Saksa keel, Saksamaa Stingy Boss .. - SAKSA

Torkiv ülemus ..

• 6 Vasta
  • 2490 kuvamised

0i liige ja 1i külastaja vaatab.

offline ... mõistatus ...

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 14515
  • Tase 175
  • Sugu: Daamid
  • Midagi pole sama ...
Torkiv ülemus ..
« : 01. novembril 2008 kell 02:03:15 »

Boss-Ooo tere, minu nõusolek. Tule seisa ja istu.

Töötaja-aitäh, aga ma ei jää kauaks, hr Ali.

Kas oleksite Boss-Ali Bey, kas oleksite nõus? Kas helistate oma neljakümneaastasele sõbrale sir? Samuti ei pääse sellisesse kohta. Mida te juua teed, kohvi?

Töötaja- Olgu, ma joon siis teed.

Ülemus-kuidas olete oma tööga rahul, kas teil on soovi?

Töötaja-jah, ma tulin ka tema järele, hr Ali.

Ülemus - mis juhtus või kas teie ja pealiku vahel on probleem? Probleemi ilmnemisel lubage mul sellest kohe teada anda.

Töötaja-ei, ei, mitte. Hr Ali, nagu teate, muutuvad elamistingimused päevast päeva raskemaks. Iga päev toimub matk pärast matka

Ülemus - kas ma ei tea, peremees, ma ei tea.

Töötaja - see olukord kannatab meid väga. Meie üürileandja tahab üüri tõsta?

Ülemus - Astuge sellele lihtsalt peale, tõstke jalg üles, minu tahe. Mul on sama häda. Sa ei usuks seda, aga kas meie villa hoolimatu omanik ei peaks tahtma tõsta?

Töötaja - ka minu naine on rase, nii et teine ​​laps on teel, rääkimata kuludest.

Ülem-vau, vau, vau mu lõvi. Ma ei teadnud kunagi. Nii et minu nõusolek, milline mees on nagu salakuubik. Nii poiss või tüdruk?

Töötaja-mees Hr Ali, mees.

Ülemus - ma oleksin üllatunud, kui see on ikkagi tüdruk. Mehest saab mehe poeg. Mul on neli last ja neli neist on tüdrukud. Hakkasin kahtlema oma mehelikkuses.

Töötaja-tervislik, pole vahet, kas see on tüdruk või poiss.

Ülemus - sul on õigus, ka minu oma on loll. Kuidas Yenge'iga on?

Töötaja - hea, noh, kuna ta on rase, tuleb teda korralikult toita, kuid liha kaal on tõusnud, söör.

Ülemus - minu nõusolek tõest. Üleeile palusin lihunikul osta lihunikult 5 kilogrammi kotlette, 6 kilogrammi kuubikuid ja 8 kilogrammi rupsi. Aga ma ütlesin teile, et te ei hääleta Eceviti poolt. Vaata, mees, tõsta pärast tõsta, tõsta pärast tõsta. Mis juhtub, on vaesed inimesed nagu meie.

Töötaja - Nagu teate, on mul 74 mudel Murat 124. Ma ei saanud veel järelmaksu tasuda. Bensiin kallineb juba nagu vein.

Boss-Ya, nagu teate, ostsin 2002. aasta mudeli džiibi, kuid mul polnud keldripuhkust gaasihindadega, ma olen ebaaus. Daam ütles ka, et puhkus on puhkus. Aga kui sa põletad 124 vähem gaasi ja sul on vedelgaas paigaldatud, siis olen temaga rahul, rõõmudeks on kebab. Vaata, mul on Mercedese terasrattad, las ma annan need sulle, cadillacist saab cadillac. ;D

Töötaja - ühesõnaga, hr Ali, oleme majanduslikult valmis.

Ülemus - ma saan aru, minu nõusolek, ma saan aru.

Töötaja - ma teadsin, et saate aru, hr Ali.

Ülemus - tahtsin ka teid sel teemal kutsuda. Et teid nende katsumuste eest päästa, langetasin lõpuks oma otsuse.Kärpin 40% oma nõusolekupalgast. Selle suure palgaga harjute te päevast päeva kergemeelses olekus ja kogete iga päev majanduslikku kokkuvarisemist, minu nõusolek. Nii et nüüd õpid, kuidas oma katkestatava palgaga hakkama saada ja sul pole probleeme.

Töötaja - aga hr Ali, ma ei mõelnud nii.

Ülem-okei, minu nõusolek, sa ei pea igav olema, sa juba väärisid seda. Oh, muide, mul pole münte, olen nõus, maksa selle teepoisi raha vaeva. > :(

(tsitaat)

offline dielosch

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 2865
  • Tase 44
  • Kaan: *
Re: Torkiv ülemus ..
« Vasta #1: 01. novembril 2008 kell 03:01:26 »
ayyy ayyy närviline mees nolucak  > :( hea sellistele inimestele : zopa:  vaja

• almancax Fanatiker
  • Tase 175
  • Midagi pole sama ...
« Vasta #2: 01. novembril 2008 kell 06:22:01 »

ayyy ayyy närviline mees nolucak  > :( hea sellistele inimestele : zopa:  vaja

Jah, ma arvan ka nii ... ;D Tule ja ma peksan sind koos ... : haha:

offline dielosch

• almancax Fanatiker
  • Tase 44
« Vasta #3: 01. novembril 2008 kell 07:15:28 »
ok, mu kaksik, tahad seda lihtsalt ;D : haha:

võtame ka oma pisikesed  : haha:

• almancax Fanatiker
  • Tase 175
  • Midagi pole sama ...
« Vasta #4: 01. novembril 2008 kell 07:24:56 »
Okei kallis ... kus see tüüp on? : zopa: ;D

offline dielosch

• almancax Fanatiker
  • Tase 44
« Vasta #5: 01. novembril 2008 kell 07:38:00 »
: haha: jah see

• almancax Fanatiker
  • Tase 175
  • Midagi pole sama ...
« Vasta #6: 01. novembril 2008 kell 07:39:06 »
;D ;D

Vaata, mida ma ütlen, see pole koht, aga tulge punkti juurde ...

Saksa tõlge | Saksa keele õppimine | Saksa numbrid | Saksa saksa tutvustus
Saksa päevad | Saksa kelimeler | Saksa laulud | Saksa värvid | Foorumi arhiiv

TOETATAVAD KEELED: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu