Saksa keel, Saksamaa on väga kummaline .. Ma oleksin üllatunud, kuidas ta iga kord teab ... - GERMANX

väga imelik ... iga kord teab ta, kuidas ma olen üllatunud, ma ütlen, et vaata ...

• 13 Vasta
  • 3679 kuvamised

0i liige ja 1i külastaja vaatab.

offline ... mõistatus ...

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 14515
  • Tase 175
  • Sugu: Daamid
  • Midagi pole sama ...
açıklaması açılıcak sayfada var ama çok şaşırdım yaa değişik bişey.. : haha:

https://www.flashdersi.com/flash/diger/tahmin

offline dielosch

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 2865
  • Tase 44
  • Kaan: *
bu ne ya kafayı yicem nasıl biliyor ama ilkinde bilemedi bende sevindim ama şimdi ne ypsak biliyor ya ne hilesi var bunun medyum değil ya : - \

offline dielosch

• almancax Fanatiker
  • Tase 44
vaata nüüd salapära
ben kuzenim ve kardeşim birbirimize söylemeden 3 rakamı işte yaptık tamam mı üçümüzde aynı anda baktık ve 3 müzünde aynı işaret bu ne ya çıldırcammmm : haha:

offline dielosch

• almancax Fanatiker
  • Tase 44
hahayyy çözdük kuzenle o işlemleri yaptığın zaman sonuç hep 9'un katı çıkıyor 9'un katı olan sayılarında işaretleri hep aynı bu yüzden hep biliyormuş gibi oluyor bir nevi sazan avlama da denebilir yalnız düşünen akıllıca düşünmüş de çözemeseydik kafayı yicektim : haha:

• almancax Fanatiker
  • Tase 175
  • Midagi pole sama ...
evet çözümü o valla tebrikler... ;D

• almancax Fanatiker
  • Tase 175
  • Midagi pole sama ...
ben öyle şeylere kafa yormam yani kafa yormaktan hoşlanmam... ;D geçen hafta mat. quizindeki sorulara bile uğraşmadım önemsemediğim için çok kötüde bişey almamışım zaten çalışmamıştım... : :) ne tembelim yaa... kısaca ders bile olsa önemli olmadıkça kafa yormuyorum... ;)

offline dielosch

• almancax Fanatiker
  • Tase 44
ben yorarım ;) ve iyi ki yoruyorum böyle şeyleri çözünce rahatlıyorum : haha:

• almancax Fanatiker
  • Tase 175
  • Midagi pole sama ...
bilmem...ben yormam işte başım ağrıyo çok düşününce... ;D tembelim işte yaa.. ;D dünyada iş olduğunu bilseymişim doğmıcakmışım.. : haha:

offline dielosch

• almancax Fanatiker
  • Tase 44
evet benimde ağrıyor ama şunu kabullenemiyorum işte yapım sağolsun bu program alt tarafı Allah değil ki ( töbe töbe ) neyi ne yaptığımızı bilsin hani bi hilesi var ama ne :D hatta bu yüzden uçuk çıktı dudağımda ama yapım bu bulmadan bırakmam :D bak belki bi gün işine yararım : haha:

• almancax Fanatiker
  • Tase 175
  • Midagi pole sama ...
kesin yararsın.. ;D

dilara bişey söylicem benim dudağımda uçuk var biliyomusun?? :o

ben iyice şüphelenmeye başladım bizi hastanede karıştırdıklarından... : - \

offline dielosch

• almancax Fanatiker
  • Tase 44
Re: väga kummaline ... Ma ütleksin, kui üllatunud iga kord, kui ta teab ...
« Vasta #10: 28. oktoober 2008, kell 07:19:26 »
: haha: acaba seni7 ay felan geç mi yazdırdılar :D yani öyle bi ihtimalde var aynı anda doğmadık diye de diyemeyiz burası Türkiye : haha:

Saksa tõlge | Saksa keele õppimine | Saksa numbrid | Saksa saksa tutvustus
Saksa päevad | Saksa kelimeler | Saksa laulud | Saksa värvid | Foorumi arhiiv

TOETATAVAD KEELED: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu