Saksa, Saksamaa Armastuse südamesse üleslaadimine ... :) (AGA TÄHELEPANU ON TÄIELIK !!!) - GERMANX

Armastuse üleslaadimine südamesse ... :) (AGA TÄHELEPANU ON TÄIELIK !!!)

• 13 Vasta
  • 5064 kuvamised

0i liige ja 1i külastaja vaatab.

offline ... mõistatus ...

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 14515
  • Tase 175
  • Sugu: Daamid
  • Midagi pole sama ...
Klient: Mul pole palju tehnilisi teadmisi. Mida ma pean tegema, et ARMASTUST laadida?

Volitatud isik: esimese sammuna peate avama oma KALBIM-faili.

Klient: jah, kuid praegu töötab see programmides GECMISACILAR.EXE, DUSUNDUKCE.EXE, HASET.EXE ja GUCENME.EXE. Kas ma saan LOVE üles laadida, kui nad töötavad?

Volitatud: Pole probleemi. Niipea kui installite SEVGI, kustutab see GECMISACILAR.EXE teie süsteemist automaatselt. See võib küll ajutiselt teie mällu jääda, kuid teisi programme see enam ei mõjuta. SEVGI ergec kustutab DUSUKGUVEN.EXE ja installib mooduli nimega YUKSEKGUVEN.EXE. Siiski peate kindlasti sulgema saidid HASET.EXE ja GUCENME.EXE. Need programmid takistavad SEVGI laadimist. Kas saaksite need välja lülitada, palun?

Klient: Ok, sulgesin. SEVGI hakkas automaatselt installima. Kas see on normaalne?

Kontaktisik: jah, kuid pidage meeles, et see on lihtsalt põhiprogramm. Kõrgemate versioonide installimiseks peate ühenduse looma teiste südametega.

Klient: Ooooops ... See on juba veateate postitanud. Mida ma peaksin tegema?

Autor: Mida sõnum ütleb?

Klient: VIGA 412-PROGRAMM EI TOHI SISUSTUSES. Mida see tähendab*

Juhendaja: ärge muretsege, see on tavaline probleem. Ta ütleb, et tema ARMASTUS-programm on valmis töötama teistes SÜDAMES, kuid see pole teie SÜDADEGA veel töötanud. See on üks keerukamaid programmeerimistermineid, kuid lihtsamas keeles tähendab see: "Et programm ARMASTADA teisi, peate kõigepealt ARMASTAMA oma süsteemi."

Klient: Mida ma peaksin tegema? 

Volitatud: Klõpsake failidel nimega „SELF-ACCEPTED”, mille nimi on „SELF-ACCEPTED”, ja kopeerige need faili „KALBIM”. Samuti veenduge, et teie OWNEKRITIK.EXE on täielikult kadunud, kustutades selle kõigist failidest ja seejärel oma kopikast.

Klient: Ma tegin seda. Hei! Minu SÜDA on tõesti täidetud laitmatute failidega. GULUMSEME.mpg mängib praegu minu ekraanil ja TEMP.COM, BARIS.EXE ja SATISFACTION.com kopeeritakse minu südamesse

Volitatud: siis on ARMASTUS üleval ja töötab. Nüüdsest peaksite kõigega hakkama saama. Viimane asi ilma telefoni lihtsalt riputamata ...

Klient: mis see on?

Volitatud: LOVE programm on tasuta. Andke see ja kõik selle moodulid kõigile, kellega kohtute. Vastutasuks jagavad nad teistega ja selle tulemusena tagastatakse teile puhtad moodulid. Hea aasta.

Klient: Sina ka !!

ATA

• külaline
Re: Armastuse üleslaadimine südamesse ... :)
« Vasta #1: 23. detsember 2008 kell 07:00:30 »
Kena jagamine, Tervise eraldamine
 aplaus :) aplaus :)

öö

• külaline
« Vasta #2: 23. detsember 2008 kell 07:03:15 »
 aplaus :) aplaus :)  aplaus :)

Tulemuseks on hea teema ...

Kui annate selle aadressile, võib teil vaja minna Gizemcimi ... ;D

• almancax Fanatiker
  • Tase 175
  • Midagi pole sama ...
« Vasta #3: 23. detsember 2008 kell 07:50:22 »
Kena jagamine, Tervise eraldamine
 aplaus :) aplaus :)
Mul on hea meel, et see teile meeldib, hr ATAAN  :) Kuigi mitte nii ilus kui sinu oma ... ;)

• almancax Fanatiker
  • Tase 175
  • Midagi pole sama ...
« Vasta #4: 23. detsember 2008 kell 07:51:24 »
aplaus :) aplaus :)  aplaus :)

Tulemuseks on hea teema ...

Kui annate selle aadressile, võib teil vaja minna Gizemcimi ... ;D
ilmselt segunes ta ühe failiga, mille ma üleslaadimise ajal kustutasin .... : haha: Kuid lõpuks ütleb ta kõigile, mida ta ütleb, ma nakatan teid siin ...  yuppi :) aplaus :) tantsima :)

öö

• külaline
« Vasta #5: 23. detsember 2008 kell 10:08:17 »
ilmselt segunes ta ühe failiga, mille ma üleslaadimise ajal kustutasin .... : haha: Kuid lõpuks ütleb ta kõigile, mida ta ütleb, ma nakatan teid siin ...  yuppi :) aplaus :) tantsima :)
halayy :) aplaus :) tantsima :) yuppi :) tantsima :)  aplaus :) tantsima :)halayy :)

kirsehirxnumx

• külaline
« Vasta #6: 23. detsember 2008 kell 10:21:04 »
Ma tahan ka üles laadida, mis oli selle armastuse link?  ?  ;D  : haha:

öö

• külaline
« Vasta #7: 23. detsember 2008 kell 10:27:18 »
Ma tahan ka üles laadida, mis oli selle armastuse link?  ?  ;D  : haha:

Minu nakkav komm on nüüd teiega kaasa saanud  ;D aplaus :) yuppi :) tantsima :)

kirsehirxnumx

• külaline
« Vasta #8: 23. detsember 2008 kell 10:32:09 »
Minu nakkav komm on nüüd teiega kaasa saanud  ;D aplaus :) yuppi :) tantsima :)

Kas ma leidsin sind tõsiselt oleeey  aplaus :)  plaksutama :)  tantsima :)

offline Ribery

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 473
  • Tase 11
« Vasta #9: 23. detsember 2008 kell 11:12:07 »
 aplaus :)
Ma jätan sind ja minust lahkun

• almancax Fanatiker
  • Tase 175
  • Midagi pole sama ...
« Vasta #10: 24. detsember 2008 kell 04:14:51 »
halayy :) aplaus :) tantsima :) yuppi :) tantsima :)  aplaus :) tantsima :)halayy :)
Vaatan nakatunud ööd, mu õde ... ;D ;D mis annet ma isegi arvutist edastan : haha: mis on uudishimulik levitada, see armastus .. ;D

Saksa tõlge | Saksa keele õppimine | Saksa numbrid | Saksa saksa tutvustus
Saksa päevad | Saksa kelimeler | Saksa laulud | Saksa värvid | Foorumi arhiiv

TOETATAVAD KEELED: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu