Saksa keel, Saksamaa Siin on elu .. - SAKSA

Siin on elu ..

• 40 Vasta
  • 12013 kuvamised

0i liige ja 1i külastaja vaatab.

offline ... mõistatus ...

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 14515
  • Tase 175
  • Sugu: Daamid
  • Midagi pole sama ...
Re: Siin on elu ..
« Vasta #11: 01. märts 2009, 12:28:24 »

Mõnikord on elu liblika eluiga.

See ei tule murda ega murda

(tsitaat)

• almancax Fanatiker
  • Tase 175
  • Midagi pole sama ...
« Vasta #12: 01. märts 2009, 12:48:26 »

Kas leiate julguse igavikule pehmelt ei öelda, kui teie süda tahab minna? Kes teist saab seda ära hoida?

Mitu tähemärki võtab inimene päevas, kas olete sellest teadlik? Kas teate, mitu elu te koos elate? Kas sa närid seda, mida sa öösel mõtled, kui sa ei suuda neid päeval teha? Ja kas sa tunned siis kahetsust, kui voodisse lähed ja pikali heidad? Kui palju on meie elu üldse?

Olete teadlik sellest, kuidas kurbus täidab teie südame telefonis kuuldud sõnaga või sõnumiga, samal ajal kui olete sama rõõmus, nagu oleksite hull nagu eufooriast voolavad jõed?
Kuidas võib valgus panna teid lootuse poole vehkima, kui meeleheide on kogu kehas? Kuidas teie isiksus järsku muutub. Kui palju teil isiksusi on?

Kuidas saab korraga kogeda mitut meeleolu? Kumba selga tahaksid meenutada? Kui paljudesse isiksustesse viha, rõõmud ja valu sind panevad? Milline oled sina?

Kas soovite oma viha välja puhuda nagu hull tuul? Või on see vaikne nagu vaikne vesi? Tundub, nagu oleksime pandud koopiamasinasse. Kuidas on siis nende tunnete samaaegse kogemisega? Kas see ei ole otsene silmakirjalikkus? Kas te pole seda tehes ülekohut teinud oma hingesügavuse osas?

Kas leiate julguse igavikule pehmelt ei öelda, kui teie süda tahab minna? Kes teist saab seda ära hoida?

Päris vend, õde, sõber, mitu elu on sinu oma? Kui palju isiksusi saate olla päevas? Olime vist natuke silmakirjalikud ..

(tsitaat)

• almancax Fanatiker
  • Tase 175
  • Midagi pole sama ...
« Vasta #13: 01. märts 2009, 12:56:39 »

On selliseid kokkusattumisi: kui ootate kottidega bussipeatuses, satute äkki selle peale ...

"See on see ..." me väriseme. Armuke, kes kunagi su südame põles, on sinu ees lõtvunud kõhu ja hallide juustega ... Kaks last kahes käes ...

- Kuidas sul läheb?

- Mul on kõik korras.

- Ka teie tütar on kasvanud ... mul on ka see 10 aastat vana ...

- Su ema, su isa? ..

- Me kaotasime mu isa. Mu ema on haige ...

- Oled sa õnnelik?

Vaikus ...

- Annan sulle oma telefoni, äkki saad helistada ...

Kaks süütut bussi mõlemal põsel; üks endisele, teine ​​temaga kaotatud minevikule ...

"- Kes oli see onu ema? .."

Nõrk ohke südames ja kelmikas küsimärk meeles:

"Ma mõtlen? .."

Sarnane kurbus peitus Aliye ja Ramazani armastusloos. Kuigi tema lood peegeldusid Milliyeti pealkirjas kõigepealt õigesti kui "tüübihäbi" ...

Kuid Ayşegül Aydoğani uudis oli sama kurb kui esimene: politseiametnik Ramazan Bey tegi 1954. aastal Karabükis ettepaneku oma õpetaja Aliye Hanımile. Aliye ei suutnud seda aktsepteerida, sest ta pidi oma ema eest hoolitsema ... Ramazan abiellus kellegi teisega ... Tal oli kolm last, kuid Aliye hoidis ta alati meeles, rinnus.

Päev on kätte jõudnud, tema naine alistus rinnavähile. Tema perekond oli öelnud, et "ei saa üksi 3 lapsega tülitseda, abielluda". Ta ütles: "Mul oli aastaid tagasi poiss-sõber, kui ma abiellun, abiellun temaga."

17 aasta pärast naasis ta noorpõlves Karabükki ja läks Aliye järgi. Ta leidis ta koolist, kus ta õpetas ... Ta ootas direktori toas. Kui Aliye tuppa astus ja oma vana armastust enda ees nägi, sai ta üllatusest otsa. Ramadan kordas ettepanekut 17 aastat tagasi:

Aliye ütles seekord "jah" ...

Nad olid abielus 28 aastat. Neil oli teine ​​kevad. Nagu teate, on teine ​​kevad "viimane" kevad. Seal on armastus, selle asemel, et eluga flirtida, seista vastu kannatustele, mida nimetatakse kooseluks.

Ühel päeval jäi Aliye 71 aasta jooksul väsinud südamest üks päev vahele ... Ramadan tõi abikaasa kiirabiga haiglasse ... Nad ei võtnud seda vastu, sest neil polnud raha ... Siis veel üks ... Jälle tagasilükkamine. .. hr Aliye oli surma äärel, ütles hr Ramazan .ohkete lehvimine; "Mu jumal, mida nad teevad?" Värises ta. Hr Ramazan nutab, sest "mu esimene silmavalu kaob" ...

"Mida ma teen, kui temaga midagi juhtub? .."

Lõpuks said nad Ramazan Bey õepoegade rahaga erahaiglasse haiglasse sattuda. Parem käsi on kindlalt naise peopesas ...

"Kevadel" on sageli võimatu võrsuda ja armastust kasvatada; Kui on "viimane kevad", ohverdage ...

See oli kogu ajakirjas World; nad küsisid lastelt "Mis on armastus?" Ütle, et üks pahandustest ütles:

"Mu vanaema oli seljas haige. Ta ei saanud küünelakki jalga panna, sest ta ei suutnud end kummardada. Vanaisa hõõrus vanaema jalga küünelakki, kuigi käed värisesid.

Kas Dündar (kirjutised nagu luule)

• almancax Fanatiker
  • Tase 175
  • Midagi pole sama ...
« Vasta #14: 01. märts 2009, 01:04:38 »
Ewan oli sel aastal saanud 22-aastaseks, tal oli väärikus olla enesekindel, väga intelligentne ja väga atraktiivne noor mees. Ta lahkus Inglismaalt 10 päeva hiljem Korea sõjaga liitumiseks, ta ei kartnud midagi, kuid oma sentimentaalsuse tõttu oli tema kodust lahkumise idee talle keeruline.

Aeglaselt astus ta suurde raamatukokku, võttis raamatu, istus maha ja läks lugema. Tõepoolest, see oli muljetavaldav raamat, mis puudutas ilusaid teemasid, kuid veelgi parem oli see, et keegi teine ​​oli seda raamatut varem lugenud ja mõnes kohas märkmeid teinud. Lõigud, kuhu lugeja märkmeid tegi, mõjutasid Ewani sügavalt, värisedes noote lugedes. Kes see võiks olla? Ta läks kohe raamatukoguhoidja juurde ja sai teada, kes on seda raamatut varem lugenud. See oli naine nimega Holly, ta sai oma aadressi ja kirjutas kohe koju jõudes kirja:

"Ma lugesin raamatut suures raamatukogus. Pean ütlema, et teie lisatud märkmed avaldavad mulle suurt muljet. Ma lähen Koreasse 10 päeva pärast, tahaksin teid tundma õppida ja teiega kirjavahetust pidada. Jään su vastust ootama.'

Holly sai jaatava vastuse ja kirju hakati üksteise järel kirjutama. Iga uue kirjaga avaldasid nad üksteisele natuke rohkem muljet, avades üksteisele veidi rohkem oma südant. 2 aastat läks nii. Ewan ja Holly olid teineteisele kirjutanud võib-olla tuhandeid kirju ja kummalgi oli erinev maitse. Ewanil oli aeg tagasi maale minna ja ta kirjutas oma viimases kirjas, et soovib Hollyd näha.

Ta lisas: "Aga palun saatke mulle endast pilt, et saaksin teid tundma õppida." Holly nõustus kohtuma, kuid ei saatnud pilti.

"Mis pilt on oluline? Kas mitte meie süda ei muretse meid? Ma kannan krae peal punast lille. " ütles.

Päevad järgnesid üksteisele ja Ewan naasis maale. Tema silmad otsisid Holly esimest korda rongilt maha tulles. Ta vaatas hetke, siis ilmus rahva seast välja kõige ilusam naine, keda ta kunagi näinud oli. Ta oli pikk, ilus naine, pikkade blondide juustega, suurte siniste silmade ja sinise kleidiga. Ta astus sammu naise poole, kuid tema krael polnud midagi. Naine vaatas talle silma ja ütles: "Tere madrus, kas sa tahad minuga kaasa tulla?" küsis.

Just siis nägi ta üle kauni naise õla naist, kel oli punane lill. Ta seisis seal oma lühikeste, paksude, hallide lühikeste juustega, pika tolmuse mantli ja paksude pahkluudega. Ewan oli hämmingus, ta oli just saanud pakkumise kõige ilusamalt naiselt, keda ta kunagi näinud oli, kuid enne teda oli naine, kellesse ta armus. Ta võttis end kätte ja läks edasi, ignoreerides mööduvat kaunist naist. Tal oli käes raamat, mis võimaldas Holly'l üksteist tundma õppida. Ta sirutas käe ja ütles: "Tere Holly", naerdes silmis. "Vabandust," ütles naine. "Ma pole Holly. Värskelt siit möödunud blondide juustega sinises kleidis daam pani selle lille mulle krae peale ja ütles, et see on tema elu proovikivi. Ta ootas sind jaama väljapääsu kohvikus ... "

ELU VÄÄrib ELU, "ARMASTAMISEKS ARMASTUS",

ÄRGE KUNAGI TAGASI SÕBRAST, KES VÄÄRDAB SÕBRUST .. !!

(tsitaat)

ATA

• külaline
« Vasta #15: 01. märts 2009, 01:08:17 »
 okei:) okei:) okei:)
Saglik Gizem teie kätes Väga ilus jagamine

• almancax Fanatiker
  • Tase 175
  • Midagi pole sama ...
« Vasta #16: 01. märts 2009, 01:09:11 »
Mul on super, nüüd pean natuke mängima ... aplaus :) aplaus :) tõsiselt, see meeldib mulle kõige rohkem, see oli väga huvitav ... :)

• almancax Fanatiker
  • Tase 175
  • Midagi pole sama ...
« Vasta #17: 01. märts 2009, 01:13:38 »
Elurong ..

Elu on nagu rongisõit: mine peale, mine peale, juhtub õnnetusi ..

Mõnes peatuses kohtame üllatusi ja mõnes peatuses kurbust.

Idas sellele rongile istudes kohtame inimesi ja arvame, et nad on kogu reisi vältel meiega.

Need on meie emad ja isad.

Kahjuks on tegelikkus hoopis teine.

Nad maanduvad jaamas ja jätavad meid ilma nende armastusest ja kiindumusest, sõprusest ja kaaslasest.

Siiski on inimesi, kes sõidavad selle rongiga uuena ja see on meile oluline.

Need on meie vennad ja õed, meie sõbrad ja kõik head inimesed, keda me armastame.

Mõni inimene peab seda teekonda väikeseks ekskursiooniks.

Mõni ärritub ka selle teekonna ajal.

Teised on teie kõrval ja on abivajajate abistamiseks kättesaadavad.

Mõni neist tuleb teelt välja ja jätab maha pideva igatsuse ...

Teised saavad sisse ja välja. Me näeme neid ainult lühikese hetke.

Oleme hämmastunud, et mõned meie armsad kaaslased istuvad teises vagunis ja jätavad meid reisi ajal rahule.

Muidugi ei saa keegi meid takistada neid rongist otsimast.

Mõnikord pole meil ruumi nende kõrval istuda, kuna nende kõrval on ka teisi.

Pole tähtis ... teekond on selline: väljakutsed, unistused, lootused, hüvastijätud .... ja tagasi pole.

Proovime teha selle teekonna parimal viisil.

Proovime mõista oma kaaslasi ja proovime leida igaühe head küljed.

Ärgem unustagem, et reisi igas etapis võib üks meie reisikaaslastest olla raskes olukorras ja võib vajada meie abi.

On hetki, mil me näeme vaeva ja on keegi, kes meid ka toetab.

Selle reisi kõige salapärasem külg on see, et keegi meist ei tea, millal sellest rongist maha astuda.

Muidugi ei tea me, millal meie kaaslased maanduvad.

Isegi kui nad istusid otse meie kõrval.

Olen kindel, kui rongist maha lähen ... ma olen väga kurb!

Väga valus on jätta kõik sõbrad, kellega kohtun, rongi ja jätta sugulased rahule. Aga ma tean, et ühel päeval, kui jõuan suurde jaama, näen neid koos nende pagasiga, mida polnud rongile minnes kaasas.

Pigem aitan meeleldi neil oma pagasit kasvatada ja rikastada.

Mu kallid sõbrad, teeme võimalikult hea reisi ja proovime rongist väljudes hea mälestuse jätta.

Mu reisikaaslased samas rongis ...

(tsitaat)

ATA

• külaline
« Vasta #18: 01. märts 2009, 01:16:56 »
 aplaus :) okei:) okei:)

• almancax Fanatiker
  • Tase 175
  • Midagi pole sama ...
« Vasta #19: 01. märts 2009, 01:17:52 »
Ma arvan, et see on kena analoogia kõigega ... aplaus :) aplaus :)

• almancax Fanatiker
  • Tase 175
  • Midagi pole sama ...
« Vasta #20: 01. märts 2009, 01:18:52 »
Ühel päeval kukkus ühes külas mehe eesel ühte pimedasse kaevu. Ärge küsige, miks see langeb, kuidas see langeb. See on eesel, see on langenud.

Loom vingerdas tundide kaupa valus, kägaras, püüdis häält kuuldavaks teha. Siis tuli eesli omanik kaevu ette.

Vaene eesel vaatas nukralt kaevu põhja. Pealegi on ta vigastatud. Samal ajal kui ta mõtles ravivahendile, mõtles ta minna jooksma ja kutsuda külaelanikud appi.

Kui nad ütlesid, mida me teeme, mida iganes me ka ei teeks, peaksime selle eesli kaevust välja võtma, nad nägid, et loom on juba vigastatud, võib-olla on tal murdunud dislokatsioon, on ka ilmne, et ta kannatab palju, nad andsid eemaldades selle mõttega, et see ei tööta isegi siis, kui see päästetakse ja otsustatakse see mullaga täita. Kõik hakkasid kaevu mullaga täitma, mida iganes vähegi kätte sai.

Vaene loom viskas maa, mis talle vastu tuli, iga kord maha raputades. Nad viskasid selle ülevalt ja eesel raputas, võttes iga kord maa selle alla.

Siis tõusis eesel tänu jalgade all olevale mullale iga korraga järjest rohkem ja hakkas üles ronima. Külarahvast üllatas ka see, et loom kasvas järk-järgult. Kui nad ütlesid, et eesel on üles tõusnud, õnnestus loomal lõpuks üles minna.

Elu on mõnikord meist üle jõu käinud. On palju neid, kes üritavad meid tolmumullaga katta. Ainus viis nendega toime tulla pole virisemine, vaid mõtlemine ja raputamine ning neist lahti saamine. See on samm valgustusele lähemal. Isegi kui me oleme pimedas kaevus! "

(tsitaat)

• almancax Fanatiker
  • Tase 175
  • Midagi pole sama ...
« Vasta #21: 01. märts 2009, 01:26:30 »
Mu kallis, see on sinu jaoks, loodan, et näed seda ... häbi :)

Kunagi lõikas meie jalad maha väike puukäru või isegi kole kaltsunukk; maailmad oleksid meie omad; Vaatasime ja naeratasime oma mänguasja peale, meil olid põhjendamatud rõõmud ja pisarad.
Me reageeriksime koheselt, me ei viivitaks. Täiskasvanud inimesed vihastaksid, kui me su vale tabasime!
Meie nutikad meeled olid õppimiseks valmis, puhas süda oli valmis armastama kõike. Tuhanded dollarid oleksid suure punase lohe kõrval kahvatud; Suhkruvõunakommi jäätise pidusöök.
See oli nahk, mitte süda, meie haavad paranevad kiiresti.
Me olime kõige vallatumad, reetmine ei olnud häbiväärne ja meid solvati otsaesisel; suudlus ja kallistus magusa naeratusega, mille oleksime unustanud!
Me ei vajanud kallistamise põhjuseid. Saime samal päeval võidelda ja leiba jagada, me ei teadnud oma sõbraga vihkamisest.
Armastada või uskuda oli lihtne, me ei teaks riaadi! Meid ei saanud puudutada meie süütus ja ohutus haavatavuses! Paha ei tuleks meelde, me olime tublid!
Nii paljud asjad hämmastaksid meid; tähed lilled putukad kui salapärane kõik oli!
Iga vastus koputas teisele küsimusele; Kõik me olime avastajad ja leiutajad. Sellest, mida õppisime, ei piisa kunagi ... Elu oli mäng, võib-olla peitus ja otsimine, et olime ämmaemandad.
Surm oli meie lähedaste pikk teekond; Ootasime põnevusega nende naasmise päeva.
Me ei peaks olema sama värvi sama rassist ja rääkima sama keelt.
Ükskõik, kas me tegime külas paljaste kätega või linnas kinnastega lumepalle, naerataksime.
Saime oma mänguasja sirutada, ilma et oleksime kätt surunud, kui ütlesime "kui ilus" ...
Võib-olla ei tahaks me lihtsalt oma vanemaid jagada, teadsime, et meil on õigus oodata pidevat tähelepanu kellegagi!
Mõni meist armastab isa kombel autot juhtida, pere luua; mõned meist tahaksid süüa teha ja riietuda nagu meie emad.
Arvasime, et leidlikkus on võimalikult kiiresti kasvada ...
Millegipärast poleks ma seda üldse tahtnud; Võib-olla sellepärast jäid mul mõned lapsed alles.
Võib-olla tundsin tollal, et vanemad pole nii õnnelikud kui mina.
Võib-olla naasta meie tuumiku juurde; mängin endiselt lapsepõlvesõpradega dodgeball-kodanlust ...
Taas puhas olla tähendab ilma põhjuseta õnnelik olla.

Keegi ei mõtle lapselt küsida, miks ta on õnnelik, kuid me tahame vanematelt vastust.

Sest see on hulluse märk olla põhjuseta õnnelik!

Saksa tõlge | Saksa keele õppimine | Saksa numbrid | Saksa saksa tutvustus
Saksa päevad | Saksa kelimeler | Saksa laulud | Saksa värvid | Foorumi arhiiv

TOETATAVAD KEELED: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu