoost, paljastavad enamik inimesi pärast abielu koletise enda sees, kuid enne abiellumist mõlemalt poolt püüavad nad mitte kaotada inimene, kellega nad abielluvad, visates siniseid valesid.

offline f_tubaxnumx

• almancax Fanatiker
  • Tase 22
« Vasta #35: 19. veebruar 2010 kell 02:11:35 »
Püüan talle öelda, kui palju abikaasad teavad või teavad teiste riikide vaateid erinevates riikides .. Vaadake, mida nad küsivad abikaasadelt, kes pole äsja abielupaaris elanud ... nagu oleksite aastaid koos olnud ja te tunnete teist osapoolt väga hästi.
Tundub, et need küsimused on koostatud vastavalt siinsete inimeste enda kultuurile ... nii et see tuli mulle surnuks ..

offline f_tubaxnumx

• almancax Fanatiker
  • Tase 22
« Vasta #36: 19. veebruar 2010 kell 02:13:03 »
Teema on siin liiga kaua läinud. Suur reede kõigile ... Olgu teie reede õnnistatud

offline hosibab et

• almancax Fanatiker
  • Tase 50
« Vasta #37: 19. veebruar 2010 kell 02:18:20 »
Püüan talle öelda, kui palju abikaasad teavad või teavad teiste riikide vaateid erinevates riikides .. Vaadake, mida nad küsivad abikaasadelt, kes pole äsja abielupaaris elanud ... nagu oleksite aastaid koos olnud ja te tunnete teist osapoolt väga hästi.
Tundub, et need küsimused on koostatud vastavalt siinsete inimeste enda kultuurile ... nii et see tuli mulle surnuks ..
Küsimused on koostatud vastavalt nende endi kultuurile
Nii saate teada, kas inimene on võlts või mitte.
Mitte igaüks, kellel on lähedane sõber, ei saa neile küsimustele vastata, see pole saatuslik

offline hosibab et

• almancax Fanatiker
  • Tase 50
« Vasta #38: 19. veebruar 2010 kell 02:19:20 »
Küsimused on koostatud vastavalt nende endi kultuurile
Nii saate teada, kas inimene on võlts või mitte.
Mitte igaüks, kellel on lähedane sõber, ei saa neile küsimustele vastata, see pole saatuslik
MUBAREKI Reede teile

offline Mineralwasser

• Juunior Mitglied 2
  • Sõnum: 56
  • Tase 3
« Vasta #39: 19. veebruar 2010 kell 06:49:44 »
Teil on õigus, sõbrad, olen teiega nõus .. kui nad teevad seda rakendust Rumeeniast, Bulgaariast ja teistest riikidest tulijatele! kutid tulevad ise esimesena, siis saavad nad kogu oma inspiratsiooni ja sõbra hõlpsasti tuua .. ja teadmata ühtegi saksakeelset sõna !! Nad töötavad 1 aasta ja arvavad, et nad on midagi, kui saavad määramata elamisloa! Kui on välismaalaste seadus, peaks see kehtima kõigile ..!

ma Muti

• külaline
« Vasta #40: 26. veebruaril 2010 kell 09:10:29 »
On inimesi, kes teevad inimeste üle nalja, ühele neist avaneb kohtupäeval uks taevast. Öeldakse "tule". Kui see inimene ukse ette jõuab, sulgub uks näost. Siis avaneb teine ​​uks. "Ole nüüd!" kutsutakse. Ta jookseb lootuseni selle ukse juurde. Kuid kui lähedale jõuad, sulgub see uks su näkku. Ja nii läheb ukse avamise ja sulgemise olukord edasi. Lõpuks avatakse inimesele tõeline uks taevast. "Tule, pääse seekord sisse!" kutsutakse. Kuid mees ei lähene sellele avatud uksele, muretsedes, et ta suletakse mulle jälle näkku. (Ta leiab niimoodi karistuse sarkasmi eest, et teda naeruvääristatakse.)
Hadith-i sharif (Ramuz).

ON TORE REEDE

ma Muti

• külaline
« Vasta #41: 05. märts 2010, 10:56:15 »
Kõigil on võti. Taeva võti on vaeste ja vaeste armastamine ja nende eest hoolitsemine.
Hadith-i sharif (Ibn-i La'l).

Ilusat reedet

offline f_tubaxnumx

• almancax Fanatiker
  • Tase 22
« Vasta #42: 05. märts 2010, 11:03:03 »
Head reedest lauset kõigile ...

offline canımsın_

• canımsın_
  • Voll Mitglied 1
  • Sõnum: 87
  • Tase 9
« Vasta #43: 12. märts 2010, 12:59:13 »
Olgu meie reede õnnistatud, sõbrad, kõik palvetavad sellel ilusal päeval
Kui see on püha päev, mis peaks katsumus shot .........

Saksa tõlge | Saksa keele õppimine | Saksa numbrid | Saksa saksa tutvustus
Saksa päevad | Saksa kelimeler | Saksa laulud | Saksa värvid | Foorumi arhiiv

TOETATAVAD KEELED: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu