Saksa, Saksamaa Sa olid lill, paned nimele Snowelen ... - SAKSA

Sa olid lill nimega Lumikelluke ...

• 14 Vasta
  • 5008 kuvamised

0i liige ja 3i külastaja vaatab.

offline .

• loorber
  • Juunior Mitglied 2
  • Sõnum: 26
  • Tase 1
  • Sugu: Daamid
Re: Sa olid lill, helistasid lumikellukeseks ...
« Vasta #11: 08. veebruaril 2009 kell 03:22:04 »
Võtku Jumal vastu meie palved, sõbrad.

Kuhu inimkond läheb? Mul on nii suured hirmud ...
Ma ei usalda enam kedagi.

Mäletan, kui olin laps, läksime hommikul välja ja astusime majja, kui oli õhtu. Pärast esimest päeva, kui kooli alustasin, läksin alati ja tulin koos teiste lastega. Ma arvan, et nüüd ma arvan, et ma võtan minu laps kooli 13-14-aastaselt kooli ...
Nüüd on ukse ees mängimise aeg möödas, aeg on halb, aeg on meile vanematele halb.

Mõelge sellele, teie laps läheb ukse ette mängima ja kaob. Mu jumal, isegi tema mõttest piisab, et mind hulluks ajada .. Ta sureb ja sureb iga minut, kui tema vanemad on elus. Jumal anna neile kannatlikkust ...
Issand, ärgem keegi meist korraldagu minu vaenlasele sellist üritust ... kõik meie, täitke kõigi inimeste südamed headuse ja iluga, alates ülevast olendist.

Me võime kannatada ebaõnne vastu, sest see tuleb väljastpoolt ja see on täiesti juhuslik. Kusjuures see, mis meid elus haavab, on meie tehtud vigade võlumine.
Oscar Wilde

offline .

• loorber
  • Juunior Mitglied 2
  • Sõnum: 26
  • Tase 1
« Vasta #12: 11. veebruaril 2009 kell 11:11:44 »
Jumal tänatud, et lumikellukese tapja tabati.

surra nüüd vanglas, rämps. Ma loodan, et nad teevad sinuga samamoodi nagu sina.

https://www.hurriyet.com.tr/gundem/10975018.asp?gid=229
Me võime kannatada ebaõnne vastu, sest see tuleb väljastpoolt ja see on täiesti juhuslik. Kusjuures see, mis meid elus haavab, on meie tehtud vigade võlumine.
Oscar Wilde

kirsehirxnumx

• külaline
« Vasta #13: 11. veebruar 2009 kell 04:37:44 »
Mu lumikelluke, sa magad nüüd hästi  : cryla:
Issand, see räpane mõrvar leiab oma karistuse enam kui küllalt. linnuke :)

offline LOVE-40

• sevgi
  • almancax Fanatiker
  • Sõnum: 4586
  • Tase 134
  • elu valetas mulle jälle
« Vasta #14: 11. veebruar 2009 kell 04:38:12 »

Mu lumikelluke, sa magad nüüd hästi  : cryla:
Issand, see räpane mõrvar leiab oma karistuse enam kui küllalt. linnuke :)
: cryla:
IGAL PALJU SELLEST LINNAST MULLE MEELDIB MULLE KA LINNU NÄHA.
See on olnud nii palju, et lähete minust, aga ma annan ikka veel teid ...

Saksa tõlge | Saksa keele õppimine | Saksa numbrid | Saksa saksa tutvustus
Saksa päevad | Saksa kelimeler | Saksa laulud | Saksa värvid | Foorumi arhiiv

TOETATAVAD KEELED: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu