Saksa keel, Saksamaa Mineviku huvitav juhtum - SAKSA

Huvitav sündmus minevikust

• 2 Vasta
  • 2418 kuvamised

0i liige ja 1i külastaja vaatab.

offline ... mõistatus ...

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 14515
  • Tase 175
  • Sugu: Daamid
  • Midagi pole sama ...
Huvitav sündmus minevikust
« : 07. novembril 2008 kell 07:12:10 »

MINU KALLILE NAISELE

Püüdsin olla meie hea naine meie 7-aastases abielus
Ja arvasin, et tegin, aga mitte kunagi varem kui sina
Ma ei näinud seda vastutasuks. Eriti need kaks viimast nädalat
see ei erinenud tema jaoks kuradist. Täna helistab teie ülemus mulle
Kui ütlete, et lõpetate täna oma töö, pole seda enam
see oli viimane õlekõrs. Kui sa eelmisel nädalal koju tulid, mis mul juustes on
mõistmata muutust ega seda, kuidas ma teie lemmiktoitu valmistan
sa ei jõudnud isegi kohale, isegi öösärgi, mille ma just sulle ostsin
sa isegi ei märganud, et ma seda kannan. Aga mida sa tegid? tulid koju
Alandasite toidu kahe minutiga, see on telemäng
Sa vaatasid ja läksid magama. Mida sa mind mulle nüüd armastad
sa ei ütle ega puutu mind kunagi, kunagi
sa ei tee midagi Sa kas petad mind või mind
sa ei armasta enam nagu varem. sellepärast jätan su nüüd maha ...

PS: Palun ärge proovige mulle helistada, ma olen teie venna ja teie juures
Soovin teile õnne oma elus. !!!!

KALLIS VANA KARIMA;
Uskuge mind, mitte midagi muud kui see teie kirjutatud kiri poleks mind õnnelikuks teinud. Jah, see on õige, me oleme abielus olnud 7 aastat, kuid te tegite minuga kõik, välja arvatud see, et olete hea naine. Okei, vaatasin palju spordisaateid, sest ma lihtsalt ignoreerisin teie näägutamist, kuid natuke sellist, aga see
isegi ei aidanud.

Muidugi lasin eelmisel nädalal tema juuksed peaaegu täielikult lõigata ja sain aru, et ta näeb välja täpselt nagu mees! Tahtsin lihtsalt öelda "sa näed välja nagu sama mees", kui mõtlesin oma ema sõnale; "Kui te ei kavatse hea sõna ütlemiseks suu lahti teha, siis ärge seda kunagi avage".

Ma arvan, et ajasite mind mu vennaga segi, kui ütlesite: "Ma keetsin teie lemmikroogi", sest see roog oli midagi, mis mulle üldse ei meeldinud !!

Kui ma magama läksin, oli tal seljas uus ja väga atraktiivne öösärk, kuid sellel oli siiski silt peal ja ma loodan, et see on kokkusattumus, kuid öösärgi hind oli sellel endiselt peal.
Kell oli 49.99 ja mu vend laenas minult sel päeval täpselt 50 naela?

Aga teate, et sellest kõigest hoolimata olen ma teid alati armastanud ja lootsin, et kunagi saab kõik ilusaks, muutub ja on õnnelik. Mis puudutab põhjust, miks ma oma töö lõpetasin, siis võitsin sel päeval Lotos 10 miljonit eurot.
Sain teada, läksin kohe ülemuse juurde ja astusin tagasi ning ostsin meile kahele kaks Jamayka piletit, aga koju jõudes jätsite kirja ja lahkusite.

Võib-olla oli põhjus, miks need sündmused nii arenesid ja oleks pidanud olema. Loodan, et olete selles elus õnnelik, mille olete valinud ja millest olete alati unistanud.

Minu advokaadi sõnul;
"Pärast seda lahkunud kirja ei olnud teil õigust minult alimente nõuda !!! Jää kohale, kus sa oled !!!

PS: Ma ei tea, kui palju see teid puudutab, kuid mu vend, kelle nimi oli Can, oli kunagi Canan. : :)

(tsitaat)

offline Purju

• Voll Mitglied 2
  • Sõnum: 209
  • Tase 3
Re: Huvitav sündmus minevikust
« Vasta #1: 08. novembril 2008 kell 12:08:30 »
oli teistsugune .... ;D ;D ;D

offline ... mõistatus ...

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 14515
  • Tase 175
  • Sugu: Daamid
  • Midagi pole sama ...
Re: Huvitav sündmus minevikust
« Vasta #2: 08. novembril 2008 kell 12:32:37 »
;D ;D ;D ;D ;D

Saksa tõlge | Saksa keele õppimine | Saksa numbrid | Saksa saksa tutvustus
Saksa päevad | Saksa kelimeler | Saksa laulud | Saksa värvid | Foorumi arhiiv

TOETATAVAD KEELED: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu