Saksa keel, Saksamaa ÕPPIN olema õnnelik, armastama, kõike meeles pidama .. - SAKSA

ÕPPIN olema õnnelik, armastama, kõike meeles pidama ..

• 305 Vasta
  • 66828 kuvamised

0i liige ja 1i külastaja vaatab.

offline ... mõistatus ...

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 14515
  • Tase 175
  • Sugu: Daamid
  • Midagi pole sama ...
Re: ÕPPIN olema õnnelik, armastama, kõike meeles pidama ..
« Vasta #33: 16. detsember 2008 kell 08:56:49 »
Saite minu kohta saladuse teada?  :)
ma juba teadsin ;D (aga ma olen vist õppinud, nii et tean, loogiliselt õige? ;D )

siis jah ... ;D Ma õppisin .. : haha:

offline esma 41

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 7382
  • Tase 560
  • Kõik, mida ma olen kogenud ... Tänan, kasvab koos sinuga
« Vasta #34: 16. detsember 2008 kell 08:57:31 »
"Ta ei tea siiani, mida ma õppisin, õppisin ka seda." :)

Jah, väga hea.
Mõne jaoks on seda raske mõista, kuid saate siiski aru. palju õnne.  :)

Maailm on fänn. Kuni elu on lühike. Kuna paljud ülesanded on vajalikud. Nii kaua kui siin võidetakse elu igavesti. Kuna maailm ei ole hüljatud. Kuna külalismaailmas on üsna kohtunik ja Kerim. Kuna ei hea ega halb ei jää karistamata. Kuni kahjutu tee on kahjulik tee jõukas. Kuna maised sõbrad ja auastmed on kuni haua väravani.

Muidugi, ta on kõige õnnelikum, Ärge unustage ka edaspidi maailma Ta ei ohverda oma maailma pärast, Ärge rikkuge igavest elu maise elu jaoks, Las ta ei hukku oma eluga, Las ta peab end külaliseks ja tegutseb vastavalt külalistemaja omaniku korraldustele, lase tal avada haua uks ja astuda saadet-i igavikku.
Risale-i Nur (kirjad)

offline esma 41

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 7382
  • Tase 560
  • Kõik, mida ma olen kogenud ... Tänan, kasvab koos sinuga
« Vasta #35: 16. detsember 2008 kell 08:58:31 »
Neid ridu lugedes ei saa jätta küsimata, kes see on? : :)

Nad tunnevad ennast.  :)
Maailm on fänn. Kuni elu on lühike. Kuna paljud ülesanded on vajalikud. Nii kaua kui siin võidetakse elu igavesti. Kuna maailm ei ole hüljatud. Kuna külalismaailmas on üsna kohtunik ja Kerim. Kuna ei hea ega halb ei jää karistamata. Kuni kahjutu tee on kahjulik tee jõukas. Kuna maised sõbrad ja auastmed on kuni haua väravani.

Muidugi, ta on kõige õnnelikum, Ärge unustage ka edaspidi maailma Ta ei ohverda oma maailma pärast, Ärge rikkuge igavest elu maise elu jaoks, Las ta ei hukku oma eluga, Las ta peab end külaliseks ja tegutseb vastavalt külalistemaja omaniku korraldustele, lase tal avada haua uks ja astuda saadet-i igavikku.
Risale-i Nur (kirjad)

• almancax Fanatiker
  • Tase 175
  • Midagi pole sama ...
« Vasta #36: 16. detsember 2008 kell 08:58:46 »
Jah, väga hea.
Mõne jaoks on seda raske mõista, kuid saate siiski aru. palju õnne.  :)
aga sain ka .... ;D ;D (kas ma sain jälle tundlikuks, mis ;D nali nali .. : haha: jälle täna on minu jama suurim ;D )

öö

• külaline
« Vasta #37: 16. detsember 2008 kell 09:13:33 »

öö

• külaline
« Vasta #38: 18. detsember 2008 kell 11:25 »
Tegelikult sain aru, et INIMESED, KES MINU HOOLEVAD, on mulle väga lähedal, kuid mu silmad on alati kaugel ..

Sain teada, et usalduse loomine võtab aastaid, kuid selle hävitamine isegi sekundeid.

Olen õppinud, et ükskõik kui murtud on teie süda, maailm ei peatu teie valu ees.

Ma näen, mida ma tahan oma elus NÄHA, sest ma tean, et nad hoolivad minust.

Sain teada, et ükskõik kui hea sõber ka pole, teeb see sulle haiget ja sa pead ikkagi talle andestama.

Sain teada, et on väga raske oma arvamust avaldada inimesi häirimata ja tundlik olemata.

Arvasin, et oskan armastada ja olla armastatud, kuid mõistsin, et hakkan alles õppima.

Sain teada, et elu on väärtuslik ja mul on hea meel, kui ma soovin ...

• almancax Fanatiker
  • Tase 175
  • Midagi pole sama ...
« Vasta #39: 18. detsember 2008 kell 03:57:14 »
Tegelikult sain aru, et INIMESED, KES MINU HOOLEVAD, on mulle väga lähedal, kuid mu silmad on alati kaugel ..

Sain teada, et usalduse loomine võtab aastaid, kuid selle hävitamine isegi sekundeid.

Olen õppinud, et ükskõik kui murtud on teie süda, maailm ei peatu teie valu ees.

Ma näen, mida ma tahan oma elus NÄHA, sest ma tean, et nad hoolivad minust.

Sain teada, et ükskõik kui hea sõber ka pole, teeb see sulle haiget ja sa pead ikkagi talle andestama.

Sain teada, et on väga raske oma arvamust avaldada inimesi häirimata ja tundlik olemata.

Arvasin, et oskan armastada ja olla armastatud, kuid mõistsin, et hakkan alles õppima.

Sain teada, et elu on väärtuslik ja mul on hea meel, kui ma soovin ...
Sa oled täna õhtul õde ... okei:) okei:)

öö

• külaline
« Vasta #40: 18. detsember 2008 kell 06:20:58 »

See on üks raskemaid, kuid on oluline sellest üle saada ... : - \

• almancax Fanatiker
  • Tase 175
  • Midagi pole sama ...
« Vasta #41: 18. detsember 2008 kell 06:22:35 »

See on üks raskemaid, kuid on oluline sellest üle saada ... : - \
Ma õppisin seda ka ... ;D kas on vara? ;D

öö

• külaline
« Vasta #42: 18. detsember 2008 kell 06:31:02 »
Ma õppisin seda ka ... ;D kas on vara? ;D

No nooruses on sama palju lihtsam  ;D ;D ;D
Mul on õppimisest alates olnud pikki aastaid ja vananedes läheb see minu müstikuks raskemaks.  ;)

• almancax Fanatiker
  • Tase 175
  • Midagi pole sama ...
« Vasta #43: 18. detsember 2008 kell 06:35:43 »
No nooruses on sama palju lihtsam  ;D ;D ;D
Mul on õppimisest alates olnud pikki aastaid ja vananedes läheb see minu müstikuks raskemaks.  ;)
:) :)

Ma saan aru ... :)

Saksa tõlge | Saksa keele õppimine | Saksa numbrid | Saksa saksa tutvustus
Saksa päevad | Saksa kelimeler | Saksa laulud | Saksa värvid | Foorumi arhiiv

TOETATAVAD KEELED: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu