Saksa keel, Saksamaa Siin on elu .. - SAKSA

Siin on elu ..

• 40 Vasta
  • 12038 kuvamised

0i liige ja 4i külastaja vaatab.

öö

• külaline
Re: Siin on elu ..
« Vasta #33: 19. märts 2009, 07:43:06 »

aplaus :) aplaus :)

Väga kena  ;)
Minu käed tervis Gizemcim  aplaus :)

offline ... mõistatus ...

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 14515
  • Tase 175
  • Sugu: Daamid
  • Midagi pole sama ...
« Vasta #34: 19. märts 2009, 07:49:23 »
Mul on hea meel, et sulle meeldis, mu õde ... ingel: : - *

offline ma NİLSENA

• Sina elate ilma sinu, sa oled kõige raskem ...
  • almancax Fanatiker
  • Sõnum: 7612
  • Tase 75
  • Ma armastan sind nagu sina ikkagi surevad ...
« Vasta #35: 19. märts 2009, 08:00:24 »

Mis on elu, mis mitte?

Elu ei seisne tulemustabeli hoidmises, see ei tähenda, kui paljud inimesed teile helistavad, kellega te kohtate, kohtate või kohtate, mitte seda, kellega te suudlete, millist sporti teete või kes teid armastab Elu pole värvi teie kingad, juuksed, nahk, kus te elate või mis koolis käite., hinded, raha, riided ei ole koolid, kuhu teil on õnnestunud või kuhu pole õnnestunud pääseda; elu ei tähenda, et teil oleks palju sõpru ega oleks üksi, aktsepteeritud või mitte. Nad pole elu.

Elu on see, keda sa armastad ja kellele sa haiget teed. Enesekindlus on õnn ja kaastunne. Sõprade toetamine ja viha asendamine armastusega. Elu on armukadeduse ületamine, hoolivuse õppimine ja usalduse arendamine. Kõige tähtsam on valida, kas kasutada oma elu positiivseks mõjutamiseks. teiste elu. See on elu eesmärk .....
Oh maailm mu hing!
Oled loodud maailma jaoks ja raiskad kogu oma aja tema peale?
Risale-i Nur (sõnad)

"Loomulikult on järgnev teie jaoks parem kui maailmas." (Duha, 93/4)

"Jumal ei ole halastav inimestega, kes ei ole inimene halastavad."(Hadith Sharif)

''Ära vaidle oma vennaga, tee nalja, mis talle ei meeldi, ja anna talle lubadus, mida sa ei tee.»(Hadith Sharif)

Igaüks, kes usub Allahisse ja Viimasesse päeva, ei tohiks oma naabrit piinata.
Las Allah teenindab oma külalisi, kes usuvad järeltulevasse.
Inimene, kes usub Allahisse ja Viimasesse päeva, peaks kas ütlema ei või vaikima. "(Hadith Sharif)

• almancax Fanatiker
  • Tase 175
  • Midagi pole sama ...
« Vasta #36: 19. märts 2009, 08:58:46 »
Kahjuks teevad inimesed (eriti tänapäeval) sageli esimeses lõigus mainitud koolivestlusi ... ja see muudab meid nii, et õpilased on väga igavad ... kui saate häid hindeid, siis on teil hea koht ... ?? need on tarbetud argumendid ..

Suur aitäh, Nilsenam ...

Kokkuvõtvalt võib öelda, et võime öelda, et ... Elu ei ole materiaalsed asjad (kool, teade, raha, tempel jne) ja vaimsed asjad (usaldus, armastus, sõbrad jne). aplaus :)

offline ma NİLSENA

• Sina elate ilma sinu, sa oled kõige raskem ...
  • almancax Fanatiker
  • Sõnum: 7612
  • Tase 75
  • Ma armastan sind nagu sina ikkagi surevad ...
« Vasta #37: 19. märts 2009, 09:15:13 »

Kahjuks teevad inimesed (eriti tänapäeval) sageli esimeses lõigus mainitud koolivestlusi ... ja see muudab meid nii, et õpilased on väga igavad ... kui saate häid hindeid, siis on teil hea koht ... ?? need on tarbetud argumendid ..

Suur aitäh, Nilsenam ...

Kokkuvõtvalt võib öelda, et võime öelda, et ... Elu ei ole materiaalsed asjad (kool, teade, raha, tempel jne) ja vaimsed asjad (usaldus, armastus, sõbrad jne). aplaus :)

oled teretulnud kallis, täpselt  aplaus :) aplaus :)
Oh maailm mu hing!
Oled loodud maailma jaoks ja raiskad kogu oma aja tema peale?
Risale-i Nur (sõnad)

"Loomulikult on järgnev teie jaoks parem kui maailmas." (Duha, 93/4)

"Jumal ei ole halastav inimestega, kes ei ole inimene halastavad."(Hadith Sharif)

''Ära vaidle oma vennaga, tee nalja, mis talle ei meeldi, ja anna talle lubadus, mida sa ei tee.»(Hadith Sharif)

Igaüks, kes usub Allahisse ja Viimasesse päeva, ei tohiks oma naabrit piinata.
Las Allah teenindab oma külalisi, kes usuvad järeltulevasse.
Inimene, kes usub Allahisse ja Viimasesse päeva, peaks kas ütlema ei või vaikima. "(Hadith Sharif)

• almancax Fanatiker
  • Tase 175
  • Midagi pole sama ...
« Vasta #38: 20. märts 2009, 09:00:28 »
 aplaus :) : - *

öö

• külaline
« Vasta #39: 05. aprill 2009, kell 01:42 »

Mis on elu, mis mitte?

Elu ei seisne tulemustabeli hoidmises, see ei tähenda, kui paljud inimesed teile helistavad, kellega te kohtate, kohtate või kohtate, mitte seda, kellega te suudlete, millist sporti teete või kes teid armastab Elu pole värvi teie kingad, juuksed, nahk, kus te elate või mis koolis käite., hinded, raha, riided ei ole koolid, kuhu teil on õnnestunud või kuhu pole õnnestunud pääseda; elu ei tähenda, et teil oleks palju sõpru ega oleks üksi, aktsepteeritud või mitte. Nad pole elu.

Elu on see, keda sa armastad ja kellele sa haiget teed. Enesekindlus on õnn ja kaastunne. Sõprade toetamine ja viha asendamine armastusega. Elu on armukadeduse ületamine, hoolivuse õppimine ja usalduse arendamine. Kõige tähtsam on valida, kas kasutada oma elu positiivseks mõjutamiseks. teiste elu. See on elu eesmärk .....

okei:) okei:)

• almancax Fanatiker
  • Tase 175
  • Midagi pole sama ...
« Vasta #40: 05. aprill 2009, kell 11:50 »
 okei:) : - *

Saksa tõlge | Saksa keele õppimine | Saksa numbrid | Saksa saksa tutvustus
Saksa päevad | Saksa kelimeler | Saksa laulud | Saksa värvid | Foorumi arhiiv

TOETATAVAD KEELED: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu