Saksa, Saksamaa näpunäited eluks - SAKSA

Eluettepanekud

• 2 Vasta
  • 1936 kuvamised

0i liige ja 1i külastaja vaatab.

offline ... mõistatus ...

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 14515
  • Tase 175
  • Sugu: Daamid
  • Midagi pole sama ...
Eluettepanekud
« : 22. oktoober 2008, kell 07:39:28 »

ELUKESKUSED

-Sellest, mida inimesed ootavad anna rohkem ja tee seda mõnuga.

-Ära usu kõike, mida kuulad, ära kuluta kõike, mis sul on, ja maga nii palju, kui tahad.

Kui sa ütled "ma armastan sind" RÄÄGI TÕSISELT.

Kui ütlete vabandust, vaadake selle inimese silmi.

Enne abiellumist püsige kihlas vähemalt 6 kuud.

-Ärge kunagi nalja teiste inimeste unistuste üle.

Erimeelsuste korral olge aus.

-Ära solva kedagi, ära solva. 

-Ärge hindage inimesi nende sugulaste järgi.

- Räägi aeglaselt, kuid mõtle kiiresti.

- Helistage oma emale.

Kui kaotate, võtke õppetund.

- Ära lase väikesel erimeelsusel rikkuda suurt sõprust. ;D

Naerake telefonile vastates. Teile helistav inimene saab sellest aru oma häälest.

- Jää natuke üksi.

Pidage meeles, et kipitus on mõnikord parim vastus.

- Usaldage Jumalat, kuid lukustage oma auto. (Seo kaamel kinni, siis usalda).

- Kodus on oluline armastav õhkkond. Andke endast parim, et luua rahulik ja harmooniline keskkond.

-Ei ela minevikus liiga palju. 

-Jagage seda, mida teate. See on viis surematuse saavutamiseks.

- Palvetama. Palves on peidus mõõtmatu jõud.

-Ära takista kedagi sinu vastu kiindumast.

Võtke nina teiste inimeste asjadesse sisestamine.

Kui teenite palju raha, aidake teisi, kui olete elus. See on suurim õnn, mida õnn teile pakkuda võib. Pidage meeles, et mõnikord on see, et te ei saa seda, mida soovite, suur võimalus.

offline yildizkay

• Juunior Mitglied 2
  • Sõnum: 47
  • Tase 13
Re: Eluettepanekud
« Vasta #1: 22. oktoober 2008, kell 11:27:45 »
Päris hea, näiteks öelda asju, mida sa tegelikult tavaliselt ei tee  :)
Tee midagi, mida sa sel hetkel teha ei taha, mida sa ei tunne iga päev laiskuse või kurnatuse tõttu, või tee täna midagi, mida lükkad iga päev homseks. siis täidetakse temas täielik energia.
Aitäh jagamast
"Ma õpin nägema. Kõik läheb minus sügavamale ja kõik ei püsi minus seal, kus neil oleks justkui varem lõpp olnud. Mul on sisemine valdkond, mille olemasolust polnud ma varem teadlik ... "
Kui Allah pole kirjutanud; Inimkonna jõud ei suutnud sinusugustest madudest üle saada .... Sellel pole mingit mõju, kui ma nii ütlen; Mu süda pole õnnelik !!!

offline ... mõistatus ...

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 14515
  • Tase 175
  • Midagi pole sama ...
Re: Eluettepanekud
« Vasta #2: 23. oktoober 2008, kell 03:36:56 »
tähe nihutamine, mitte midagi .. ;) Kui sulle meeldib, siis kui hea meel minu üle on .. ;D

Saksa tõlge | Saksa keele õppimine | Saksa numbrid | Saksa saksa tutvustus
Saksa päevad | Saksa kelimeler | Saksa laulud | Saksa värvid | Foorumi arhiiv

TOETATAVAD KEELED: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu