Saksa keel, Saksamaa on leidlikkus armastada kogu elu .... - SAKSA

Armastada kogu elu on anne ....

• 0 Vasta
  • 1726 kuvamised

0i liige ja 1i külastaja vaatab.

oliiv

• külaline
Armastada kogu elu on anne ....
« : 19. novembril 2008 kell 08:07:16 »
Ma vandusin sind unustada, su järved tulid mulle meelde, ma loobusin.

Tule, ärka mind üles, ütle mulle, unenägu, mida ma nägin enneaegselt? Tule, mine ära, pane mind uskuma sinu puudumisse. Ma olen tõesti väsinud sinu kaotamisest kõikjal, kus ma sind leian.

Kui teie silmad olid jõe ripsmete sild, kui köied purunesid, kui ma sellest üle läksin, ja koht, kus ma kukkusin, olid teie huuled.

Ühel päeval tapan ma kibedad igatsusööd ja lasen need eralduslaulud maha ja panen järjehoidja kohtusse saatuse jaoks, mis teid minust lahutab.

Kui tuul on nii karm kui võimalik ja vihm võib muutuda liiga kangekaelseks, on justkui teie süda oleks sadam nende vastu ... Täpselt nagu sära teie silmis ...

Nii nagu kauge täht on särav, olen ma teie vastu kirglik, sest olete kaugel!

Kui ma elaksin nii palju kui armastaksin sind, nimetaksin ma surematust armastuseks ...

Kõigepealt õppisin kukkudes üles tõusma, seejärel leeki puudutades valu, õppisin armastama, õppisin kõike, et olla armastatud, aga ei suutnud õppida üksi sind unustama ...

Olgu valu ja kurbus nii kaugel kui täht, õnn on sama lähedal kui teie õpilane. Olgu teie lootused tõelised, teie tõed õnn, igavene õnn ...

Kui teie südames lööb hetkeks kibe valu, kui teie silmad jäävad ajatult kinni, kui teie kõrvad pööraselt helisevad, võite mind kuskilt puududa ...

Kui päike tõuseb ja tõde loojub ... See on tõde, kui mu süda lööb, kui päev on möödas. Mis kõigist faktidest välja tuleb, armastan teid ükshaaval, ainult see tõde ...

Tähtis pole pimedas öös tähti näha, päeval tähti näha, marifer, armumine pole oluline, osata armastada kogu elu on trikk ...

Tsitaat ...

Saksa tõlge | Saksa keele õppimine | Saksa numbrid | Saksa saksa tutvustus
Saksa päevad | Saksa kelimeler | Saksa laulud | Saksa värvid | Foorumi arhiiv

TOETATAVAD KEELED: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu