Saksa, saksa suur reede / sakslane - sakslane

Hea reede / ALMANCAX

• 170 Vasta
  • 54733 kuvamised

0i liige ja 1i külastaja vaatab.

offline canımsın_

• canımsın_
  • Voll Mitglied 1
  • Sõnum: 87
  • Tase 9
  • Sugu: Daamid
Re: Suur reede / GERMANX
« Vasta #22: 29. jaanuar 2010, 01:34:39 »
PÄRIS KARDESS ON VÄGA KAUNIS, NII LÕPETAGE PALJU TEADMISI TEABES, MIS SAATE VASTAVA KARDESSI
Kui see on püha päev, mis peaks katsumus shot .........

ma Muti

• külaline
« Vasta #23: 05. veebruaril 2010 kell 11:38:52 »
Jumal annab maailma neile, kelle kavatsused - edaspidi esimesed. Kuid ta ei anna sellele, mis kavatseb, surmajärgset elu - ainult maailmale.
Hadith (Ibn Mubarak).

ON TORE REEDE.

offline f_tubaxnumx

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 1308
  • Tase 22
« Vasta #24: 05. veebruar 2010 kell 12:50:52 »
hea reede, kõik sõbrad minust ..

offline Ribery

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 473
  • Tase 11
« Vasta #25: 05. veebruar 2010 kell 11:33:05 »
saolun
Ma jätan sind ja minust lahkun

ma Muti

• külaline
« Vasta #26: 12. veebruaril 2010 kell 09:52:05 »
Olge puhas (auväärt), et ka teie naised oleksid karsked. Tee vanematele head, et su lapsed saaksid sinuga hästi hakkama.
Hadith-i sharif (Tabarani).

Ilusat reedet

offline canımsın_

• canımsın_
  • Voll Mitglied 1
  • Sõnum: 87
  • Tase 9
« Vasta #27: 12. veebruaril 2010 kell 11:58:14 »
Olgu kõigi reede õnnistatud. Hea reede. Sel õnnistatud päeval annab Jumal kõigile andeks, kõik.
Kui see on püha päev, mis peaks katsumus shot .........

ma Muti

• külaline
« Vasta #28: 19. veebruaril 2010 kell 10:28:04 »
Hirm Jumala ees kui teadmine; Enesekindlusest piisab teadmatusena.
Hadith (Bayhaki).

ON TORE REEDE

offline f_tubaxnumx

• almancax Fanatiker
  • Tase 22
« Vasta #29: 19. veebruaril 2010 kell 11:52:57 »
kõigile, kes teevad hea reedese lause ... aplaus :)

offline hosibab et

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 483
  • Tase 50
  • Sugu: laht
« Vasta #30: 19. veebruaril 2010 kell 11:56:17 »
HEAID REEDEID Sõbrad, andku Allah meile võimalust sellel õnnistatud päeval oma lähedastega kohtuda
Las sakslased käituvad mõtteviisis ja annavad alla, rikkumata sellise ristküsitluse vms

offline f_tubaxnumx

• almancax Fanatiker
  • Tase 22
« Vasta #31: 19. veebruar 2010 kell 12:01:09 »
HEAID REEDEID Sõbrad, andku Allah meile võimalust sellel õnnistatud päeval oma lähedastega kohtuda
Las sakslased käituvad mõtteviisis ja annavad alla, rikkumata sellise ristküsitluse vms
minu meelest ... see ei ole elu eriti uurimine.
Kuhu eelistaksite, kui läheksite naisega puhkama? Vaadake küsimust ... võib-olla on see veel üks siliycek, nii et võib-olla pole te kunagi varem sellest rääkinud ... võib-olla isegi mitte sellist unistust ...
Nad hakkavad jama, maastikupäringu stiil on muutunud, mis see on ...

offline hosibab et

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 483
  • Tase 50
  • Sugu: laht
« Vasta #32: 19. veebruar 2010 kell 12:51:54 »
minu meelest ... see ei ole elu eriti uurimine.
Kuhu eelistaksite, kui läheksite naisega puhkama? Vaadake küsimust ... võib-olla on see veel üks siliycek, nii et võib-olla pole te kunagi varem sellest rääkinud ... võib-olla isegi mitte sellist unistust ...
Nad hakkavad jama, maastikupäringu stiil on muutunud, mis see on ...
Seal on kuus lehekülge küsimusi, mille ma ohvitserile ütlesin, ma palun teil vastata neile küsimustele või mitte, võite minna välja, kui soovite, kuid see ei ole teile hea.
Ütle mulle, et ma vastasin, vaata, ma vastan su küsimustele seni, kuni ma pole privaatne.
Kui ütlete, et vastus on privaatne?
Ma ütlesin, et kahepoolsed peresuhted, st ma olen moslem ja türklane, on mõned väärtused, millesse me usume. Niikaua kui need väärtused ei kahjusta teie küsimusi, vastatakse teie küsimustele.
Ja ohvitser läks sisse ja võttis ette, naasis koos ohvitseriga
Ta ütles, et kas teil on minu jaoks sakslane? Ma ütlesin, et mul on see olemas, siis kas saaksite mulle selle selgitada? Mida täpselt mõtlete, kui ütlete, et ma olen eriline?
Vastan peresuhetele rõvedatele küsimustele või sündmustele, mis kahjustaksid perekonna mõistet
Perekonna mõiste on minu jaoks püha ja mõned sündmused toimuvad ainult kahe juhtunu vahel
Saksa ohvitseriproua poole pöördudes on härral õigus, küsige temalt küsimusi, kuid ärge esitage mõnda küsimust, teate, mis need on.
jah ma saan aru härra
Ma arvan, et need on küsimused, mida ma ei mäleta, sest naine luges mulle kõik küsimused ette ja mina vastasin neile küsimustele nii, et te neist mööda saite.

Saksa tõlge | Saksa keele õppimine | Saksa numbrid | Saksa saksa tutvustus
Saksa päevad | Saksa kelimeler | Saksa laulud | Saksa värvid | Foorumi arhiiv

TOETATAVAD KEELED: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu