Almanca, Almanya Ermenilerden Özür Bekliyoruz!!!( Gerekli destegi vericeginize inaniyorum... ) - ALMANCAX

Vabandame armeenlaste ees !!! (usun, et annate vajalikku tuge ...)

• 32 Vasta
  • 10177 kuvamised

0i liige ja 1i külastaja vaatab.

ATA

• külaline
Bizlerden O Kadar Odleri Kopuyor ki, Kendilerini Saglama Almak Icin Afedersiniz Biraz Kaba Bir Tabir Olacak, Her Türlü Kahpeligi Yapiyorlar. Dedim ya Adamlarin Genetigi Bozuk, Biz Atalarimiza Bakinca Gogsümüz Kabariyor, Atalarinin Kahramanliklarini Anlatabilen Kac Tane Millet Var Sorarim.

offline ... mõistatus ...

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 14515
  • Tase 175
  • Sugu: Daamid
  • Midagi pole sama ...
Bizlerden O Kadar Odleri Kopuyor ki, Kendilerini Saglama Almak Icin Afedersiniz Biraz Kaba Bir Tabir Olacak, Her Türlü Kahpeligi Yapiyorlar. Dedim ya Adamlarin Genetigi Bozuk, Biz Atalarimiza Bakinca Gogsümüz Kabariyor, Atalarinin Kahramanliklarini Anlatabilen Kac Tane Millet Var Sorarim.
sanırım bi elin parmaklarını geçmez... :) tabi bunların en başında CANIM ÜLKEM TÜRKİYEM  var... :)

öö

• külaline
sanırım bi elin parmaklarını geçmez... :) tabi bunların en başında CANIM ÜLKEM TÜRKİYEM  var... :)

okei:) okei:)

offline Şinasi

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 2083
  • Tase 14
  • Sugu: laht
eğerki ermenilerden özür dileyelim  diyen soysuzların;kökü araştırılacak olsa emin olun 2-3 göbek sonra soylarının ya ermeniye yada dönmelere çıkacağından emin olun.

rahmetli nenemin; ermeni köpeklerin yaptıkları zulmu anlattığı gerçekleri duysalardı bu özürcüler soylarından utanırlardı.

özür dilemesi gereken varsa oda ermeniler ve bu vatanın kaymağını yiyip ona ihanet eden ermeni artığı soysuzlardır.Benim ecdadımın alnı açık yüzü aktır.
"Surnutele järgneb kolm asja: tema perekond, vara ja teod. Kaks neist pöörduvad tagasi; üks jääb: perekond ja vara naasevad; tema tegu jääb." (Hadith Sharif)

• almancax Fanatiker
  • Tase 175
  • Midagi pole sama ...
Benim ecdadımın alnı açık yüzü aktır.

okei:) okei:) okei:)

ATA

• külaline

öö

• külaline

offline ma NİLSENA

• Sina elate ilma sinu, sa oled kõige raskem ...
  • almancax Fanatiker
  • Sõnum: 7612
  • Tase 75
  • Ma armastan sind nagu sina ikkagi surevad ...
        ÖZÜRRRRRRRRRRRRRRRRRR BEKLİYORUZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ.
Oh maailm mu hing!
Oled loodud maailma jaoks ja raiskad kogu oma aja tema peale?
Risale-i Nur (sõnad)

"Loomulikult on järgnev teie jaoks parem kui maailmas." (Duha, 93/4)

"Jumal ei ole halastav inimestega, kes ei ole inimene halastavad."(Hadith Sharif)

''Ära vaidle oma vennaga, tee nalja, mis talle ei meeldi, ja anna talle lubadus, mida sa ei tee.»(Hadith Sharif)

Igaüks, kes usub Allahisse ja Viimasesse päeva, ei tohiks oma naabrit piinata.
Las Allah teenindab oma külalisi, kes usuvad järeltulevasse.
Inimene, kes usub Allahisse ja Viimasesse päeva, peaks kas ütlema ei või vaikima. "(Hadith Sharif)

öö

• külaline
Ermeni Soykırımı Yalanına özür diliyoruz diyerek alet olanlara karşı Türk Diplomatları tarafından oluşturulmuş bir karşı site...

Desteklerimizi Eksik Etmeyelim. Üye olalım...

www.ozurbekliyorum.com

Geçmişte Osmanlı insanlarının, Ermeniler tarafından maruz bırakıldıkları vahşetlerden ötürü, tüm Ermeniler'in ve yandaşlarının özür dilemeleri gerektiğini düşünüyorum.

Bu vahşetlere göz yumamayacağımı belirtiyor, tüm Türk Dünyası ve Osmanlı torunları adına özür bekliyorum!

Yukardaki adrese tiklayin lütfen bir göz atin...

• almancax Fanatiker
  • Tase 175
  • Midagi pole sama ...
        ÖZÜRRRRRRRRRRRRRRRRRR BEKLİYORUZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ.
ne yazıkki daha çok bekleriz.... :( böyle insanlar oldukçaa..... > :( linnuke :)

offline dielosch

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 2865
  • Tase 44
  • Kaan: *
bu konuyu açmanız çok yerinde olmuş yoksa ben açıcaktım

Ben system of a down grubu üzerinde açıcaktım

bu grup ermeni bi grup ve olabildiğince her yerde Türklere küfür ediyorlar..

Konserlerine ' Türkler ve Köpekler Giremez ' yazacak kadar adiler...

Ve Grup D.E.R.T de bunlara karşı bi şarkı yazmışş

bence bu şarkı süper bi şarkı

kesinlikle dinlemelisiniz sözlerini buraya yazıyorum indirme linkin ide vericem

her Türk ( tabiki Türk olmanın ayrıcalığını bilen her türk ) bunu dinlemeli

Sözleri

küçücük ermenisin dünyaları istersin yok ulan
sana toprak yok ulan

system misin nesin Atama laf edemezsin sus ulan
azını topla hayvan

mademki Türksün systeme göster ürksün of a down
bu şarkı sana lan

al orhanı yanına git pamuk pamuk yaşa of a down
yoldaşın çok ulan

soykırımmı yaptık yaptıysak da yaptık
oh ulan canıma deysin of a down

mademki Türksün systeme göster ürksün of a down
bu şarkı sana lan

yapmasaydın kalleşlik biz hepimiz kardeştik of a down
bu hareket sana lan..

f**k the system..

link : şarkının linki https://rapidshare.com/files/17932737...r_uerksuen.mp3

Saksa tõlge | Saksa keele õppimine | Saksa numbrid | Saksa saksa tutvustus
Saksa päevad | Saksa kelimeler | Saksa laulud | Saksa värvid | Foorumi arhiiv

TOETATAVAD KEELED: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu