Saksa keel, Saksamaa kolm küsimust ... (väga keerulised küsimused) - saksa keel

Kolm küsimust ... (väga keerulised küsimused)

• 4 Vasta
  • 2793 kuvamised

0i liige ja 1i külastaja vaatab.

offline ... mõistatus ...

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 14515
  • Tase 175
  • Sugu: Daamid
  • Midagi pole sama ...
Kolm küsimust ... (väga keerulised küsimused)
« : 08. novembril 2008 kell 08:48:53 »

Kunagi tuli kuningale pähe mõte: "Kui ma teaksin, millal alustada, keda kuulata ja mida kõige tähtsam teha, oleksin teinud kõik, kuhu sisse astusin.

„Sellisele ideele mõeldes teatas ta, et annab talle suure tasu, kui ta suudab kogu kuningriigis õpetada iga töö jaoks parimat aega, kes on selle jaoks kõige vajalikum inimene ja mis on kõige tähtsam tegema.

Targad kogunesid kuninga juuresolekul, kuid nende vastused küsimustele erinesid täielikult. Vastusena esimesele küsimusele; mõned ütlesid, et iga toimingu jaoks õige aja teada saamiseks oli vaja ette valmistada päevade, kuude, aastate kalender ja elada rangelt selle järgi. "alles siis" ütlesid nad, "kõike saab teha õigel ajal".

Teised väitsid, et iga tegevuse õiget aega ei saa eelnevalt otsustada ja et kõige vajalikum saab teha, jälgides alati varem juhtunud sündmusi, mitte end raisatud lõbule järele jäädes. Seekord märkisid ka teised teadlased, et hoolimata sellest, kui palju kuningas oleks toimuvaga teinud, oli võimatu üksik inimene iga toimingu jaoks parimat aega otsustada; Nad ütlesid, et kuningas peaks looma tarkade isikute nõukogu, kes aitaks tal kõige jaoks parim aeg välja selgitada. Kuid seekord teised teadlased; "On asju, mida on võimatu volikogu ees oodata, ainult üks inimene saab kohe otsustada, kas neid asju tehakse või mitte," ütlesid nad. "Selle otsustamiseks on vaja ette teada, mis juhtub. Need, kes teavad, mis juhtub, on ainult võlurid. Nii et igaüks, kes soovib teada iga käigu õiget aega, peaks nõu pidama võluritega.

Samamoodi tuli teisele küsimusele erinevaid vastuseid. Mõne arvates on nõuandjad, kes on kuningale kõige vajalikum; mõne preestri jaoks; mõnede arstide sõnul; Teise sõnul olid nemad sõdalased.

Mis puudutab kolmandat küsimust, siis mis on kõige olulisem töö; mõned ütlesid, et kõige tähtsam asi maailmas on teadus. Sõja osa omandamiseks; teised nimetasid seda ka usukummarduseks.

Kui kõik vastused erinesid üksteisest, ei võtnud kuningas ühtegi neist vastu ega andnud kellelegi tasu. Kuid kuna ta otsis endiselt õigeid vastuseid, otsustas ta konsulteerida erakonnaga, kes oli kuulus oma tarkuse poolest.

Remmit elas puus, kust ta kunagi ei lahkunud, ega aktsepteerinud koos temaga kedagi peale tavalise avalikkuse. Niisiis riietus kuningas tavalistesse riietesse ja üritas end välja näha nagu üks inimesi ja läks oma teed. Kui nad lähenesid erakule, siis võttis ta maha, jättis valvuri maha ja jätkas teed. Kuninga lähenedes kaevas erak üksik oma koopa ette lillepeenraid. Kuningas nägi, tervitas ja jätkas kaevamist. Erak oli nõtke ja nõrk mees; Kühvel tõmbas hinge ahmides iga kord tükk mulda.

Kuningas ütles, et tule ja ütle. "Oi tark erak, olen tulnud küsima teie käest vastuseid kolmele küsimusele. Kuidas ma saan õppida õigel ajal õiget asja tegema? Kes on inimesed, keda ma kõige rohkem vajan, nii et ma pean teistele rohkem tähelepanu pöörama ? Mis on kõige olulisemad ja eelkõige asjad, mida endale kinkida? "

Erakuninganna kuulas, kuid ei vastanud. Ta jätkas peopesade sülitamist ja kaevamist. "Sa oled väsinud," ütles kuningas, "anna mulle labidas ja puhka." Erak, öeldes "aitäh", andis labida kuningale ja istus maha. Kui kuningas kaevas kaks voodit, peatus ta ja kordas oma küsimusi. Erak ei vastanud enam; Seekord tõusis ta püsti, sirutas käe maakera poole ja ütles:

"Puhka natuke; las ma õpin natuke." Kuid kuningas ei andnud talle labidat ja jätkas kaevamist. Möödus tund, teine ​​tund. Päike hakkas puude taha vajuma; Lõpuks pani kuningas labida maasse ja ütles: "Oo tark inimene, ma tulin sinu juurde, et leida vastus minu küsimustele. Kui te ei kavatse vastata, käskige mul koju minna."

"Keegi tuleb siia jooksma," ütles Erak, "vaatame, kes?" Kuningas pöördus ja nägi meest, kes nende poole jooksis. Kõhule surunud mehe käte alt voolas verd. Kuninga juurde jõudes oigas ta ekstaasist, siis minestas ja kukkus pikali. Kuningas ja erak läksid mehelt kohe riided seljast. Tal oli kõhus suur haav. Kuningas pesi haava nii palju kui suutis ja kattis selle taskurätiku ning eraku rätikuga. Lõpuks veri lakkas ja kui mees tema juurde tuli, palus ta midagi juua. Kuningas tõi ojast värsket vett ja andis selle talle. Vahepeal oli kõrts õhtul muutunud külmaks. Kuningas viis eremi abiga haavatud inimese kirstu ja pani ta voodile. Voodil lebav mees sulges silmad ja vajus sügavasse unne. Kuningas oli piinlikkusest nii tüdinud ja tehtud tegude tõttu, et kukkus lävele ja jäi magama; Lühikese suveöö ajal oli tal hea uni.

Ta ei mäletanud kaua, kus ta hommikul ärgates viibis, kes oli see võõras, kes lebas voodis ja vahtis teda erksate silmadega tähelepanelikult. Mees, kes nägi kuningat, ärkas ja vaatas teda; "Andesta andeks" ütles ta tasasel häälel. "Ma ei tunne sind ja sa pole midagi teinud, et andestada," ütles kuningas.

"Sa ei tunne mind, aga ma tunnen sind," ütles mees. "Olen vaenlane, kes on vandunud teile kättemaksu maksta selle eest, et ta mu venna üles poos ja tema vara ära võttis. Sain teada, et käisite üksi erakut vaatamas ja otsustasin teid tagasiteel tappa. Nad tundsid ära ja haavasid ma põgenesin nende eest, kuid verd voolas rohkem kui minu haav. Kui te haava ei paraneks, sureksin verekaotusesse. Tahtsin teid tappa ja te päästsite mu elu. Kui ma elan praegu, Ma olen teie kõige ustavam ori ja teenin teid ning mu pojad käskivad sama. Andestage mulle. "

Kuningas oli väga õnnelik, et oli oma vaenlase ja sõprusega nii kerge rahu sõlminud; Ta ütles, et ta mitte ainult ei andesta talle, vaid saadab oma mehed ja oma arsti teda ravima ning lubas ka oma vara tagastada. Haavatud mehega hüvasti jättes läks kuningas ukse ette välja ja otsis erakut. Enne lahkumist soovis ta temalt veel kord paluda vastata tema esitatud küsimustele. Väljas istutas erak üks eelmisel päeval välja kaevatud peenardesse lilleseemneid.

Kuningas astus tema juurde ja ütles: "Ma palun teid viimast korda vastata minu küsimustele!" Väsinud põlvedel põlvitades tõstis erak oma silmad üles ja vaatas kuningat ning ütles: "Teil on oma vastus." "Kuidas ma selle sain? Mida sa sellega mõtled?" küsis kuningas. "Sa ei saa aru," vastas erak. "Eile, kui te poleks halastanud minu nõrkuse pärast ja nende voodite kaevamise pärast, oleksite läinud ja kahetsenud, et see tüüp ründas teid ja te ei jäänud minu juurde. Nii et kõige olulisem aeg oli siis, kui te kaevasite ma olin kõige tähtsam inimene ja teie kõige olulisem ülesanne oli teha mulle head., kõige olulisem aeg oli siis, kui te tema eest hoolitsesite, sest kui te poleks tema haavu paranenud, oleks ta surnud ilma teiega leppimata. Nii et ta oli kõige tähtsam inimene ja kõige tähtsam oli see, mida sa tema heaks tegid. "

"Ärge unustage nüüdsest tõde: on ainult üks oluline aeg, see hetk, kus te olete. See hetk on kõige olulisem aeg, sest ainult siis saame midagi teha. Kõige olulisem inimene on see, kellega te koos olete, sest keegi ei tea, kas teist inimest uuesti näha, ja kõige tähtsam ülesanne on teha head, sest see on ainus põhjus, miks inimene siia maailma saadetakse. "

Millega Tolstoi-mees elab?

offline Purju

• Voll Mitglied 2
  • Sõnum: 209
  • Tase 3
Re: Kolm küsimust ... (väga keerulised küsimused)
« Vasta #1: 08. novembril 2008 kell 10:04:47 »
Neile oli tõesti raske vastata. : - \   +1 selle õppetunni jaoks ... okei:)

• almancax Fanatiker
  • Tase 175
  • Midagi pole sama ...
« Vasta #2: 08. novembril 2008 kell 10:08:54 »
yaaa niiii aitäh .... häbi :) Olen nüüd sellise helduse all purustatud .... : - \

offline Purju

• Voll Mitglied 2
  • Sõnum: 209
  • Tase 3
« Vasta #3: 09. novembril 2008 kell 03:34:34 »

yaaa niiii aitäh .... häbi :) Olen nüüd sellise helduse all purustatud .... : - \

;D ;D igatahes ... midagi ei juhtu .. ;)

• almancax Fanatiker
  • Tase 175
  • Midagi pole sama ...
« Vasta #4: 09. novembril 2008 kell 04:16:25 »

;D ;D igatahes ... midagi ei juhtu .. ;)

noh ... ;)

Saksa tõlge | Saksa keele õppimine | Saksa numbrid | Saksa saksa tutvustus
Saksa päevad | Saksa kelimeler | Saksa laulud | Saksa värvid | Foorumi arhiiv

TOETATAVAD KEELED: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu