Arvuti sulgemissõnumid saksa keeles, Saksamaal; D - GERMANX

Arvuti väljalülitamise teated; D

• 4 Vasta
  • 2005 kuvamised

0i liige ja 1i külastaja vaatab.

offline ... mõistatus ...

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 14515
  • Tase 175
  • Sugu: Daamid
  • Midagi pole sama ...
Arvuti väljalülitamise teated; D
« : 01. novembril 2008 kell 09:34:42 »

;D ;D ;D ;D ;D

Kui meil oli teie seansi ajal viga, andestage. saate nüüd arvuti välja lülitada. arve väravad soovivad teile head päeva. kus iganes soovite!

* Naersime või lõbutsesime, mõnikord olime ärritunud, nutsime, vihastasime ... aga nagu iga hea asi, oleme ka selle seansi lõppu jõudnud ... Kohtumiseni uuel seansil, püsige Microsofti juures ...

* lahkute, aga mis siis, kui te ei saa tagasi? teeme teie õigust,

* aknad on suletud, ärge vaikige selle veresauna ees Iga päev on kogu maailmas kümned tuhanded aknad suletud .. enam kui pooled neist pole isegi originaalsed ... las aknad jäävad avatuks ...

* täna õhtul oleme jõudnud meile reserveeritud aja lõpuni ... loodame homme samal ajal uuesti kohtuda! ... brovaoooo

* "Sa paned selle kinni, ah? olgu lähedal, vaatame, kuid järgmisel seansil ei pruugi mõned asjad olla nii, nagu sa neist jätsid .. "

* nii palju ... saate hajutada ...

* Te ei saa mind kasutada nii, nagu soovite, ja seejärel selle välja lülitada, tegelikult ma lülitan teid välja

* Sa jäid täna ellu ilma õnnetuste ja probleemideta.

* Vabandame ebamugavuste pärast

* Kas olete kindel, et soovite tõesti arvuti välja lülitada?
võib-olla oleks parem, kui paneksite selle energiasäästurežiimi. Kui soovite selle poole tunni pärast uuesti avada, siis vähemalt te ei häiri mind.

* "Olete selle varundanud, insha'Allah .. ei, järgmine kord ei pruugi ma enam endine olla, nii et selles osas .. eheh"

* Miks te sulgete? Me lõikame veel arbuusid!

* anna mulle veidi rohkem tähelepanu ja lase mul puhata.

* Pärast iga sulgevat akent avaneb uus ... aeglane või polnud see mitte aken, vaid uks? Ma lähen ikkagi.

* Põgenen nõusolekul, omanik.

* tere tulemast, härra ..

* "Ärge unustage virtuaalset keskkonda, andke end rohelisele"

* Me ei loe seda, ootame uuesti.

* Sa tegid kõigi aegade suurimaid jõupingutusi, et 26 tundi võrgus püsida .. vabandust, kui jätkad niimoodi arvutiga tegelemist, siis jääd koju. (lubjatud ilus)

* Kui mul jälle valusaks läheb, ootate liiga kaua ...

* nii vabandage mind nüüd ..

(tsitaat)

offline Purju

• Voll Mitglied 2
  • Sõnum: 209
  • Tase 3
Re: Arvuti väljalülitamise teated; D
« Vasta #1: 02. novembril 2008 kell 08:42:39 »
: haha: Ma teadsin seda, kuid tänan teid siiski väga ... okei:)

• almancax Fanatiker
  • Tase 175
  • Midagi pole sama ...
« Vasta #2: 02. novembril 2008 kell 08:52:38 »
üldse mitte ... :)

offline Purju

• Voll Mitglied 2
  • Sõnum: 209
  • Tase 3
« Vasta #3: 03. novembril 2008 kell 03:52:26 »
:)

• almancax Fanatiker
  • Tase 175
  • Midagi pole sama ...
« Vasta #4: 03. novembril 2008 kell 04:29:57 »
:)

Saksa tõlge | Saksa keele õppimine | Saksa numbrid | Saksa saksa tutvustus
Saksa päevad | Saksa kelimeler | Saksa laulud | Saksa värvid | Foorumi arhiiv

TOETATAVAD KEELED: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu