Saksa, Saksamaa väikebussi maha sülitamine (väljumine) - SAKSA

Mikrobussi sülitamine (väljapääs)

• 15 Vasta
  • 4763 kuvamised

0i liige ja 1i külastaja vaatab.

offline ... mõistatus ...

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 14515
  • Tase 175
  • Sugu: Daamid
  • Midagi pole sama ...
Mikrobussi sülitamine (väljapääs)
« : 31. oktoober 2008, kell 11:13:18 »
mis kummalisi inimesi kavatsete kaubikust välja sülitada ja mida teete? : :)

Intsident Barbarose puiesteel ...

Kõndisime niisuguste sõpradega Barbarose puiesteel. Äkki möödus meist täiskiirusel väikebuss. Enne kui pidime ütlema „Pidur läks katki“ või midagi sellist, pandi mikrobuss peast pea külge elektrivarrale.
Jooksime kohe, et saaksime aidata.

Väikebussini jõudes oli stseen järgmine: mõnel reisijal olid lihased, mõnel huul purunes ... Nad on laiali.

Kuid on midagi kummalist. Sest vaatamata oma meeleseisundile naeravad nad pisarsilmil.

Olime üllatunud, mida teha.

'Mis juhtus?' Üks või kaks neist vaevu
"juht, juht ..."

aga nad hakkavad jälle naerma. Selle vapustava maastiku tõelise olemuse õppimiseks kulus 2-3 minutit.

Selgub, et juht kukkus kaubikult sülitamise ajal alla, mis on meie autojuhtidele omane, käib ukse avamine ja välja sülitamine.

Juht ei suutnud tasakaalu hoida, tuks kukkus koos sülitamisega alla. Ka mikrobuss väljus juhtimisest ja sõitis varda .. "

(tsitaat)

offline dielosch

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 2865
  • Tase 44
  • Kaan: *
Re: Mikrobussi maha sülitamine (väljapääs)
« Vasta #1: 01. novembril 2008 kell 02:41:31 »
: haha: Ma kaotasin, et te ei vaja beiträge, kuid ma annan sellele ikkagi +1 beiträge ingel:

• almancax Fanatiker
  • Tase 175
  • Midagi pole sama ...
« Vasta #2: 01. novembril 2008 kell 06:25:28 »
: haha: jah seda pole olemas aga ok häbi :)   Ma mõtlen tegelikult bussi olukorrale, mitte millelegi, kahju kutidest. : - \ mõlemad satuvad õnnetusse ja satuvad naerukriisi .. : :) Kuid ma ei leia juhist ühtegi sõna, tegelikult on need kõik nii naeruväärsed, et korra põrandale sülitatakse ja miks te uksele sülitate? ;D

offline dielosch

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 2865
  • Tase 44
  • Kaan: *
« Vasta #3: 01. novembril 2008 kell 07:13:24 »
Mul pole sellist inimest vaja, neelake alla, mis vastik visuaalne reostus on ennekõike : - \

offline (Lalezar)

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 389
  • Tase 32
« Vasta #4: 01. novembril 2008 kell 07:21:08 »
need asjad on mulle väga tuttavad :)

Huvitav, mis juhiga juhtus? Kas teie teave on tema tervise kohta?

Muide, näeme, et türkürkis pole midagi kaitsta.

Kui sülitanud inimene on haige, on paratamatu, et see kandub mullast, millega see seguneb, tuule ja hingamise kaudu teistele inimestele.

Olen kindel, et paljudel minusugustel on kõht püsti stseenide lõpus, mida teeteel kõndides näete. Ka välimus pole kena.

Kuid nagu eespool kirjeldatud, on võimalik pääseda paljude päevadeta inimeste õigustesse.

Kuid kahjuks on Türgi ühiskonnas vältimatu näha halba käitumist veelgi :(

Kui tahame, et mõned asjad muutuksid, peame alustama iseendast.

Parandagu Allah, mida me ütleme :)

• almancax Fanatiker
  • Tase 175
  • Midagi pole sama ...
« Vasta #5: 01. novembril 2008 kell 07:28:02 »
Nõustun teiega lalezar, aga vist pole sõnagi selle kohta, mis mehega juhtus ... : :)

Ma arvan, et sülitamine näitab isiksushäireid ... ma ei tunne end puhtana ja tervena, ärge jääge nendes kohtades puhtaks, laske sellel määrduda ja .... : - \ (Huvitav, mis jama, jällegi, need pole minu mõtted, ärge võtke teise inimese mõtteid minus tõsiselt, ärge laske end valesti mõista, ma pole skisofreenik ... ;D lihtsalt nalja, aga tõsiselt, ma lihtsalt ei kirjutanud oma mõtteid .. ;D )

offline (Lalezar)

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 389
  • Tase 32
« Vasta #6: 02. november 2008 kell 01:41:55 »
:)))))))

Muide, pole võimalik oma arvamusega mitte nõustuda, isegi kui väidate, et see on nali :)

Isiksushäire on tänapäeva inimeste kõige tavalisem ja levinum haigus, psühholoogilised traumad ... tehnoloogia edenedes hüppab ajastu, loomade liha süstitakse ravimitega, kantserogeensete nõeltega loomad nende arengu kiirendamiseks, köögiviljad ja puuviljad, mida me ostame basaariturg on kõik hormonaalsed, pole võimalik midagi orgaanilist leida ja seda lühidalt süüa. Mõne aja pärast ... leiti kõik lahendus, kuid kuna probleemid kasvavad laviinina, on augu lappimine raskem. ei saa isegi aru, et me taandume, kui arvame, et areneme. Kas küsid endalt kunagi, miks su vanavanemad on psühholoogilises segaduses?

õnneks ma seda ei kuulnud ... muide, kust ma selle teema mulle tõin, see on halal :))))))) : :) häbi :)

Muide, mõte kuulub teile või mitte, rääkimata sellest, mida keegi teine ​​mõtleb, kas piiraksite oma vabadust teiste jaoks, mu sõber?:)
tule tervitama ..

offline Lenge on

• Pro Mitglied
  • Sõnum: 294
  • Tase 37
  • Sugu: laht
  • Naeratus ... homme on hullem
« Vasta #7: 02. november 2008 kell 07:11:27 »
See on teatud tüüpi õnnetus, mille põhjustas juht, kes on klassikaline koobas, õnneks ei põhjusta tõsiseid vigastusi ega surma.

Kahjuks oleme sildumise osas väga arenenud riik. Iga päev kohtame olukordi nagu meie juhtumi puhul. Mõnikord hüppab meie ette tohutu sülg ja mõnikord, kui päikeselise ilmaga hoonest möödume, langeb vedelik alla meie peas pole taevast õnnistus.  ;D Me saame jälestades aru, et magenta sülitamine hoone rõdul.

Niisiis, mis on Maganda / lık, mida tavaliselt nimetatakse neile, kes pulmadesse relvi viskavad?Maganda: Ligikaudu "az-noron" isane, kes ei suutnud oma evolutsiooni lõpule viia (samas kui faganism ei tunnista sugu minu arvates.   :) ) tüüp. " "arenemata arenenud inimene ehk härjasarnased mehed .."Jällegi nende saitide järgi;

Magandad jagunevad neljaks;

1. Pulmakell Magandas = Nad on magandad, kes neid pulmades rõõmuks õhku pritsivad.

2. linna Magandals = Need on magandad, mis puhuvad pidustustel ja pidustustel õhku.

3. Koolimagandaalid = Need on koolit terroriseerivad tüübid,

4. Kursuse Magdals = Need on magandad, kes viskavad tunni jooksul oma sõbrale kõik, mis kätte jõuab.

Nendele peame lisama ka sülitavad oigamised. :)

"Kui mängite millegagi liiga palju, rikute selle ära."

Murphy seadused

• almancax Fanatiker
  • Tase 175
  • Midagi pole sama ...
« Vasta #8: 02. novembril 2008 kell 01:29:59 »
Lalezar ja lengur Olen täiesti nõus teie 2. visiidiga ...

Me taandume, kui arvame, et läheme edasi, kahjuks ... oleme haritud, kuid nad ei saa inimest selles inimeses harida, kuulsin sõna ...

"Haridus võtab teadmatust, aga sitapea jääb alles"

Vist selgitab see avaldus nende inimeste olukorda väga hästi. Ma ütlen, et see pole veoautojuht. Võib-olla pole ta saanud head haridust, kuid on inimesi, kes on saanud hea hariduse ja teevad seda. : - \ 

offline Purju

• Voll Mitglied 2
  • Sõnum: 209
  • Tase 3
« Vasta #9: 02. novembril 2008 kell 08:40:13 »
häbi bussis ... :( Miks inimesed sülitavad nii naeruväärsed ... > :(

• almancax Fanatiker
  • Tase 175
  • Midagi pole sama ...
« Vasta #10: 02. novembril 2008 kell 08:54:07 »
Ma arvan, et see on naeruväärne ... > :(

Saksa tõlge | Saksa keele õppimine | Saksa numbrid | Saksa saksa tutvustus
Saksa päevad | Saksa kelimeler | Saksa laulud | Saksa värvid | Foorumi arhiiv

TOETATAVAD KEELED: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu