Saksa, Saksamaa Sa olid lill, paned nimele Snowelen ... - SAKSA

Sa olid lill nimega Lumikelluke ...

• 14 Vasta
  • 5000 kuvamised

0i liige ja 1i külastaja vaatab.

offline .

• loorber
  • Juunior Mitglied 2
  • Sõnum: 26
  • Tase 1
  • Sugu: Daamid
Sa olid lill nimega Lumikelluke ...
« : 07. veebruaril 2009 kell 12:28:38 »
Sa olid valge lill, mis avanes, kui lumi sadas ...
Nad murdsid okstelt lahti ... nad ei tundnud haletsust ...
Sa olid oma ema lõhnav laps ...
Sa olid just 8-aastane, sa olid oma elu alguses ...
mu aromaatne ingel magab hästi, sa olid juba ingel, nüüd sa oled tiivuline ingel ...

Mu süda põleb iga kord, kui vaatan su pilti, beebi, pisarad voolavad mu silmadest ..
Öelge mulle, kuidas saavad teie ema ja isa teie eemaloleku vastu seista, beebi .. : cryla: : cryla: : cryla:

https://www.hurriyet.de/haberler/gundem/257848/turkler-sokta

Me võime kannatada ebaõnne vastu, sest see tuleb väljastpoolt ja see on täiesti juhuslik. Kusjuures see, mis meid elus haavab, on meie tehtud vigade võlumine.
Oscar Wilde

offline .

• loorber
  • Juunior Mitglied 2
  • Tase 1
Re: Sa olid lill, helistasid lumikellukeseks ...
« Vasta #1: 07. veebruaril 2009 kell 12:45:45 »
https://www.hurriyet.de/haberler/gundem/256965/katil-iade-edilmeyecek/kardelen

Loodan, et elate kogu elu viletsuses.
Kui teie sündinud ema oleks teie asemel kivi sünnitanud. Kas teie jaoks on keelatud iga hingetõmme siin või teises maailmas. Teiesugused kiiguvad Taksimi väljakul, teisi olendeid ei heiduta, kuid varsti pöördutakse insha'Allah poole ja nad näitavad teile, kui kaugel maailm on vanglas.

https://www.hurriyet.de/haberler/gundem/256965/katil-iade-edilmeyecek/kardelen
Me võime kannatada ebaõnne vastu, sest see tuleb väljastpoolt ja see on täiesti juhuslik. Kusjuures see, mis meid elus haavab, on meie tehtud vigade võlumine.
Oscar Wilde

kirsehirxnumx

• külaline
« Vasta #2: 07. veebruaril 2009 kell 01:18:00 »
Jah, ma kuulsin seda juhtumit, mul on nii kahju
 linnuke :) linnuke :) : cryla:

offline LOVE-40

• sevgi
  • almancax Fanatiker
  • Sõnum: 4586
  • Tase 134
  • elu valetas mulle jälle
« Vasta #3: 07. veebruaril 2009 kell 01:19:26 »
 : cryla: : cryla: : cryla:
IGAL PALJU SELLEST LINNAST MULLE MEELDIB MULLE KA LINNU NÄHA.
See on olnud nii palju, et lähete minust, aga ma annan ikka veel teid ...

offline .

• loorber
  • Juunior Mitglied 2
  • Tase 1
« Vasta #4: 07. veebruaril 2009 kell 01:34:01 »
anlatamam.h sõbrad nii, et põlen parasjagu mõtteis ja palvetan alati enne, kui Türgi politseipostilt põgenenud diye.türkiye kaaliumi kogus vahele jääb.
Kuid olen kindel, et ta on nüüd tabatud ja tema naine on temaga. Ma arvan alati, et tema naine teab juhtunust. Kui on, siis saadan talle samasugused needused.

Oscar Wilde

kirsehirxnumx

• külaline
« Vasta #5: 07. veebruaril 2009 kell 01:40:53 »
Kas teate, kallis, see sündmus on meile juba mitu kuud väga muljet avaldanud, oleme väga kurvad, meil on beebid, Jumal õnnistagu meid kõiki lapsi sellisest räpasusest
Jumal leiab oma karistuse, kui ta tabatakse  linnuke :)

offline LOVE-40

• sevgi
  • almancax Fanatiker
  • Tase 134
« Vasta #6: 07. veebruaril 2009 kell 01:42:03 »

anlatamam.h sõbrad nii, et põlen parasjagu mõtteis ja palvetan alati enne, kui Türgi politseipostilt põgenenud diye.türkiye kaaliumi kogus vahele jääb.
Kuid olen kindel, et ta on nüüd tabatud ja tema naine on temaga. Ma arvan alati, et tema naine teab juhtunust. Kui on, siis saadan talle samasugused needused.

: '( : '( : '(

Mind põletati nii palju, isegi kui see ei olnud nii palju kui sina, pagan jumal, nad ei võta neid vanglas maas vastu. Kuidas saavad need olendid Jumala ees aru?  : '( : '(

offline .

• loorber
  • Juunior Mitglied 2
  • Tase 1
« Vasta #7: 07. veebruaril 2009 kell 01:52:46 »
Ei, ma ei tea, aga ma olen ka ema ja see juhtum mõjutas mind väga. Ja see, et selle juhtumi mõrvar oli türklane, me olime siin türklased, see uudis on Saksamaal tekitanud suure šokiefekti See on viimaste aastate kõige vägivaldsem sündmus Saksamaal. Ei ole võimalik: ((

Oscar Wilde

offline LOVE-40

• sevgi
  • almancax Fanatiker
  • Tase 134
« Vasta #8: 07. veebruaril 2009 kell 01:53:40 »

Ei, ma ei tea, aga ma olen ka ema ja see juhtum mõjutas mind väga. Ja selle vahejuhtumi mõrvar oli türklane ja see uudis on Saksamaal tekitanud suure šoki. Pole võimalik: ((

Ma arvasin, et sa oled lähedal  : cryla: : cryla: : cryla:

Mis inimkond see on tõesti jõhkralt

ATA

• külaline
« Vasta #9: 07. veebruar 2009 kell 11:07:04 »
Snowelen oli kõigest 8-aastane patuta ingel, sellele kurjategijale, kes seda tegi, on nii palju öelda, kuid siin pole seda võimalik öelda ...
Kui ta sureb, ei aktsepteeri maa seda kurikaela, haud ei aktsepteeri, miski ei aktsepteeri seda hingehaiget kurikaela ...
Tütre isana nuttis mu süda verd, Jumal andis kannatlikkust oma emale ja isale,
"Kõik, kes seda teemat loevad, lugege palun väikest lumikellukese jaoks mõeldud Fatihat"
Ta oli tõeliselt pisike ingel ja inglid on patud ...

öö

• külaline
« Vasta #10: 07. veebruar 2009 kell 11:23:46 »
Ma pidasin vastu sellele teemale süvenemisest ja kirjutamisest, kui pähe tuli, lugesin Fatihamit, kui Allah aktsepteerib ...

Ma arvan, et see on emadele ja isadele uskumatu test.

Mu beebi, väiksem poiss, sai taeva ingel ja lahkus.

Ma arvan, et oleks laastavam, kummal pool ma olin, hoidku jumal ...

Selle lapse ema isa hävitati. Noh, selle mahlase hingesugulase ema isa oli eluaegses vijus ja lõputus cile ...

Olen ohverdanud teie võimu, las tarkus annab meie lausele ideid ...

Soovin Sabir Kardelenis Jumala armu tema perele. (AMINE)

Inglid on patud, nagu esivanem ajus väidab ...

Saksa tõlge | Saksa keele õppimine | Saksa numbrid | Saksa saksa tutvustus
Saksa päevad | Saksa kelimeler | Saksa laulud | Saksa värvid | Foorumi arhiiv

TOETATAVAD KEELED: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu