Saksa keel, Saksamaa Meie nimi on armunud - SAKSA

Meie nimi on armunud

• 0 Vasta
  • 1632 kuvamised

0i liige ja 1i külastaja vaatab.

offline _vera_

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 364
  • Tase 73
  • Sukunul-Leyli
Meie nimi on armunud
« : 26. november 2008 kell 11:09:34 »
Kuula mind, mu süda ...
lihtsalt ja vaikselt kuula ...
ja tervita mu südant ...
Mis iganes on seotud armastusega, tervitage neid kõiki. …… ..

Asusime palvega teele ... me karjusime ... me ütlesime lootused janu südamele ...
olime armastuse vangid, mu süda ...
me olime armastuse sõdurid ...

nüüd kui meie kael on nurka painutatud ...
Kui me ikka veel nutame, kui meid haiget tehakse, on aeg jälle taastuda, mu süda ...
Sel viisil nimetasime valu ROSE'iks.
Me panime mürgile nimeks BAL ... Kuigi me teadsime, et kõik on SÕBRAD ....
tundkem mu südant, teame alati, et me ...

Aeg olla muredele kattevari, aeg olla armunud südames ... südamega, talve aeg kevadeks ... Taas on lootust ...
Tõuseme püsti ... pühkime pisarad ... andke kellelegi teada, et me nutsime ... ootame ööd, mis on meie sõber ... ja tähti, mis ei jäta meid rahule ..
Valisime nad sõpradeks ... sest nad on mõlemad väga kaugel ja väga lähedal ... ja kui kaunilt nad valgustavad oma ööd ööga ...
Las mu süda katab kõik meie haavad öösel ... me tõstame käed taeva poole ... unustage mu süda, me tahtsime olla armunud oma ISSANDA ...
tahtsime oma muresid südamest ... ütlesime, et see tuleb ... see oleks armastuse ohver ...

Minu südamesõprade jaoks oli see koht lihtsalt varikatus..nii oli nii lühike..niis armastajad sellele mingit väärtust ei andnud ... nad ei teinud kellelegi haiget ..
see polnud igatahes seda väärt, see koht oli nende jaoks varju ... nende kodumaa oli ARMASTAJA ... .. kui kaugel me oleme?
ettevõtmine ja vähe kannatlikkust, mu süda ... on aeg minna uksest ukseni ... öelda armastuse omanikule ... isegi kui meid vallandatakse, on aeg öelda südamele, et tutvustaksin armastuse omanikku ...
Seletame ja karjume ning põletame mu südant ... kuhu need inimesed lähevad ...
nutame mu südant nutame ... mu ISSAND oli õpetanud meile armastust ... vanemad saatsid meile sõpru ja sõpru armastust tunnustama ... aga need olid minu südame tööriistad ...
samm-sammult HAKKAni jõudmiseks ... mu süda oli just tema jaoks ...

Me oleme nagu langenud leht kurbuse hooajal ... me saime kõikjal lahti ... me kaotasime iseenda ... unustasime, kust tulime ja kuhu läksime ... ja nüüd mu süda ...
on aeg meenutada ja meelde tuletada ... silmad on alati näinud valesid ... käed on alati võltsimiseks sirutanud käed ... mitu kätt paitab orbude pead ...
Kui palju käsi pühib pisarat ... kui need käed anti meile südamete puudutamiseks ... ja kui paljud meist näevad nüüd tõde ... kui paljud meist näevad, mis töötab ...
arvestades, et minu süda ei antud neile silmadele, et näha õiget ...
Ja kui paljudel meist kõrvus kõlavad armastuse sõnad ... kui paljud meist kuulevad häid asju ... aga need kõik anti meile emotsiooni täielikuks kogemiseks ....
Armastus ...
siis silm näeks teda, kõrv kuuleks teda, jalg jõuaks temani, käsi jõuaks temani ...

Igatsuse koorma kandmisega oleme palju reisinud ... valasime pisarad südamesse ...
ja mu süda on sinuga, Kanada, me saime haiget, haiget, lükkasime ... las nad teevad seda, mu süda ...
me pole siin püsivad ... las nad teevad seda, mu süda, me ei ole kuradima ... mu süda näeb kõike, mis kõike näeb ...

ära ole kurb ... ära ole kurb ....

Olgu meie lootus meie unistus ... Las meie armastus on meie pealinn ... meie silmad, meie valgus ...
Olgu meie sõna meie olemus ... meie riik, meie armastus ...
Olgu meie ise õiguse pulber ...
Olgu meie päike meie unistus ... ja ühel päeval, kui sureme

MEIE NIMI ON ARMASTUS KONSUN ...
Ma ütlen alati ja ei usu, et see on alati minu süda. Armastus pole lihtne ...
ARMASTUSMAA pole kerge jõuda ... tahab kõike hinnaga ...
Armastajad ei mõtleks iseendast, nad ei kuulunud nagunii siia kunagi, kuna neid polnud ise olemas ...
Sellel teel pole teie jaoks võimalust ilma nende valu tundmata, mu süda ... pole mingit võimalust ... ..

ja mu süda on aeg uuesti minna ...
On keegi, kes ootab teid tagasi, kas tulete uuesti tagasi ...
loodan, et palvetate, et mu süda kohtub teie vana südamega teie südamega naisega .......

Hak_yol

väljavõte
Mis juhtub, ära unusta meie Palestiinat ...

Saksa tõlge | Saksa keele õppimine | Saksa numbrid | Saksa saksa tutvustus
Saksa päevad | Saksa kelimeler | Saksa laulud | Saksa värvid | Foorumi arhiiv

TOETATAVAD KEELED: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu