Saksa, Saksamaa Vabandame armeenlaste ees !!! (usun, et pakute vajalikku tuge ...) - SAKSA

Vabandame armeenlaste ees !!! (usun, et annate vajalikku tuge ...)

• 32 Vasta
  • 10211 kuvamised

0i liige ja 1i külastaja vaatab.

öö

• külaline
Türgi diplomaatide loodud vastuleht nende vastu, keda on armeenia genotsiidivaletuste pärast vabandamiseks kasutatud ...

Desteklerimizi Eksik Etmeyelim. Üye olalım...

www.ozurbekliiyorum.com

Ma arvan, et kõik armeenlased ja nende toetajad peaksid vabandama armeenlaste poolt Osmanite rahvale varem tekitatud julmuste eest.

Ma teatan, et ma ei salli neid julmusi ja palun Türgi maailma ja Osmani lapselaste nimel vabandust!

offline ... mõistatus ...

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 14515
  • Tase 175
  • Sugu: Daamid
  • Midagi pole sama ...
Re: Vabandame armeenlaste ees !!! (usun, et annate vajalikku tuge ...)
« Vasta #1: 19. detsember 2008 kell 09:15:33 »
bende özür bekliyorum ama bu gidişle dileyeceğe benzemiyorlar > :( > :( > :( bide soykırımı biz yapmışmışız... linnuke :) utanmadan bide böyle söylüyorlar... väljas :)

kirsehirxnumx

• külaline
« Vasta #2: 19. detsember 2008 kell 09:18:16 »
 : zopa:  väljas :)  linnuke :)  linnuke :)  linnuke :)

BEKLIYORUZ özüüüüüüüüüüüüüüüüüüüür  linnuke :)

offline Ribery

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 473
  • Tase 11
« Vasta #3: 20. detsember 2008 kell 12:07 »
BENDEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Ma jätan sind ja minust lahkun

ATA

• külaline
BIZ GERCEKTEN OZUR DILERIZ KENDILERINDEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

öö

• külaline
« Vasta #5: 23. detsember 2008 kell 08:51:14 »
Offf icim acidi bu tarihi sayfalara bakarken ... : - [ : - [
Konuya vermis oldugunuz destekten dolayi Tesekkürler Ataan bey...

• almancax Fanatiker
  • Tase 175
  • Midagi pole sama ...
« Vasta #6: 23. detsember 2008 kell 08:53:41 »
Offf icim acidi bu tarihi sayfalara bakarken ... : - [ : - [
Konuya vermis oldugunuz destekten dolayi Tesekkürler Ataan bey...

benimde içim acıdı gece abla... : - [ baktım ama ne yazsam bilemedim sen yazıncada onaylamaktan başka bi çare göremedim çünkü o insanlık dışı kişilere ne diyebilirim hiç bilmiyorum... : - \

ATA

• külaline
Buraya Koyamayacagim Ne Katliamlari Var O Ermenilerin, Birde Utanmadan Ozür Bekliyorlar, Onlar Cok Iyi Bilirler Türklerin Damarina Basinca Neler Oldugunu Ondan Boyle Alcakca Haince Propaganda Yapiyorlar, Kalleslik Adamlarin Kaninda Var, Genetikleri Bozuk Bu Ermenilerin.
Biz Her Zaman Ve Her Yerde Atalarimiza Sahip Cikariz!

öö

• külaline
« Vasta #8: 23. detsember 2008 kell 09:13:11 »
Buraya Koymaya Koyamayacagim Ne Katliamlari Var O Ermenilerin, Birde Utanmadan Ozür Bekliyorlar, Onlar Cok Iyi Bilirler Türklerin Damarina Basinca Neler Oldugunu Ondan Boyle Alcakca Haince Propaganda Yapiyorlar, Kalleslik Adamlarin Kaninda Var, Genetikleri Bozuk Bu Ermenilerin.

Müsadenizle yazinizin altina bende imzami atiyorum...
Haklisiniz hemde cok ...

ATA

• külaline
« Vasta #9: 23. detsember 2008 kell 09:16:07 »
 okei:) okei:)

• almancax Fanatiker
  • Tase 175
  • Midagi pole sama ...
« Vasta #10: 23. detsember 2008 kell 09:18:12 »
Buraya Koymaya Koyamayacagim Ne Katliamlari Var O Ermenilerin, Birde Utanmadan Ozür Bekliyorlar, Onlar Cok Iyi Bilirler Türklerin Damarina Basinca Neler Oldugunu Ondan Boyle Alcakca Haince Propaganda Yapiyorlar, Kalleslik Adamlarin Kaninda Var, Genetikleri Bozuk Bu Ermenilerin.

her zaman... :) şu anda Oktay Sinanoğlu'nun bir kitabını okuyorum "Bye Bye Türkçe" diye...Ermenilerle ne alakası var Türkçenin diyeceksiniz... :) adam yabancı dille eğitime çok karşı "dil insanın herşeyidir dili giderse o ırkın ismi tarihten silinir" sözünün üzerinde çok duruyor...
bu dille alakalı olarak diyorki "Dışarıdan,bir ay evvel,Avrupa'dan Amerika'dan edindiğim izlnim şu ki,Barı diyorki,bu kadar uğraştık,bütün bunlara rağmen,hala daha bunları vazgeçiremedik kendi benliklerinden.Beceremedik şu işi.Türkiyedekiler hala Türküz,Müslümanız diyorlar...Azalmış olmalarına rağmen,alttan birşeyler yeşeriyor" demiş... :)
demek istediğim şu ki ATAAN bey sizin mesajınızdada olduğu gibi onlar Türklerin nasıl insanlar olduklarını,bağımsızlıklarına ne kadar düşkün olduklarını çok iyi bilirler yani Türkiyeyi darma duman etmek için ne kadar uğraşsalarda alttan bişeyler yeşeriyo öncedende olduğu gibi... :) işleri çok zor...Türklerle başa çıkılmayacağını daha öğrenememişler ama biz öğretmesini biliriz.. :)
arada bir geçmişimizi unutuyo gibi olsakta damarımıza basıldımı çokta güzel bu ülkeyi savunuruz Kurtuluş Savaşındada olduğu gibi... :)

Saksa tõlge | Saksa keele õppimine | Saksa numbrid | Saksa saksa tutvustus
Saksa päevad | Saksa kelimeler | Saksa laulud | Saksa värvid | Foorumi arhiiv

TOETATAVAD KEELED: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu