Saksa keel, Saksamaa Emaohver ... - SAKSA

Ema ohver ...

• 6 Vasta
  • 2798 kuvamised

0i liige ja 1i külastaja vaatab.

offline ... mõistatus ...

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 14515
  • Tase 175
  • Sugu: Daamid
  • Midagi pole sama ...
Ema ohver ...
« : 18. novembril 2008 kell 08:26:47 »
"Kas ma näen oma last?" ütles värske ema. Tema sülle pandi pehme kimp ja õnnelik ema tõmbus oma lapse pisikest nägu nähes lahti ja oli hämmastusest sõnatu! Ema ja tema last jälgides pöördus arst kiiresti ümber ja hakkas aknast sisse vaatama. Beebil polnud kõrvu ... Uuringutel selgus, et lapse kuulmisvõimet see ei mõjutanud, ainult välimus moonutas kõrva puudust.

Vahepeal möödusid aastad, poiss kasvas suureks ja alustas kooli. Ühel päeval tormas ta koolist tagasi koju ja viskas ema sülle. Ta nuttis pettumusteta ... See oli tema esimene suur pettumus; Samal ajal kui ta ema juurde karjus: "Täna koolis kutsusid mu sõbrad mind veidraks."

Väike poiss kasvas selle õnnetusega üles. Teda armastasid sõbrad ja ta oli väga edukas õpilane. Temast võiks saada isegi klassi president, kui ta oleks keegi, kes suudaks inimestega segada. Ema ütles talle alati: "Peate inimestega segama!" ütles ta, kuid tundis samal ajal südames sügavat haletsust ja kaastunnet.

Poisi isa oli poja probleemi osas perearstiga nõu pidanud; "Midagi ei saa teha?" küsis. "Kui leitakse kõrvapaar, saab teha elundisiirdamisi," ütles arst. Niisiis hakati otsima kedagi, kes võiks noormehe jaoks oma kõrvad ohverdada.

Kaks aastat möödus ja ühel päeval ütles tema isa: "Te lähete haiglasse, mu poeg, teie ema ja mina oleme leidnud kellegi, kes teile kõrvu annab, kuid pidage meeles, et see on saladus." Operatsioon oli väga edukas ja loodi uus inimene. Uue väljanägemisega psühholoogiat täiendanud noormees saavutas koolis ja ühiskondlikus elus suurt edu. Hiljem abiellus ja sai diplomaadiks.

Aastad möödusid, ühel päeval läks ta isa juurde ja küsis: "Ma pean teadma, kes on mulle sellise teene teinud? Ma ei saaks selle inimese heaks midagi teha ..." te ei saa õppida, veel mitte .. . "

See sügav saladus on aastaid varjatud. Kuid ühel päeval on aeg välja minna ... Ühel elu pimedamal päeval sai ta teate oma ema surmast ja jooksis kohe tema kõrvale. Ta ootas koos isaga ema matuste alguses. Isa sirutas aeglaselt ema pea; Ta lükkas oma punakaspruunid juuksed kätega tagasi; emal polnud kõrvu. "Teie ema oli nii rõõmus, et ei pidanud kunagi juukseid lõikama," sosistas isa ... "ja keegi ei arvanud kunagi, et ema on vähem ilus, eks?"   : '(

(tsitaat)

offline Purju

• Voll Mitglied 2
  • Sõnum: 209
  • Tase 3
Re: Ema ohver ...
« Vasta #1: 18. novembril 2008 kell 08:28:40 »
väga kena.... okei:) Keegi ei saa ema asendada ... loomulikult tema ohvrites ... : '(

• almancax Fanatiker
  • Tase 175
  • Midagi pole sama ...
« Vasta #2: 18. novembril 2008 kell 08:29:47 »
sul on väga õige horoskoop ... okei:)

offline Purju

• Voll Mitglied 2
  • Sõnum: 209
  • Tase 3
« Vasta #3: 19. novembril 2008 kell 06:39:40 »

offline Senosh_K

• Pro Mitglied
  • Sõnum: 347
  • Tase 2
    • Ashley Tisdale'i lõbuklubi
« Vasta #4: 20. novembril 2008 kell 09:37:56 »
me ei saa maksta nende õigusi ükskõik mida teeme  : '( : '( : '(
Kõik saavad ühel päeval Galatasaray liikmeteks, ülejäänud 364 päeva on Fenerbahce

oliiv

• külaline
« Vasta #5: 20. novembril 2008 kell 10:02:40 »
väga kurb ;D

• almancax Fanatiker
  • Tase 175
  • Midagi pole sama ...
« Vasta #6: 21. novembril 2008 kell 09:28:34 »
:)

Saksa tõlge | Saksa keele õppimine | Saksa numbrid | Saksa saksa tutvustus
Saksa päevad | Saksa kelimeler | Saksa laulud | Saksa värvid | Foorumi arhiiv

TOETATAVAD KEELED: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu